PROPOZYCJE LIBRUSA

Wersja mobilna e-Dziennika Librus dla Rodziców i Uczniów

Kończymy prace nad oddaniem w ręce Użytkowników pierwszej aplikacji mobilnej e-Dziennika na urządzenia przenośne, tj. telefony komórkowe, smartfony czy tablety. Wiemy, że wielu Uczniów i Rodziców z niecierpliwością czeka na tę aplikację, gdyż otworzy ona nowe możliwości i pozwoli jeszcze szybciej dotrzeć do informacji w dzienniku elektronicznym. Mobilna wersja e-Dziennika dla Rodziców i Uczniów będzie oferować m.in.: dostęp do ocen i frekwencji, możliwość przeglądania Planu Lekcji, Terminarza, Ogłoszeń Szkolnych czy podgląd Szczęśliwego Numerka. Uruchomienie wersji mobilnej planujemy na miesiące kwiecień/maj.  W dalszej kolejności wydane zostaną aplikacje natywne na platformy Android (wrzesień) oraz iOS (grudzień).

Zmiana ceny za aktywację rozszerzonego dostępu do e-Dziennika

Uwaga: Niniejsza sekcja nie dotyczy szkół, w których aktywacje rozszerzonego dostępu do e-Dziennika zostały opłacone
w ramach projektów unijnych czy na przykład przez samorządy w ramach kompleksowych wdrożeń miejskich.

Informujemy, że opłata za aktywację rocznego rozszerzonego dostępu do e-Dziennika w ofercie wpłat indywidualnych ulegnie zmianie i począwszy od 2 kwietnia 2013 rok wyniesie 24 zł brutto (poprzednio 22 zł) oraz 35 zł brutto za rodzeństwo (poprzednio 32 zł).  Począwszy od 2007 roku, kiedy cena początkowa wynosiła 20zł, udawało nam się skutecznie opierać tendencjom inflacyjnym i zmienić ceny jedynie o 10% w ciągu prawie 6 lat! Jednak ze względu na znaczący wzrost stopnia obciążenia naszych serwerowni oraz inne czynniki od nas niezależne (m.in. wzrost cen energii elektrycznej czy hostingu), zmuszeni jesteśmy dokonać tej drobnej waloryzacji i dostosować ceny do czynników zewnętrznych.

Zdając sobie jednak sprawę, że wielu z Państwa poczyniło pewne obietnice czy poinformowało Rady Rodziców o danym poziomie cen, postanowiliśmy przygotować promocję, która będzie obowiązywać od 1 września do 31 października 2013 roku (20 zł zamiast  24 zł – wpłata indywidualna, 30 zł zamiast 35 zł za rodzeństwo) i obejmie jak rok temu wyłącznie aktywacje zbiorcze zamówione przez szkołę/Radę Rodziców za pomocą mechanizmu elektronicznych list aktywacyjnych. Dzięki tej promocji Rodzice zyskają możliwość aktywacji konta w cenach nawet niższych niż bieżące. O szczegółach poinformujemy Państwa w odpowiednim czasie, również za pomocą wiadomości systemowych w e-Dzienniku.