Praktyczna Nauka Zawodu

       

2019/2020


  1. Praktyki zawodowe - klasy technikalne  
     
  Pobierz wzór dzienniczka praktyk  
     
 

Klasa

Zawód

Termin

2TH

Technik hotelarstwa

07.10.2019 - 31.11.2019

3HG

Technik hotelarstwa

27.04.2020 - 24.05.2020

3HG

Technik żywienia i usług gastronomicznych

27.04.2020 - 24.05.2020

3TP

Technik papiernictwa

27.04.2020 - 24.05.2020

 

  2. Zajęcia praktyczne/pracownie  
   
Klasa Zawód Dzień tygodnia Miejsce

1C/G

Cukiernik

czwartek

Szkoła

1C/P

Cukiernik

poniedziałek

Szkoła

2C

Cukiernik

wtorek/środa

Szkoła

3CK

Cukiernik

czwartek/piątek

Szkoła

1K/G Kucharz poniedziałek Szkoła
1K/P Kucharz środa Szkoła
1OH/P Pracownik obsługi hotelowej środa

Szkoła

2K

Kucharz

wtorek

Pracodawcy

3CK

Kucharz

czwartek/piątek

Pracodawcy

1AK Kucharz poniedziałek

Szkoła

2AK Kucharz czwartek/piątek Szkoła/Pracodawcy
 

  3. Zajęcia praktyczne – młodociani pracownicy - klasy zasadnicze wielozawodowe  
           
 

Klasa

Zawód

Dzień tygodnia

Miejsce

1 WZ
po szk. podstawowej

wszystkie zawody

poniedziałek/środa

Pracodawcy

1 WZ
po gimnazjum

wszystkie zawody

poniedziałek/piątek

Pracodawcy

2 WZ

wszystkie zawody

poniedziałek/wtorek

Pracodawcy

3 WZ

wszystkie zawody

poniedziałek/czwartek/piątek

Pracodawcy

 

  4. Teoretyczne kształcenie zawodowe – młodociani pracownicy
           
 

Klasa

Zawód

Termin

 

1 WZ

Fryzjer

30.09.2019 - 25.10.2019

Malbork

2 WZ Fryzjer 03.02.2020 - 28.02.2020

Malbork

3 WZ Fryzjer 02.03.2020 - 27.03.2020

Malbork

3 WZ Cukiernik 04.11.2019 - 29.11.2019

Tczew

1 WZ Mechanik pojazdów samochodowych 04.11.2019 - 29.11.2019

Tczew

2 AK Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 27.01.2020 - 21.02.2020

Tczew

1 WZ Piekarz 27.01.2020 - 21.02.2020

Tczew

1 AK Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie 24.02.2020 - 20.03.2020

Tczew

2 WZ Piekarz 24.02.2020 - 20.03.2020

Słupsk

3 WZ Piekarz 24.02.2020 - 20.03.2020 Słupsk
2 WZ Wędliniarz 23.03.2020 - 23.04.2020 Słupsk
1 WZ Przetwórca mięsa 23.03.2020 - 23.04.2020 Słupsk
1 WZ Cukiernik 23.03.2020 - 23.04.2020
15.04.2020 - 30.04.2020
Tczew
1 WZ Magazynier-logistyk 04.05.2020 - 29.05.2020 Tczew
 

       

Iwona Grodecka-Trautsolt