NASI ABSOLWENCI

           

1955

ZSM:
wychowawca: Jan Kanderla

Adamczyk Władysław, Ataman Jan, Borkowski Kazimierz, Chmiel Jan, Czeredarek Kazimierz, Darmorost Emilian, Dopieralski Kazimierz, Dudzic Leon, Fojcik Tadeusz, Goncerzewicz Andrzej, Kruszelnicki Hilary, Krzyszkowski Aleksander, Łobrów Antoni, Oberman Erwin, Pisarek Jan, Rafke Tadeusz, Ratajczyk Edward, Sołtysiak Ryszard, Suwała Józef, Wiak Daniel, Zgoba Janusz,

wychowawca: Stefania Szmejowa
Batys Daniela, Barański Wojciech, Białoń Władysław, Gruszecki Jan, Karczmarek Daniela, Klimas Wiesław, Krzętowska Maria, Kuc Stefania, Kuriata Emil, Kurnik Maria, Morawiecka Janina, Polak Zofia, Poździał Marian, Sypień Józef, Świstak Alicja, Sypień Józef, Szczypka Adela, Szymańska Janina, Walak Barbara, Watras Wanda, Witas Józef,

1956

ZSM:
wychowawca: Zbigniew Radomski

Abramczuk Maria, Bamberski Hilary, Bartoszko Aleksander, Cieślar Emilia, Ciszewski Maciej, Dudek Kazimierz, Filipiak Stefan, Galarski Jan, Gap Czesław, Garbowski Bronisław, Gierasimiuk Bazyli, Gilniewski Andrzej, Janczykowski Zdzisław, Kamińska Stanisława, Krzyżowski Jan, Lipski Piotr, Majka Józef, Miller Adela, Minichowski Kazimierz, Misiarz Jan, Pieniądz Czesława, Podziorska Ewa, Porzuczek Alfreda, Rezler Zbigniew, Skrzypczak Henryk, Słysz Józef, Smulski Stanisław, Strelau Kazimierz, Świątek Emilia, Ufnal Mirosława, Wałoszek Józef, Zwierzyńska Maria,

1957

PZ:
wychowawca: Zbigniew Radomski

Ciesielski Mirosław, Droździel Maria, Herdzik Ryszard, Horbowiec Franciszek, Jasionek Henryk, Kapuścik Antoni, Kijewski Stanisław, Korzeniewski Henryk, Krzyżostaniak Kazimierz, Nasiński Ryszard, Partyka Władysław, Rutkowski Eugeniusz, Skawiński Emil, Solnica Waldemar, Stachowiak Zenon, Strękowski Stanisław, Szutko Jerzy, Zawadzki Alojzy,

1958

TM-PZ:
wychowawca: Zbigniew Radomski

Babiec Józef, Chmiel Jan, Chyliński Henryk, Fura Czesława, Gorczyca Ryszard, Grabowski Stanisław, Gronostajski Ryszard, Ignaciuk Józef, Jędrysiak Józef, Jędrzejek Adam, Kolasiński Maciej, Kołowrotkiewicz Zdzisław, Kowalczyk Izydor, Kucia Józef, Młodzik Atanazy, Partyka Tadeusz, Pietraś Józef, Prorok Tadeusz, Sołtysiak Ryszard, Suwała Józef, Urban Zdzisław, Wala Wacław, Wyrzykowski Edward, Zając Tadeusz,

ZSM:
wychowawca: Zbigniew Piechowiak

Danisz Eliasz, Długosz Longin, Grochowski Eugeniusz, Jagnow Gerard, Jabłoński Stanisław, Jaworski Ryszard, Karasiński Tadeusz, Kikosicki Tadeusz, Kopcio Stanisław, Kopyciński Edmund, Migcz Krzysztof, Michalczyk Tadeusz, Moder Eugeniusz, Nadworny Władysław, Sędkowski Jerzy, Staszewski Michał, Szymczyk Ryszard, Tomporowski Zdzisław, Wojnarowicz Waldemar, Zdrenko Brunon,

1959

TM-PZ:
wychowawca: Zbigniew Radomski
Barna Wacław, Bogusz Teodor, Ciemcioch Jerzy, Gąsior Weronika, Głogowski Marian, Jękot Ludwika, Kleszczewski Janusz, Konderak Julian, Kopeć Henryk, Piotrowski Ryszard, Pych Bolesław, Sondowski Roman, Staszewska Barbara, Symonolewicz Krzysztof, Szpilkowska Alina, Wilczek Bronisława, Wrona Franciszek, Zalewski Józef, Żebrowski Stanisław, Żukowski Henryk,

1960

ZSM:
wychowawca: Bronisław Samujłło

Baruchowski Edward, Daszkowska Edyta, Duduś Dionizy, Grzechowiak Edward, Jankowski Wincenty, Lisowski Bronisław, Mariewski Kazimierz, Matyja Bogusław, Młynarczyk Andrzej, Nagrabski Jerzy, Pietraszuk Wojciech, Przytarski Bronisław, Stefański Jan, Strzelecki Henryk, Todorczuk Feliks, Ziemkiewicz Jan,

1961

TM-PZ:
wychowawca: Barbara Sadowska

Biernaczyk Roman, Biskupek Walter, Chmielecki Edmund, Czech Barbara, Domżalska Grażyna, Falkiewicz Ryszard, Frączek Kazimierz, Glazik Janusz, Grzechowiak Marian, Karasiński Tadeusz, Krauz Kazimierz, Krawczuk Marcin, Kwaśniewski Czesław, Lipski Piotr, Lubczyński Stefan, Małkowski Józef, Manuszewski Zygmunt, Matusiak Polikarp, Opacki Stanisław, Paziewski Tadeusz, Piechura Eureniusz, Rupental Henryk, Soliwoda Marian, Stuwe Waldemar, Szczukowski Jerzy, Szponar Ireneusz, Szyszkowski Stanisław, Tomporowski Zdzisław, Wierzbicki Tomasz,

wychowawca: Zbigniew Piechowiak
Abramczyk Eugeniusz, Bernad Jan, Biegaj Władysław, Brzeszkiewicz Jerzy, Chmielewski Andrzej, Chmielewski Teodor, Chylak Jerzy, Cmunt Józef, Dęby Stanisław, Dobrowolski Stefan, Durejko Władysław, Dytkowski Bernard, Głębicki Zbigniew, Goławski Mieczysław, Kałudziński Stanisław, Kłonowski Bogdan, Kowalczyk Stanisław, Krupa Henryk, Krzemiński Ryszard, Łada Stanisław, Majkowski Ireneusz, Milewski Józef, Narojczyk Ryszard, Olesiński Leon, Piasecki Bronisław, Rogalski Czesław, Sidoruk Aleksander, Smolik Wiesław, Szafrański Jerzy, Szczygielski Mieczysław, Truchel Zygmunt, Wawrowski Józef, Wojteczek Andrzej, Zalewski Jerzy, Zawiślański Stanisław,

1962

TM-PZ:
wychowawca: Tadeusz Tyszkowski

Błażejczyk Kazimierz, Deszczka Eugeniusz, Dybowski Bogumił, Górski Wacław, Grzybek Jan, Hapoński Jan, Iwiński Andrzej, Krauz Kazimierz, Kuberska Emilia, Liberda Henryk, Mądry Sławoj, Orzechowska Helena, Płachta Kazimierz, Sąciński Michał, Sokołowski Stanisław, Stefaniak Bolesław, Szyszko Eugeniusz, Wierzbowski Zbigniew, Wójciuk Bronisław,

ZSM:
wychowawca: Zbigniew Piechowiak
Bachmat Jerzy, Bartoszczyk Józef, Bem Michał, Bochniak Wacław, Brzeziński Jan, Fryszka Ryszard, Głębocki Tadeusz, Kleszczewski Janusz, Kołodyński Antoni, Kowalczyk Jerzy, Kowalski Edward, Maciorowski Jan, Nasiński Jerzy, Orłowski Józef, Ptak Eugeniusz, Puzik Wacław, Raczkowski Aleksander, Rozmus Krystyna, Spaczyńska Maria, Szczerba Józef, Szuwarowska Zofia, Wrana Franciszek, Zyga Kazimiera,

wychowawca: Barbara Sadowska
Abramczyk Eugeniusz, Blaszke Zygmunt, Bułdys Zdzisław, Darmorost Wiktor, Daniuszenko Stefan, Dudarewicz Henryk, Gaca Zygmunt, Jurga Mirosław, Karnacewicz Antoni, Kołodziejczak Włodzimierz, Kuśmierczuk Ryszard, Komisar Roman, Madaliński Jerzy, Olszewski Bogusław, Paciulon Józef, Skubisz Zbigniew, Sokołowski Andrzej, Strzałek Waldemar, Tutka Lech, Zdanowicz Jerzy, Ziarkowski Włodzimierz,

1963

TM-PZ:
wychowawca: Bazyli Usów

Bielawska Maria, Brzeziński Marek, Buczkowski Marian, Cieślak Stanisław, Demidowicz Andrzej, Gil Stanisław, Godlewski Zbigniew, Grabka Maria, Grzechowiak Edward, Jarzębowski Jan, Kasiak Tadeusz, Kłos Zofia, Kowalska Zofia, Kozdęba Józef, Miedzik Zygmunt, Milanowski Jerzy, Neumann Henryk, Obuchowski Tadeusz, Potipuch (Dąbrowski) Andrzej, Raczyński Franciszek, Rydzyński Mirosław, Ryśko Jan, Sadowski Józef, Szewc Teresa, Todorczuk Feliks, Wągrodzka Henryka,

ZSM:
wychowawca: Teofil Kuberski
Baryła Zbigniew, Bąba Jan, Bezrąk Adam, Buczkowski Stanisław, Chrąchol Władysław, Chwała Henryk, Gołębiewski Jerzy, Jodłowski Adam, Kopera Jerzy, Kowal Roman, Kubiak (Balcerek) Ryszard, Lizner Janusz, Maliszewski Jerzy, Marchwicki Kazimierz, Mosiewicz Ryszard, Okoń Tadeusz, Olszewski Joachim, Rakoca Piotr, Rataj Henryk, Ryniak Anatol, Sztamborski Zygmunt, Wasilewski Zdzisław, Zach Piotr, Zarembski Henryk, Żydzik Zenon,

wychowawca: Ryszard Rutkowski
Błaszczak Zdzisław, Bryś Zbigniew, Czopor Józef, Guziński Roman, Janiszek Tadeusz, Jarczok Jerzy, Karkut Henryk, Katarzyński Jan, Kołodziejczak Włodzimierz, Kowalczyk Stanisław, Kurzych Kazimierz, Lasota Jan, Marciniak Edward, Mazurek Zygmunt, Mąkowski Michał, Mocarski Józef, Olak Stanisław, Ostaszewski Jan, Piotrowicz Antoni, Pól Józef, Sadowski Roman, Serocki Ryszard, Sibilski Marek, Strzałek Waldemar, Szmyd Jan, Umiński Henryk, Witkowski Jan, Wojnarowski Tadeusz, Zaręba Jan,

ZOW:
wychowawca: Zofia Armatys

Agiejczyk Regina, Ałasa Krystyna, Ałasa Stanisława, Baumann Gertruda, Bochra Janina, Chodakiewicz Walentyna, Czajka Jadwiga, Czerkies Barbara, Draganek Danuta, Ferens Aleksandra, Galicki Kazimierz, Glamowska Halina, Gołecka Lilianna, Jankowska Anna, Jędrzejewska Irena, Kalisz Zofia, Kozań Aleksander, Łyszcz Danuta, Muszyńska Jadwiga, Nowak Anna, Oestereich Jadwiga, Radomińska Krystyna, Sroka Daniela, Szech Gabriela, Szmidt Maria, Zaroda Janina, Żugaj Halina, Żurawska Weronika,

TE – P:
wychowawca:
Stanisław Wendeker
Adamowicz Jan, Beer Kazimierz, Borówka Bolesław, Bryłka Bronisława, Burczyc Adam, Cielątkowska Janina, Ciesielski Kazimierz, Dziwiński Jarosław, Fedorowicz Józef, Gałas Teresa, Hoch Tadeusz, Jurecki Henryk, Jurecki Tadeusz, Kołłupajło Stanisław, Kosiek Jacenty, Król Roman, Kubera Józef, Kupis Jan, Maciejewska Krystyna, Malinowski Roman, Matuszewski Henryk, Miziarski Wacław, Nowak Irena, Ostrowski Władysław, Piątek Wiktor, Piotrowski Jan, Rabcewicz (Gelios) Wiesława, Rudnik Jerzy, Rupieta Stanisław, Serocki Alojzy, Słomski Janusz, Sosnowski Feliks, Sowiński Zygfryd, Szuszkiewicz Teresa, Telatyński Michał, Wasiak Wiktor, Wegehaupt Józef, Wodzik Bogdan,

1964

TM-PZ:
wychowawca: Bogdan Rozwadowski

Celiński Julian, Chlebowicz Antoni, Czauż Henryk, Elmanowska Halina, Karpiński Tadeusz, Kisiel Jan, Krucz Bogumiła, Malinowska Grażyna, Malinowski Jerzy, Marwitz Władysław, Miłosz Tomasz, Nowak Zdzisław, Obuchowski Wiktor, Osemek Stanisław, Powalski Jerzy, Radomski Stanisław, Serocki Kajetan, Sobierajska Irena, Sosnowski Czesław, Świtalska Renata, Zbiegień Anna, Ziętarski Marian, Ziółkowski Ryszard,

wychowawca: Ryszard Sołtysiak
Adaszyński Tadeusz, Chrościcki Henryk, Czamajło Władysław, Durkiewicz Feliks, Grzywiński Tadeusz, Kosiński Ryszard, Kuca Zdzisław, Maciejak Eugeniusz, Matusiak Zbigniew, Michalik Jerzy, Miecielica Władysław, Pająk Mieczysław, Przytarski Andrzej, Reński Stanisław, Rusiecki Zygmunt, Rymarz Ryszard, Sitnicki Edmund, Szymańczyk Józef, Wiernicki Andrzej,

wychowawca: Teofil Kuberski
Brankowski Stanisław, Budzyński Mirosław, Dąbrówka Henryk, Dobies Leon, Grzywiński Wiesław, Kamiński Jerzy, Kiszenia Mikołaj, Koterski Bolesław, Łobanowski Henryk, Mancewicz Karol, Nahorny Eugeniusz, Nitka Witold, Paśnikowski Witold, Pol Kazimierz, Południkiewicz Kazimierz, Rybarczyk Edward, Rydzewski Józef, Szatkowski Zdzisław, Szczerba Ryszard, Targowski Stanisław, Woch Mieczysław, Woch Zbigniew, Wójcik Włodzimierz, Załęski Jerzy, Zaręba Piotr,

ZOW:
wychowawca: Augustyna Stachura

Barbarewicz Krystyna, Borecka Zofia, Chechłowska Barbara, Chojna Wanda, Chrobak Danuta, Detmer Jadwiga, Dobrolińska Lidia, Draszanowska Teresa, Duszyńska Danuta, Filipiuk Danuta, Galewska Janina, Gurfiakow Renata, Hara Krystyna, Hermaszewska Jadwiga, Koźluk Ryszard, Krasowska Irena, Mądra Wiesława, Monkiewicz Genowefa, Nowak Janina, Obuchowska Leonarda, Okoń Stanisław, Paczuska Wiesława, Podgórska Agnieszka, Pokrzywka Wanda, Przednik Anna, Radomska Anna, Szaciłło Emilia, Terech Alina, Tuszakowska Marianna, Zientkiewicz Barbara, Żurawska Cecylia,

1965

TM-PZ:
wychowawca: Ryszard Sołtysiak

Adamowski Ryszard, Andrzejczuk Andrzej, Bem Michał, Chmara Teresa, Jedynak Waldemar, Kamiński Michał, Kapłan Kazimierz, Kowalski Edward, Kuśmierczuk Ryszard, Lachowicz Ryszard, Lidak Tadeusz, Maksymowicz Halina, Malarczyk Stanisław, Milewski Ryszard, Ostrowski Jan, Raczyński Zbigniew, Rafalski Zygmunt, Sawicka Krystyna, Wiśniewski Andrzej, Zatorska Krystyna, Zawadzki Jerzy, Ziemianowicz Maria,

ZSM:
wychowawca: Zbigniew Piechowiak
Bińkowski Stefan, Bobiński Janusz, Chaciński Jan, Chodkowski Stefan, Cybulski Ryszard, Dobrzański Bogdan, Gajewski Jan, Gawron Kazimierz, Jabłoński Stefan, Janowicz Sławomir, Karczewski Stanisław, Korzecki Wojciech, Kucharczyk Marian, Lenkiewicz Tadeusz, Małkiewicz Wojciech, Michałowski Ryszard, Nowak Czesław, Parteka Edwin, Pisarek Ryszard, Sadowski Kazimierz, Szubert Jan, Szymanek Jacek, Tomaszewski Roman, Załęski Marian, Zubelewicz Józef, Żarczyński Jerzy,

wychowawca: Stanisław Czech
Baran Zenon, Brzeziński Jan, Chaciński Aleksander, Cichomski Jan, Cieślik Piotr, Domagała Henryk, Groński Bazyli, Iwańczuk Antoni, Jabłoński Zbigniew, Jasiński Stanisław, Korociński Romuald, Kozakiewicz Zdzisław, Mejsek Kazimierz, Mazur Bohdan, Ochelski Edward, Podjacki Ryszard, Rozpiątkowski Waldemar, Rupar Ryszard, Sękowski Jan, Sołtysiak Zdzisław, Stefański Jerzy, Strysik Zenon, Topolewski Jan, Włodarczyk Bogdan, Zwierzchowski Edward,

ZOW:
wychowawca: Barbara Sadowska

Bułka Kazimiera, Cyrankowska Janina, Dąbrowska Irena, Galik Mieczysława, Gałązka Liliada, Gawarkiewicz Danuta, Gawryszczak Lucyna, Glińska Ewa, Grzywacz Krystyna, Habel Halina, Kaczmarek Małgorzata, Karpińska Stanisława, Kot Jadwiga, Kuśmierz Marianna, Ławniczak Irena, Maciejewska Ewa, Majewska Krystyna, Malinowska Krystyna, Mirończuk Wanda, Obuchowska Teresa, Pająk Irena, Pomierska Agnieszka, Salach Wanda, Skonieczna Elżbieta, Sotek Anna, Stosio Jan, Szaciłło Jadwiga, Wichowski Tadeusz, Witucka Henryka, Wysocka Janina, Zaporska Anna,

 1966

TM-PZ:
wychowawca: Franciszek Horbowiec

Barejko Tadeusz,
Bednarek Stanisław, Błaszczak Zdzisław, Guzik Zygmunt, Hals Krystyna, Karkut Henryk, Kęsy Jerzy, Kocoń Maria, Komorowska Alicja, Kraszewska Barbara, Kwapiński Jerzy, Lis Jerzy, Marchwiak Ryszard, Monkiewicz Ryszard, Murzynowski Henryk, Powęska Zdzisław, Rutka Andrzej, Stanisławczyk Helena, Susłowicz Krystyna, Szmyd Jan, Szpala Andrzej, Tarajkowicz Janusz, Tejszerski Medard, Tomkiewicz Jerzy, Waligóra Marek, Waszczyński Roman, Wiśniewski Longin, Zdanowicz Antoni. Żygadło Jan,

ZSM:
wychowawca: Jerzy Konaplański

Baprawski Eugeniusz, Beszczyński Janusz, Bielawski Marian, Bukowski Grzegorz, Ćwikliński Stefan, Chachaj Tadeusz, Dowgiałło Mieczysław, Dramiński Zygmunt, Durst Tadeusz, Jastrzębski Zbigniew, Jezierski Kazimierz, Koper Edmund, Korba Janusz, Kosek Wiesław, Krauze Henryk, Kuriata Tadeusz, Luberda Tadeusz, Kuśmierz Czesław, Maron Henryk, Matras Jan, Rydzyński Adam, Ryngwelski Grzegorz, Suświłło Tadeusz, Ślanda Krzysztof, Wykland Marian,

wychowawca: Stanisław Czech
Bagiński Zbigniew, Centkowski Roman, Grapatyn Józef, Gryszkiewicz Kazimierz, Halibożek Eugeniusz, Kawecki Janusz, Kądziela Andrzej, Kryczka Jerzy, Łączyński Kazimierz, Malita Jan, Mazur Andrzej, Mieczkowski Leonard, Mielniczek Jan, Mosiński Ryszard, Opacki Jan, Ostapkowicz Jan, Pszuk Józef, Rejkiewicz Wiesław, Sinko Bożo, Sławiński Tadeusz, Sobieraj Antoni, Stukan Edmund, Śmiertka Kazimierz, Urban Tadeusz, Warpechowski Andrzej, Zalewski Andrzej, Zdrojkowski Tadeusz,

ZOW:
wychowawca: Zofia Armatys

Bartoń Alina, Brodowska Natalia, Czeszejko Halina, Domańska Jadwiga, Doroszuk Jadwiga, Gierczak Krystyna, Gmaj Teresa, Grąbkowska Jadwiga, Gumieniczek Marta, Jasik Michalina, Kapica Danuta, Klik Janina, Kondrad Stanisław, Kurta Teresa, Majdańska Irena, Małkiewicz Danuta, Markowska Zofia, Michałowska Danuta, Nastachowska Barbara, Olejnik Natalia, Połomska Teresa, Rosa Daniela, Rybicka Anna, Rychcik Stanisława, Saboń Halina, Suchorab Alina, Szczepanik Maria, Walotka Teresa, Wieczorek Krystyna, Wodzak Bogumiła, Załęska Marianna,

 1967

 TM-PZ:
wychowawca: Tadeusz Tyszkowski

Cybulska Magdalena, Dowgiałło Wacław, Grodzki Sławomir, Jankowska Urszula, Konopka Jerzy, Kordowski Bogdan, Kosiuk Stefania, Kostrzewska Kazimiera, Krzywoszyński Antoni, Kulkowska Krystyna, Łaski Klemens, Maszota Zbigniew, Nahorny Eugeniusz, Osipowski Mirosław, Pacholak Józefa, Pająk Mieczysław, Piątkowski Ryszard, Pietrucha Marek, Sawczuk Maria, Sipa Wiesław, Stachurski Arkadiusz, Stawarz Stanisław, Spyta Stanisław, Stryjewski Zygmunt, Szejerka Jerzy, Szerszenowicz Wanda, Szymański Ryszard, Ślęczek Halina, Tymiński Mieczysław, Tynda Józef, Wierciński Roman, Wiernicki Andrzej, Wilkoszewski Henryk, Włodarczyk Krystyna, Wojciechowski Zbigniew, Wojtysiak Witold, Woźniewski Stanisław, Zakrzewska Elżbieta,

ZSM:
wychowawca: Jerzy Gontarski
Baczyński Bogdan, Bębenek Zygmunt, Czarnecki Zdzisław, Gołębiowski Edward, Grochowski Henryk, Grzywiński Józef, Jarynowski Tadeusz, Jedel Jerzy, Klein Albin, Kruk Jan, Kujtkowski Czesław, Kwiatkowski Zbigniew, Miechowski Ryszard, Mizura Jan, Neuman Tadeusz, Perek Waldemar, Podhajski Janusz, Przednik Józef, Szymański Ryszard, Tas Bronisław, Tecmer Jan, Trempek Marian, Tur Andrzej,

wychowawca: Franciszek Horbowiec Bomba Henryk, Czapiewski Stanisław, Gratunik Andrzej, Juzepczuk Ryszard, Kamiński Jerzy, Karpezo Edward, Kołpaczyński Janusz, Kręciewski Mieczysław, Kurpiewski Kazimierz, Lewandowski Ryszard, Majkowski Roman, Malinowski Tadeusz, Margalski Jerzy, Mięsiak Witold, Muszyński Kazimierz, Nowicki Krzysztof, Pisarek Jerzy, Podlaski Andrzej, Pruchniewski Stanisław, Ratkiewicz Czesław, Tylicki Damazy, Wiechowski Jerzy, Wilkowski Marian, Zawrotny Tadeusz, Żydek Zygmunt,

TOW:
wychowawca: Wanda Zięba

Abramowicz Zdzisława, Bagińska Romana, Barańska Wirginia, Chechłowska Barbara, Czrnecka Janina, Dubiela Halina, Herhel Elżbieta, Gurtiakow Renata, Jedynak Jadwiga, Jędrzejewska Wiesława, Kłos Władysława, Kocznur Emilia, Kordunowska Helena, Kowal Ryszard, Kuśpiel Andrzej, Lemańska Alina, Łach Barbara, Meyer Wacław, Murawski Ryszard, Opolska Zofia, Pyszniewska Barbara, Radomska Maria, Sokołowska Krystyna, Sulot Grażyna, Szczęsna Łucja, Szostak Adam, Tomaszewska Krystyna, Tucka Teresa, Wirecka Łucja, Ziemba Barbara,

ZOW:
wychowawca: Zofia Armatys
Babicka Jadwiga, Balcerowska Maria, Cielątkowska Wiesława, Cywińska Jadwiga, Czaramaga Danuta, Dragan Zofia, Dziedzic Krystyna, Grzegorzewska Teresa, Gumieniczek Elżbieta, Hermanowicz Janina, Juchniewicz Jadwiga, Kępka Jadwiga, Kur Krystyna, Lewandowska Krystyna, Michalak Genowefa, Obuchowska Maria, Oleksik Janina, Oliwa Halina, Patron Teresa, Pietrzak Barbara, Rościszewska Krystyna, Rutkowska Barbara, Sawicka Regina, Sulej Barbara, Urbanowicz Zofia, Walczykowska Zofia, Walenczewska Teresa, Wiśniewska Maria, Włodarska Danuta, Zielińska Halina,

1968

 PZ:
wychowawca: Barbara Sadowska

Błaszkowski Michał, Burawski Zdzisław, Gałązka Roman, Godlewska Maria, Gorczyca Stanisława, Grzywiński Wiesław, Hanas Bogdan, Jankowski Henryk, Jankowski Tadeusz, Jaroszewski Andrzej, Juralewicz Zbigniew, Korsak Adam, Krzysztofik Kazimierz, Kuca Zdzisław, Łaski Leszek, Marut Piotr, Naumowicz Zbigniew, Nitka Witold, Pękala Ryszard, Rusiecki Jan, Sadowski Wiesław, Sokołowski Jan, Telefus Zdzisław, Wojciechowski Ryszard, Zakrzewski Jan,

ZSM:
wychowawca: Krzysztof Michalski

Balawender Henryk, Berent Zdzisław, Bobel Zdzisław, Chojecki Wiesław, Częścik Andrzej, Drelich Henryk, Euskirchen Paweł, Garba Aleksander, Hara Józef, Janik Zbigniew, Komor Zbigniew, Krzemiński Wiesław, Lewicki Krzysztof, Murak Zdzisław, Ochenkowski Stanisław, Rożniata Lech, Sawicki Zenon, Skrodzki Janusz, Tosik Benedykt, Wartalski Leszek, Żeglicki Roman,

wychowawca: Bolesław Biernat
Baca Roman, Bazylczyk Tadeusz, Dąbrowski Henryk, Głuszko Henryk, Mazur Adam, Milewski Zdzisław, Oleszkiewicz Bogdan, Parafiniuk Mieczysław, Tarnowski Jerzy, Sękowski Tadeusz, Sianko Andrzej, Sitarz Mieczysław, Słowik Lech, Stanisławski Mieczysław, Stępień Wojciech, Szaruga Zdzisław, Topczewski Zenon, Tykałowski Andrzej, Wiśniewski Andrzej, Żebrowski Stanisław,

OW:
wychowawca: Augustyna Stachura
Barczykowska Krystyna, Borsuk Maria, Czamajło Bolesław, Dobrowolska Ewa, Glińska Ewa, Grobelna Małgorzata, Habel Halina, Kędziora Józef, Koterska Halina, Łątkowska Zofia, Łukjanow Teresa, Muszyński Waldemar, Napieracz Kazimiera, Niemas Amelia, Ogrodnik Krystyna, Podraszko Barbara, Romanowska Krystyna, Stąsiek Andrzej, Symałon Danuta, Szelągowska Mirosława, Szpadkiewicz Leonarda, Szymańska Krystyna, Tamska Grażyna, Wiktorowicz Janina, Woźniak Barbara, Wysocka Janina, Zagerman Bożena, Żydkiewicz Ewa,

TCH:
wychowawca: Jolanta Nizińska

Bolek Irena, Bryłka Barbara, Bułyk Teresa, Chełmińska Jolanta, Chrościcka Anna, Chrystianowicz Teresa, Cielątkowska Irena, Gelios Bożena, Groszkowska Barbara, Jabłońska Alicja, Jarmołowicz Izabela, Jaroszyńska Jadwiga, Kasprzyk Ewa, Klimkowicz Marta, Kmita Irena, Marcinkowska Elżbieta, Młot Franciszka, Obuchowska Krystyna, Pągowska Danuta, Pliszka Lidia, Pocobiej Danuta, Rajdak Sabina, Skoneczna Jolanta, Sosnowska Antonina, Tomasiewicz Irena, Tosik Elżbieta, Urbanowicz Regina, Wnuk Wiesława, Zalewska Wiesława, Zarazińska Irena, Zaremba Elżbieta, Zgudka Bożena,

 1969

 PZ:
wychowawca: Jan Miazgowski

Cybulski Ryszard, Frelek Stanisław, Gliński Jerzy, Górski Józef, Jaroszewski Jan, Jezierski Kazimierz, Kiełb Eugeniusz, Kluge Piotr, Kobrzyński Józef, Koczkodan Tadeusz, Kozakiewicz Zdzisław, Kuriata Tadeusz, Kwiatkowski Piotr, Luberda Tadeusz, Łysiński Mieczysław, Marut Piotr, Mazur Bohdan, Podgórski Waldemar, Rybarczyk Kazimierz, Sinkowska Jadwiga, Stepień Mirosław, Szafranowicz Tadeusz, Szczęch Józef, Świątkowski Janusz, Tomaszewski Roman, Warpechowski Andrzej, Wąszewski Andrzej, Wiśniewski Witold, Zdanikowski Ryszard, Zemlak Jerzy, Zubelewicz Józef, Żelazny Antoni,

ZSM:
wychowawca: Krzysztof Michalski

Barejko Janina, Bednarek Aleksander, Borowska Krystyna, Cyboran Krystyna, Gąsecki Włodzimierz, Gołębiowska Lidia, Grodzicki Władysław, Harasimowicz Maria, Jabłońska Daniela, Jankowska Anna, Jankowski Piotr, Jaros Tadeusz, Jaroszyńska Maria, Kaczor Tadeusz, Karasiewicz Gabriela, Klebba Piotr, Kocoń Władysław, Kotecka Irena, Lipski Zdzisław, Lisaj Danuta, Matacz Regina, Mierzchalski Mieczysław, Morenc Barbara, Moryto Henryka, Narewski Piotr, Nowobilski Paweł, Ordon Henryk, Pietraszek Zdzisław, Powierza Kazimierz, Prokuski Andrzej, Rakieć Teresa, Sidwa Zbigniew, Sokołowski Stanisław, Sokół Bolesław, Sudoł Henryk, Szczepanik Piotr, Szczygieł Ryszard, Tomkiewicz Jadwiga, Warda Teresa, Wawryniewicz Anna, Witek Narcyzy, Witek Wiktor, Zając Danuta,

OW:
wychowawca: Irena Bartkowska

Adamczewska Irena, Ceberek Marianna, Dworakowska Kazimiera, Dziura Janina, Filipczak Marianna, Jaroszyńska Urszula, Kiełbowska Danuta, Kij Zofia, Kobrzyńska Maria, Kostur Danuta, Kotowska Elwira, Kozioł Maria, Magdziarz Stanisław, Marchwiak Danuta, Michalak Bożena, Naga Krystyna, Paczkowska Maria, Płochacka Teresa, Robełek Halina, Sibila Krystyna, Sikorska Irena, Skotnikowa Walentyna, Sobotka Irena, Strzelec Mirosława, Szymańska Anastazja, Ślązak Wanda, Tomasik Teresa, Żuchowska Marita, Żulczyk Renata, Żytyńska Anna,

TCH:
wychowawca: Marian Mazur
Balina Wanda, Botwicz Jadwiga, Ćwiklińska Ewelina, Dąbrowska Marianna, Dobrowolska Elżbieta, Dombrowska Eufemia, Drewniak Jolanta, Gloksin Anna, Kloc Irena, Kołodziejska Jadwiga vel Tołodziecka Wanda, Kopisto Krystyna, Kozłowska Czesława, Krauze Teresa, Król Ewa, Kuchta Elżbieta, Kwintera Halina, Malinowska Alina, Runiewicz Ewa, Tyndorf Regina, Ulicka Bożena, Wasiak Barbara, Zacharuk Krystyna,

TMP:
wychowawca: Józef Makowski

Bobińska Iwona, Budzińska Wiesława, Chmiel Janina, Cywińska Irena, Dobrowolska Małgorzata, Duda Jadwiga, Flis Barbara, Grzywacz Krystyna, Hajdamowicz Felicja, Kaszubska Marta, Kielecka Teresa, Klebba Henryk, Kornaś Renata, Kostur Julitta, Kot Jadwiga, Krajewska Lidia, Kusińska Grażyna, Lewańczyk Danuta, Łoś Irena, Madera Jadwiga, Majewska Marianna, Maszota Maria, Mirończuk Wanda, Młotkowski Stanisław, Olkowicz Eugenia, Osińska Barbara, Paczkowska Grażyna, Paga Elżbieta, Prokopowicz Zdzisława, Sipa Grażyna, Smagliński Zbigniew, Stępień Janina, Szczotka Marianna, Szmit Krystyna, Tarsa Teresa, Tocha Jadwiga, Tosik Barbara, Twarowska Jadwiga, Żmieńko Wiesław,

 1970

 PZ:
wychowawca: Stanisław Czech

Andrzejewska Irena, Bagiński Zbigniew, Beśka Piotr, Burc Waldy-Leszek, Ceberek Halina, Cendrowski Zbigniew, Cetkowski Roman, Cetnarska Zofia, Czapla Zdzisław, Fortuna Edward, Godlewski Andrzej, Goławski Henryk, Gosz Marian, Janiuk Hubert, Kasprzyk Romuald, Kądziela Andrzej, Krępczyńska Helena, Kruczyński Krzysztof, Kulikowska Teresa, Miotke Zbigniew, Obuchowski Jan, Oleszczak Ryszard, Ostrowska Elżbieta, Pobereźny Mieczysław, Rychcik Jan, Sabinicz Alfreda, Sosnowski Eugeniusz, Szczurowski Henryk, Szostak Andrzej, Szydlik Tadeusz, Szynkowska Danuta, Szyszkowska Wiesława, Tas Bronisław, Trzcianowski Waldemar, Żywicki Arkadiusz,

wychowawca: Ryszard Rudnicki
Eksterowicz Lech, Falkowski Wiesław, Gnatowski Ryszard, Guziński Lech, Hałań Sławomir, Jacak Roman, Jakubowska Barbara, Konicki Tadeusz, Lech Zbigniew, Lichota Andrzej, Mikluszka Mirosław, Piszczewiat Piotr, Roztropowicz Krzysztof, Sadowski Jerzy, Skoczek Henryk, Strzelczak Marian, Szaciłło Tadeusz, Torłop Ryszard, Wojtkowski Waldemar,

TOW:
wychowawca Augustyna Stachura-Rejkiewicz

Adamkiewicz Czesława, Antczak Włodzimierz, Cioś Krystyna, Cymer Teodozja, Czosnek Krystyna, Dęby Regina, Dopierała Halina, Gołdyński Ryszard, Gościło Zofia, Jaroszewska Halina, Jeżewska Grażyna, Jugo Gabriela, Kaźmierczak Jadwiga, Kędziora Jerzy, Kimak Marianna, Kościukiewicz Krystyna, Kobielska Wanda, Kosznik Elżbieta, Krakowian Genowefa, Masłowska Teresa, Maury Regina, Miller Teresa, Ochał Józefa, Perek Krzysztof, Pliszka Elżbieta, Pszkit Wiesława, Rodak Wanda, Rumińska Małgorzata, Runo Janina, Strzemieczna Zofia, Szczęch Cezary, Szymańska Danuta, Tutlewska Hanna, Włodarska Krystyna, Zmarzlak Marta, Zygan Bożena,

TCH:
wychowawca: Wanda Zięba

Babula Anna, Baczyńska Ewa, Bartknecht Łucja, Bączyk Elżbieta, Cąbrowska Bernarda, Chmielewska Elżbieta, Cichewicz Barbara, Dąbrowska Marianna, Grządka Bożena, Jarzynka Urszula, Jędras Irena, Kamińska Danuta, Kazimierowska Bożena, Klawczyńska Barbara, Kopycińska Krystyna, Kreft Elżbieta, Mosiejczyk Elżbieta, Ochenkowska Krystyna, Piosik Bernadeta, Polanowska Jolanta, Rocławska Jolanta, Rusiecka Teresa, Schmidt Janina, Serafin Alicja, Skowroń Maria, Sobiechowska Barbara, Stryjewska Teresa, Strzyżewska Maria, Sztalmirska Zdzisława, Wylazłowska Grażyna, Zielińska Alicja, 

TMP:
wychowawca: Bogusław Domaradzki

Abramowicz Krystyna, Adamowska Krystyna, Asejczyk Grażyna, Balawender Janina, Buchalska Teresa, Chodór Anna, Czarnuch Anna, Dąbek Alicja, Dąbek Jerzy, Dąbek Longina, Dłużewska Dorota, Dudek Grażyna, Euskirchen Halina, Filar Barbara, Fornal Barbara, Frączek Barbara, Górnacka Anna, Grębska Alicja, Grzywiński Zbigniew, Ingielewicz Ryszard, Jankowski Wiktor, Jaroszyńska Halina, Jastrzębska Eleonora, Jaworowicz Regina, Jedowska Czesława, Kołodziejska Halina, Kordunowska Barbara, Kurta Wiesław, Lizińska Teresa, Łapińska Alina, Łukjanow Ewa, Marszałek Leokadia, Mirek Wanda, Połomska Apolonia, Rutka Izabela, Rutyna Leokadia, Stępień Regina, Stołowska Grażyna, Śpiewak Ewa, Tanaś Jolanta, Wilk Janina, Wołejszo Maria,

 1971

PZ:
wychowawca: Józef Makowski

Abramski Bronisław, Borowska Barbara, Byzdra Bogusław, Cichocka Krystyna, Derdulski Roman, Dubas Teresa, Gryń Stanisław, Jagielnicki Jerzy, Jezierski Roman, Jędrzejewski Wiesław, Kowalczyk Stanisław, Kulik Łucja, Kułakowska Zenona, Lewandowski Jan, Maj Lucyna, Malinowska Irena, Nasińska Maria, Parus Jerzy, Perek Waldemar, Piotrowska Elżbieta, Rybczyńska Krystyna, Schodowska Anna, Schoeneck Jan, Sieńczyk Antoni, Szymanek Marek, Szymński Mariusz, Tur Andrzej, Tynda Lech, Wegehaupt Ryszard, Wieczork Anna, Wiesner Ryszard, Wojtysiak Barbara, Żydkiewicz Bogdan,

TM:
wychowawca: Krzysztof Michalski

Baczyńska Janina, Bielaszewska Elżbieta, Cherek Władysława, Czechowska Teofila, Dojlida Danuta, Domańska Irena, Falk Roman, Forczmańska Danuta, Gałecki Jerzy, Giedrojc Teresa, Gosch Grażyna, Grodź Janina, Jezierski Roman, Lewandowska Hanna, Loroch Barbara, Maj Jadwiga, Miechowska Grażyna, Oleszczak Elżbieta, Przedpełska Maria, Sulej Waldemar, Szramowski Piotr, Witkowska Barbara, Wojtczak Elżbieta

ZM:
wychowawca: Ryszard Rudnicki

Barejko Wacław, Bębenek Bożena, Bugieda Jan, Cichy Jan, Cisłowska Alina, Doczyk Wiesława, Felt Jerzy, Fijałkowski Jerzy, Fras Andrzej, Gdaniec Elżbieta, Gołębiowska Teresa, Grzywaczewski Piotr, Jarosz Józef, Kowalczyk Stanisław, Krawczyk Krystyna, Kutyła Lidia, Łuksza Bolesław, Maziuk Zdzisław, Mordaka Henryk, Paziewski Wiesław, Pielarska Elżbieta, Pliszka Kazimierz, Rumińska Krystyna, Rydel Lucja, Sadura Stanisław, Skorupa Stanisław, Spryszyńska Łucja, Stołowska Mirosława, Szablicki Janusz, Szałkowski Jan, Szostak Kazimiera, Szreder Zdzisław,

 1972

 PZ:
wychowawca: Stanisław Czech

Baradziej Edward, Bukowiecki Kazimierz, Chodorowski Marian, Chyży Bożena, Dobrowolski Tomasz, Figacz Helena, Gawinek Remigiusz, Gronostajski Jan, Grupski Janusz, Guziewicz Jadwiga, Jagielnicka Elżbieta, Kowalski Wiesław, Kozikowski Konrad, Kwiatkowski Jan, Mosiński Andrzej, Nędza Andrzej, Nowak Wojciech, Obojska Barbara, Piecuch Leszek, Rozalski Henryk, Rumiński Zbigniew, Rydel Krzysztof, Sobania Eugeniusz, Sokołowski Bogdan, Staniszewska Barbara, Stefaniak Wiesława, Zembko Marek, Żygadło Krystyna,

ZM:
wychowawca: Bogusław Domaradzki

Adamowski Ryszard, Bakierski Kazimierz, Bobiński Krzysztof, Byk Krystyna, Chatys Wiesław, Cherek Eugeniusz, Grębski Mirosław, Grzejdziak Wiesław, Jagielnicka Wanda, Kalkowski Waldemar, Kominek Mieczysław, Krzysztofiak Barbara, Kuter Zbigniew, Maćkowska Elżbieta, Młotkowski Karol, Pachnik Leszek, Pawłowska Irena, Porożyński Wojciech, Rzepecka Zdzisława, Sarach Ewa, Skoneczna Marzena, Skowroń Longina, Świderski Jan, Wnuk Henryk, Zając Jan,

OW:
wychowawca: Barbara Sadowska

Behnke Ewa, Bilangowska Ludwika, Cieplińska Bogdana, Galikowska Danuta, Górnacka Elżbieta, Hoebda Barbara, Jabłonowska Danuta, Jarynowski Tadeusz, Karwowska Danuta, Kłos Janina, Król Ewa, Krzysztofiak Teresa, Latkowska Danuta, Leończuk Danuta, Łach Alina, Matusiak Edward, Maszewska Dorota, Ochlik Elżbieta, Strzelec Wanda, Świątkowska Danuta, Truszczyńska Bożena,

TMP:
wychowawca: Halina Kędziera

Bartknecht Teresa, Bobrecka Krystyna, Bryżuk Barbara, Budek Janina, Burzyńska Grażyna, Chmielewska Maria, Chodór Elżbieta, Długosz Anna, Dunker Halina, Florczyk Ewa, Gogolewska Elżbieta, Góral Ewa, Grapatyn Anna, Gurzyńska Irena, Guzowska Wiesława, Jabłońska Elżbieta, Juszczyk Renata, Kalinowska Anna, Kościeńska Barbara, Krajewska Jolanta, Mańkowska Grażyna, Michalik Alicja, Mierzejewska Maria, Mikołajczyk Irena, Połomska Bronisława, Przybylska Waleria, Rybacki Sławomir, Sala Zofia, Stasiewicz Elżbieta, Szczepańska Ewa, Świeżyńska Antonina, Szymańska Elżbieta, Świokło Maria,

 1973

PZ:
wychowawca: Marian Mazur

Bryning Henryk, Ceberek Jadwiga, Chabowski Janusz, Chmura Benedykt, Guz Tadeusz, Jankowski Roman, Jarosiewicz Edward, Jaś Roman, Kichner Stanisław, Kuriata Barbara, Lech Jolanta, Lorek Ryszard, Marlikowski Wojciech, Milewski Lech, Mirończuk Helena, Muszyńska Eugenia, Myśliwiec Jan, Nitka Roman, Nowakowski Ryszard, Prusakowski Andrzej, Roman Wanda, Sklepowicz Janusz, Skrycki Jan, Stołowska Ewa, Wiśniewski Lech, Wojtkiewicz Genadiusz, Zakierska Jolanta, Zarzycki Andrzej, Zawadzki Mirosław, Zwierzyńska Bożena, Żurawska Barbara,

ZM:
wychowawca: Ryszard Rudnicki

Barbach Władysława, Białkowska Teresa, Byzdra Andrzej, Cherek Kazimierz, Czachorowska Barbara, Czaplicka Grażyna, Dąbrowski Eugeniusz, Graczyk Jolanta, Gutowski Józef, Huber Barbara, Jaranowska Regina, Jaworska Zofia, Kibart Cecylia, Kopczyńska Bogumiła, Kowalski Tadeusz, Kwiatkowska Renata, Mroczyńska Danuta, Okęcki Leszek, Przybylski Bogusław, Pudlik Halina, Sawicki Zygmunt, Stanek Czesław, Szynkowska Maria, Świętosławska Halina, Trzebiatowski Jerzy, Tul Roman, Werska Jolanta, Więczkowski Witold, Wilm Jolanta, Wulff Maria, Wojtaszek Barbara,

OW:
wychowawca: Maria Konczalska

Chojnacka Halina, Czarnecka Kazimiera, Czeszejko-Sochacka Stefania, Dąbrowska Anna, Głowicka Stefania, Hals Teresa, Hałań Stefan, Jezierski Marian, Jońca Halina, Kaczmarek Anna, Kalińska Elżbieta, Knuth Irena, Korczak Teresa, Kosecka Danuta, Kozioł Stanisław, Kubiak Elżbieta, Kuryło Alina, Lewicka Jolanta, Lipiak Janina, Makówka Jadwiga, Perlik Barbara, Płochocka Krystyna, Rainer Maria, Reszczyńska Halina, Rudnicki Stanisław, Sarnecka Hanna, Smaroń Wiesława, Staniszewska Jadwiga, Stefańska Marianna, Szczęśniak Jadwiga, Tyndorf Maria, Urbańska Brygida, Wiśniewska Mariola, Wojtczak Halina, Wójcik Stanisława, Zalewska Teresa,

TCH:
wychowawca: Anna Baraniak

Arentowicz Gertruda, Bohdanowicz Mieczysław, Bolek Krystyna, Botwicz Ewa, Fedorowicz Maria, Gradowski Waldemar, Jurewicz Elżbieta, Karczyńska Barbara, Karulewska Elżbieta, Kiereś Jarosław, Klemczak Bożena, Kowalska Elżbieta, Krakowiak Helena, Królikowska Wanda, Krupa Włodzimierz, Kuchta Władysława, Kuriata Wanda, Kwaśniewska Grażyna, Masłowska Anna, Maszota Magdalena, Mosiński Adam. Orzędowska Teresa, Osowska Grażyna, Partyka Jadwiga, Połczyńska Lilianna, Rakowska Halina, Stańczak Krystyna, Steckiewicz Andrzej, Talaśka Mirosław, Woszczyk Grażyna, Zelmańska Elżbieta, Zep Wiesława, Żmijewska Jadwiga,

TCP:
wychowawca: Irena Bartkowska

Bednarska Elżbieta, Brucki Andrzej, Czarnuch Grażyna, Czop Jadwiga, Dzikowska Eleonora, Gajda Zbigniew, Grzenkowska Eleonora, Kondratowicz Maria, Lesica Ewa, Longinus Renata, Maślińska Barbara, Mroczyńska Hanna, Pawłowska Halina, Perek Alicja, Piekarska Krystyna, Połomska Danuta, Ponieważ Elżbieta, Poteracka Mirosława, Radomska Elżbieta, Redmer Maria, Słomka Grażyna, Sperz Zenon, Staniak Halina, Stefaniak Ewa, Szykowska Renata, Wojtaś Elżbieta, Wolska Wanda, Woźniak Jolanta, Wójcik Jolanta, Wudarczyk Barbara, Zachara Janusz,

ZSR:
wychowawca: Maria Kordunowska

Bielak Teresa, Błoński Henryk, Dziemidzik Jolanta, Gałkowski Marian, Karpowicz Anna, Kawka Andrzej, Lenkiewicz Andrzej, Lisowiecki Wiesław, Lubińska Krystyna, Matuszewska Teresa, Michalska Anna, Michałek Stanisław, Mierzchalska Teresa, Müller Honorata, Moroz Danuta, Orszewski Eugeniusz, Podworski Tadeusz, Pomykacz Barbara, Porębny Wojciech, Rychlicka Maria, Styk Edward, Turbakiewicz Irena, Wiśnioch Bogdan, Zalech Danuta, Zglińska Anna,

ZSR:
wychowawca: Józef Kozdęba

Bakierska Teresa, Bednarek Janusz, Fijał Bożena, Formela Renata, Formela Tadeusz, Gólczyńska Zofia, Gral Teresa, Jagielski Tomasz, Jarzembińska Irena, Kazimierczuk Marian, Korociński Andrzej, Libiatowska Łucja, Milarska Regina, Malinowska Danuta, Marciniak Renata, Marnocha Halina, Mróz Adam, Muchlińska Hanna, Nowak Maria, Rejkiewicz Waldemar, Rejkiewicz Zbigniew, Śledź Krystyna, Troper Elżbieta, Wdowiak Krystyna, Zaworski Bogdan, Żmuda Stanisław,

ZSR:
wychowawca: Krystyna Stybałkowska
Błaszkiewicz Danuta, Brysek Ewa, Chita Teresa, Chrobak Zofia, Dzik Joanna, Goyk Małgorzata, Hałaj Barbara, Jedowska Daniela, Kokosz Danuta, Kowalewska Barbara, Kowańska Barbara, Kramarz Ewa, Lech Halina, Lisewska Agnieszka, Lisewska Halina, Olszewska Zdzisława, Ostrowska Krystyna, Skorupska Maria, Stacherczak Maria, Stefaniak Maria, Tomaszewska Daniela, Torłop Jadwiga, Ważna Halina, Wiącek Halina, Wilińska Danuta, Wiśniewska Teresa, Wojnowska Janina, Zaremba Teresa

ZSR:
wychowawca: Maria Błażejczyk
Adamkiewicz Jolanta, Bajerowska Lidia, Bartosiewicz Bożena, Beller Wiesława, Bobińska Helena, Bobrowska Janina, Galińska Gabriela, Gdaniec Barbara, Głowala Wanda, Gryń Krystyna, Janowiak Elżbieta, Kirstein Genowefa, Kowalczyk Bogumiła, Kowalska Irena, Koza Cecylia, Kucharczyk Wiesława, Kwiatkowska Jadwiga, Łys Zenona, Malinowska Aleksandra, Mielnik Lucyna, Nowicka Helena, Piórzkowska Janina, Płuszka Janina, Prusakowska Mirosława, Sadkowska Maria, Sikora Stefania, Siwierska Wanda, Szerszeń Renata, Szymura Izabela, Wojnarowicz Barbara, Zielińska Irena,

 1974

 PZ:
wychowawca: Jan Miazgowski

Andrzejczak Urszula, Bakierski Władysław, Balmas Stanisław, Banach Edwin, Chojnacki Wojciech, Czereda Roman, Dobrosielski Roman, Dubieniecki Marek, Dziwińska Maria, Gorzko Andrzej, Gregor Izabela, Gusiniec Danuta, Jankowski Jan, Kasprzycki Leszek, Kęska Janina, Kisiel Leszek, Komorowski Romuald, Król Henryk, Lemkowski Franciszek, Leszkowicz Irena, Lewandowska Elżbieta, Masalska Teresa, Mucha Bogusława, Perek Teresa, Pismenko Andrzej, Rzepczyńska Teresa, Sieczkowska Marianna, Sieratzka Ewa, Sochacka Maria, Studziński Stanisław, Suwiński Zbigniew, Tarczewski Zbigniew, Wąs Elżbieta, Wiśniewska Alicja, Wiśniewski Marek, Wszeborowska Grażyna, Zieleniecki Roman, Zubel Kazimierz,

ZM:
wychowawca: Jerzy Zdziennicki
Adamczyk Mirosław, Antoniuk Stanisław, Bieniek Mirosława, Bieniek Stanisław, Biraga Urszula, Fałkowska Mieczysława, Grzywiński Grzegorz, Gusiniec Ryszard, Hoppe Grażyna, Jałoszyńska Marianna, Jaranowska Barbara, Jastrzębski Jan, Król Elżbieta, Kwiatkowska Teresa, Kruszyński Leszek, Lewkowicz Tadeusz, Makarewicz Janina, Malinowski Zbigniew, Rafalska Ewa, Rędziński Wiesław, Skrycka Halina, Styś Grażyna, Szczypior Andrzej, Szpadkiewicz Elżbieta,

ZM:
wychowawca: Lidia Chrobak

Chachaj Krystyna, Dudzik Grażyna, Dziechciarz Krystyna, Dziekan Halina, Giziewska Elżbieta, Monowska Krystyna, Kot Krystyna, Kuśmierz Barbara, Leszczyńska Lidia, Metera Małgorzata, Morus Wanda, Orłowska Danuta, Parus Grażyna, Pawłowska Mirosława, Sieracka Wiesława, Skulska Barbara, Terpiłowska Bożena, Tiszer Elżbieta, Tomaszewska Bożena, Wielęgowska Laura,

OW:
wychowawca: Kazimierz Kundzicz

Bugaj Halina, Burkowska Barbara, Bursztynowicz Danuta, Charmułowicz Bożena, Chełmińska Bożena, Chmura Zenona, Cichocka Barbara, Czajka Modesta, Głuszkiewicz Hanna, Gołębiowska Elżbieta, Goraj Renata, Grunt Bożena, Horka Małgorzata, Jackowska Irena, Kamińska Grażyna, Karol Bożena, Kęska Danuta, Kisiel Helena, Kozakiewicz Elżbieta, Krzemińska Krystyna, Łapińska Elżbieta, Madejska Krystyna, Maydell Anna, Nowińska Marianna, Partyka Jolanta, Piech Zofia, Podolak Krystyna, Połomska Maria, Ratajczak Grażyna, Sampławska Barbara, Skolimowska Lucyna, Stankiewicz Elżbieta, Stasiewicz Albina, Załucka Zofia,

TCP:
wychowawca: Jolanta Nizińska

Bigda Ewa, Błaszkiewicz Danuta, Bordowska Walentyna, Dobies Teresa, Duszyńska Bogumiła, Fijałkowski Andrzej, Glaza Janina, Gorczyńska Ewa, Grządka Elżbieta, Halagiera Piotr, Jamrożek Danuta, Kamińska Jadwiga, Kęska Halina, Kowalska Aleksandra, Krawczyńska Maria, Król Halina, Kubat Elżbieta, Kurta Halina, Leszczyński Marian, Łada Eugeniusz, Łukaszewska Cecylia, Majewski Marian, Michońska Wiesława, Miler Maria, Morus Elżbieta, Nadziejko Renata, Niszczak Irena, Okołowska Elżbieta, Rąbel Anna, Rudnicka Elżbieta, Rybacka Bogumiła, Solecka Irena, Stawarz Marek, Trzebiatowska Elżbieta, Tyszkowska Maria, Wardawa Ewa, Wyroda Janina, Zabrocka Maria,

ZSR:
wychowawca: Leonard Lamparski

Cebula Jolanta, Chyła Renata, Czajkowska Barbara, Dudek Mirosław, Gaworski Leszek, Giedrojć Ewa, Gorczyńska Małgorzata, Jastrowska Hanna, Kania Elżbieta, Koral Renata, Krowińska Ewa, Krupa Henryka, Malarczyk Zbigniew, Milda Mieczysława, Młynarczyk Wojciech, Pokora Krystyna, Puc Krystyna, Rezmer Tadeusz, Rębisz Danuta, Rutkowska Maria, Skrodzka Elżbieta, Skrzypek Marceli, Świerczyński Stanisław, Tul Bogdan, Wąsik Wiesław, Widziajło Jan, Zabłoński Jan,

ZSR:
wychowawca: Stanisław Radomski

Anuszek Krystyna, Arczyńska Krystyna, Balińska Łucja, Banasiak Halina, Bieda Danuta, Domańska Elżbieta, Figurska Barbara, Graczkowska Elżbieta, Gutmańska Danuta, Jedynak Elżbieta, Jedynak Jolanta, Joniak Maria, Kaczorowska Ewa, Kępanowska Elżbieta, Kominiarek Izabela, Kwiatkowska Barbara, Łukaszewska Alicja, Maj Zofia, Masicka Barbara, Niedziałkowska Bożena, Olkiewicz Grażyna, Przybyłowska Ewa, Stawarz Wiesława, Tomaszewska Helena,

ZSR:
wychowawca: Halina Kędziera

Chmura Halina, Jasnoch Zofia, Kaźmierczak Maria, Kawczyńska Elżbieta, Krajnik Alicja, Królik Irena, Nalikowska Elżbieta, Ordon Maria, Paczkowska Lidia, Pappelbon Wanda, Paziewska Ewa, Paziewska Renata, Rolińska Urszula, Sadowska Teresa, Stępień Ewa, Szczeblewska Bożena, Tarsa Krystyna, Zglińska Józefa, Żarczyńska Krystyna

 1975

 PZ:
wychowawca: Jadwiga Iwaszko
Bilicki Krzysztof, Duliban Elżbieta, Góralski Andrzej, Hara Mateusz, Hebda Elżbieta, Janik Andrzej, Janowski Roman, Januszewski Janusz, Jasiński Stanisław, Jerzyk Władysław, Jędrzejewska Łucja, Kruk Jerzy, Kuczewska Grażyna, Kulikowska Krystyna, Kuncewicz Janina, Kuryło Grażyna, Leyk Andrzej, Mieczkowska Jadwiga, Ogórek Marek, Pachnik Janusz, Pachnik Leszek, Pielarska Kazimiera, Radomski Andrzej, Rakoca Ewa, Różański Alfred, Sarach Ewa, Słomska Regina, Stasiewicz Wiesław, Strzelczyk Magdalena, Tutlewska Ewa, Widz Edward, Wronowicz Romualda, Ziółkowski Tadeusz,

ZSM:
wychowawca: Bogumiła Jagielak
Adamska Zofia, Bębniak Edwarda, Bireta Grażyna, Boguta Barbara, Czepirska Ewa, Drap Grażyna, Gajewska Małgorzata, Gierszewska Halina, Gretkowska Bożena, Gwóźdź Wiesława, Hoppe Rozwita, Jarek Anna, Jastrowska Hanna, Kamińska Maria, Klemczak Mariola, Kopyczyńska Mariola, Kostkowska Alicja, Kumpicka Grażyna, Langowska Anna, Lisztwan Barbara, Marszelewska Mariola, Murzec Barbara, Olejniczak Czesława, Ożóg Irena, Rozkres Barbara, Sobotka Danuta, Stosio Barbara, Sułkowska Krystyna, Szygulska Krystyna, Śpiewak Barbara, Tetkowska Bożena, Wieczorek Mirosława, Wierzbicka Antonina, Wnukowska Danuta, Wojtaszek Maria, Zyntek Aniela,

wychowawca: Marian Soliwoda
Barańska Bogumiła, Dejewska Barbara, Gierada Anna, Jagielnicka Mirosława, Janiszewska Barbara, Jastrząb Alina, Jaworska Wiesława, Jesiołowska Aniela, Kotewicz Irena, Klejnowska Jadwiga, Komorek Halina, Kordunowski Zbigniew, Koszalska Bożena, Koszalska Irena, Kowalonek Bronisława, Lewicka Wiesława, Madziąg Ewa, Malicka Bożena, Matusiak Danuta, Mikulska Elżbieta, Paurowska Lidia, Podborowska Jadwiga, Rudnicka Zuzanna, Rutkowska Alicja, Rybak Marzena, Sabal Elżbieta, Semczuk Bożena, Surwiło Jadwiga, Szlesińska Danuta, Tebinka Maria, Tereszko Włodzimierz, Wawer Barbara, Wiśniewska Genowefa, Wiśniewska Teresa, Włodarska Irena, Żabicka Arleta,

TOW:
wychowawca: Lidia Chrobak

Adamaszek Mirosława, Bilicka Grażyna, Borowska Teresa, Chlebowska Elżbieta, Detmer Elżbieta, Doniczkowska Grażyna, Geller Marta, Gołaś Elżbieta, Grupska Maria, Grzegorzewska Halina, Janik Krystyna, Jugo Teresa, Kalisz Alicja, Kamińska Janina, Karwacka Elżbieta, Kasieniak Krystyna, Korzeniewska Mirosława, Kózka Maria, Krzesińska Halina, Kwas Jadwiga, Łaskiewicz Danuta, Młotkowska Irena, Mogielska Barbara, Nowak Barbara, Oziemska Grażyna, Pokora Zofia, Sobótka Danuta, Stasiak Zofia, Sząszor Regina, Termiński Andrzej, Wasilewska Krystyna, Woźna Mirosława, Woźniak Ryszarda, Wycka Irena, Zatorska Maria,

TCP:
wychowawca: Jolanta Klusek

Błaszkowska Danuta, Brzoza Władysława, Chechłowska Małgorzata, Dąbrowska Urszula, Drzymalska Grażyna, Dworakowski Roman, Golik Danuta, Graś Jolanta, Grzywińska Wanda, Grzywiński Leszek, Jaworski Ryszard, Kamińska Urszula, Kaniewska Barbara, Karcz Bożena, Karlewska Halina, Kępka Krystyna, Kiliszek Anna, Knap Dariusz, Kończalska Lucyna, Kosiorek Jerzy, Król Teresa, Kucharczyk Barbara, Kuczyńska Bernarda, Kurek Elżbieta, Lewandowski Roman, Łazarczyk Elżbieta, Mazurek Krystyna, Mikołajczyk Bożena, Miłosz Elżbieta, Nowak Grażyna, Obojska Danuta, Pietras Julian, Piotrowicz Aniela, Rogala Danuta, Rydel Ryszard, Sadowska Teresa, Samulewska Genowefa, Stremel Elżbieta, Szałapska Bożena, Szyjkowska Zofia, Tarkowska Barbara, Wieczorek Elżbieta, Wojtaś Alina, Wróblewska Beata,

ZSR:
wychowawca: Maria Kordunowska

Albercińska Wiesława, Dubiela Ewa, Dudek Grażyna, Dziedzic Bożena, Fryzik Grażyna, Jędrzejewska Jadwiga, Kadela Teresa, Kraszewska Mirosława, Lindemann Barbara, Lipecka Urszula, Lipiak Aniela, Maciejewska Bożena, Manturewicz Ewa, Obuchowska Ewa, Osóbka Teresa, Paszkiel Małgorzata, Pielak Wanda, Pomirska Krystyna, Tomaszewska Halina, Zdunkiewicz Renata, Żebrowska Brygida,

ZSR:
wychowawca: Stanisław Radomski

Chyła Irena, Dąbrowski Zbigniew, Dombrowska Ewa, Drewniak Barbara, Gaworska Danuta, Hatalewicz Teresa, Janiszek Barbara, Kowalska Urszula, Maj Ewa, Mróz Andrzej, Woźniak Krystyna, Redlaff Barbara, Walkowska Lidia, Wieczorek Stefania, Winiarz Alina, Wiśniewska Danuta, Woźniak Teresa, Wójcik Elżbieta,

  1976

 PZ:
wychowawca: Józef Makowski

Bubulis Ryszard, Byczkowska–Szyłak Joanna, Chmielewska Joanna, Czechowski Marek, Demczak Stefania, Falkowska Bożena, Fragel Mirosław, Gutowski Józef, Jagła Mariola, Jędrzejewska Mieczysława, Karaś Marian, Kęska Anna, Kornatowski Krzysztof, Kowalewski Marek, Krupa Anna, Lewińska Bożena, Liberacki Józef, Maciąg Bogdan, Marzec Wiesław, Palczewska Grażyna, Piechota Regina, Rosiński Adam, Rykaczewska Wiesława, Stawska Maria, Tul Elżbieta, Więcławski Jerzy, Wiszowata Anna, Wiszowata Jadwiga, Zdunek Maria, Zyganowska Mirosława, Żebrowski Wiktor,

ZSM:
wychowawca: Maria Kordunowska
Balcerowska Maria, Geres Bożena, Wyszk-Borzyszkowska Elżbieta, Jaguszewska Lidia, Kaczorowska Ewa, Kamińska Zofia, Krygier Zbigniew, Labuda Zenon, Listewnik Halina, Łaskarzewska Teresa, Maj Bogusława, Małkowska Irena, Nowak Maria, Perczak Halina, Plechowska Grażyna, Rezmer Grażyna, Szynkowski Zbigniew, Truchan Elżbieta, Wiącek Jolanta, Włodarska Bożena, Zamorowska Lidia,

wychowawca: Janina Krupa
Brzeska Krystyna, Chmurzyńska Barbara, Czeszejko–Sochacka Barbara, Dziekan Teofila, Formela Danuta, Grządziela Ewa, Gużyńska Łucja, Kaszuba Helena, Kołpacka Bernadetta, Kosiak Grażyna, Kowalska Halina, Lech Wiesława, Łukowa Stanisława, Morusiewicz Grażyna, Nowacka Małgorzata, Piotrowska Teresa, Rogińska Mirosława, Sibilewska Bożena, Tabor Teresa, Waliszewska Teresa, Warczak Elżbieta, Wiechowska Teresa, Wierzbicka Teresa, Zaleśkiewicz Danuta, Zaniesienko Jolanta, Zielonka Wiesława,

TCP:
wychowawca: Barbara Sadowska

Antczak Bożena, Bednarz Tadeusz, Bruszczak Krystyna, Czeszejko-Sochacka Elżbieta, Dobrzyńska Maria, Domin Roman, Ekiert Helena, Gajda Bogusław, Gochna Urszula, Graczkowski Ryszard, Janewicz Krystyna, Jankowska Anna, Janusiewicz Jolanta, Jeż Anna, Kisiel Mirosław, Konicka Ewa, Koralewski Mirosław, Kordunowska Barbara, Kot Krystyna, Krzysztofiak Jadwiga, Nitka Bożena, Ochał Elżbieta, Sabara Halina, Sikora Irena, Subocz Małgorzata, Sulikowski Zdzisław, Szczepańska Halina, Śleboda Halina, Tytła Maria, Wasielewska Janina, Wikierska Grażyna, Wolicka Grażyna, Zelmańska Łucja, Zgubińska Mariola, Ziętek Anna,

LZ:
wychowawca: Krzysztof Michalski

Bellwon Irena, Borkowska Bożena, Czeszejko–Sochacki Mieczysław, Jarocka Alicja, Kamińska Elżbieta, Kamińska Stanisława, Kogowski Józef, Kokowska Elżbieta, Kowalewska Jadwiga, Kurkowska Ewa, Kwiecień Marek, Lenartowicz Grażyna, Leszczyńska Lucyna, Lewandowski Mirosław, Łożyńska Maria, Malec Elżbieta, Parda Teresa, Regulska Bogumiła, Rupieta Grażyna, Rybak Lidia, Studzińska Aniela, Szałecka Elwira, Szczygieł Zofia, Tadejewski Ryszard, Tarasiuk Krzysztof, Walczuk Alina, Walczuk Anna, Wereda Maria, Wierucki Bronisław, Woch Regina, Zaniesienko Wiesława, Zaremba Zofia, Zarzycka Czesława, Zubielewicz Anna,

 1977

 PZ:
wychowawca: Anna Baraniak

Adamaszek Wiesława, Barbarewicz Jerzy, Bednarz Krystyna, Belzyt Jolanta, Białas Danuta, Byzdra Lidia, Chmielewski Edward, Chojnacka Anna, Czaplarska Danuta, Czarnecki Eugeniusz, Daszewski Andrzej, Drzewowska Irena, Gdula Małgorzata, Gutkowska Teresa, Jaroś Mirosława, Kulik Barbara, Lebiedź Lidia, Maziarz Aleksandra, Michalak Waldemar, Michalczyk Zbigniewa, Narloch Czesław, Ochlik Jolanta, Piechota Regina, Prus Krystyna, Słowińska Małgorzata, Sprzążka Krystyna, Szkwarkowska Elżbieta, Świątczak Edward, Ukleja Janusz, Wasiński Andrzej, Ziębiński Jan, Ziółkowska Elżbieta, Zwoliński Mirosław,

ZSM:
wychowawca: Anna Michalska
Ataman Bożena, Bajerowska Maria, Baran Danuta, Białkowska Janina, Gancewska Danuta, Hain Halina, Jankowska Renata, Jaworska Elżbieta, Kwiatkowska Barbara, Lemieszek Ewa, Mikołajczak Lidia, Miłoś Jolanta, Odrobińska Danuta, Prusinowska Grażyna, Rumińska Grażyna, Różyńska Bożena, Rygier Ewa, Spica Wiesława, Szklarska Aleksandra, Szwedko Wiesława, Tarajkowicz Małgorzata, Zelwak Krystyna,

wychowawca: Józef Kozdęba
Czaplińska Danuta, Dombrowska Halina, Hawryliszyn Anna, Hrynek Danuta, Kisiel Marian, Kowalczyk Jolanta, Laskowska Zofia, Markiewicz Bożena, Mączkowska Ewa, Mączkowska Maria, Michalski Henryk, Paliga Krystyna, Pietruszyńska Bożena, Piskorska Krystyna, Prus Jadwiga, Rak Irena, Redmerska Grażyna, Smagała Irena, Starnel Małgorzata, Sułkowska Elżbieta, Szymańska Danuta, Świętochowska Iwona, Tkaczyk Elżbieta, Walczak Barbara, Ważna Helena, Zygajdowska Zofia,

TCP:
wychowawca: Lidia Wejtko

Błaszkowska Jolanta, Borowska Wiesława, Chodorowska Krystyna, Dawidowski Mirosław, Dojlida Leokadia, Dziedzic Lucyna, Frankowski Antoni, Geller Janina, Gochna Urszula, Guzowski Wiesław, Jankowska Danuta, Jankowska Teresa, Jagusz Janina, Jarecki Zbigniew, Jaworski Bogdan, Kaliszewski Stanisław, Kasprzycki Zdzisław, Kilian Elżbieta, Korczyc Barbara, Kordunowska Krystyna, Koszarski Adam, Ładan Lilianna, Mentel Halina, Michalik Marek, Mielnik Mirosław, Musielewicz Grażyna, Nowakowska Elżbieta, Ponieważ Danuta, Raczyńska Alicja, Roszewski Zbigniew, Sak Mariola, Skalski Grzegorz, Skalski Leszek, Skoczeń Ewa, Stasiński Zbigniew, Szewczak Wiesława, Trzaskalska Bożena, Waśniewska Barbara, Wielogórska Teresa, Więcławska Bożena,

LZ:
wychowawca: Irena Bartkowska
Baranowicz Elżbieta, Burczyk Mariusz, Giedrojć Fabian, Głuszak Hieronim, Grzybowski Leszek, Hajder Janina, Hnatyszyn Elżbieta, Konicz Bernadeta, Krajewska Jadwiga, Koprowska Longina, Król Elżbieta, Krygel Elżbieta, Kudźma Bożena, Kulbacka Barbara, Kęder Henryk, Malarczyk Bogumiła, Malinowska Maria, Oziemska Wiesława, Paczkowska Jolanta, Radzymiński Jan, Stanek Adam, Stasiewicz Jadwiga, Sudoł Teresa, Śliwiński Dariusz, Śmigielska Danuta, Tecław Elżbieta, Tomczuk Maria, Widawski Ryszard, Wilk Elżbieta,

wychowawca: Grażyna Borecka
Bakierski Ryszard, Banc Maria, Cieślak Irena, Duśko Ewa, Gędłek Bogumiła, Guziewicz Anna, Jakutowicz Mirosław, Jancz Grażyna, Jankiewicz Jadwiga, Januszkiewicz Małgorzata, Kiełbowska Grażyna, Kisiel Andrzej, Konkolewski Janusz, Kopczeńska Anna, Kozłowska Bożena, Krawczyk Krystyna, Kuziemska Aleksandra, Lorek Tadeusz, Ostrowska Alina, Piasek Halina, Serdacki Zbigniew, Sieratzki Roman, Stachnio Jadwiga, Staniewicz Halina, Stolarska Halina, Stosik Halina, Świtała Roman, Talaśka Iwona

 1978

 PZ:
wychowawca: Kazimierz Kundzicz

Bieńkowska Małgorzata, Biernatowski Jerzy, Borkowska Małgorzata, Boryczewski Krzysztof, Brzostowski Mirosław, Bukowska Maria, Chełkowska Irena, Ciunel Alina, Doszczeczko Henryk, Formela Gabriela, Galińska Barbara, Gerlach Ryszard, Kamińska Maria, Kochanowska Maria, Komorowski Grzegorz, Kopania Renata, Kopański Waldemar, Kowalczyk Urszula, Kruk Andrzej, Łach Tomasz, Murzec Barbara, Okraszewski Włodzimierz, Olejniczak Czesława, Pacholec Ewa, Płonka Elżbieta, Przychocka Danuta, Rudnicka Aleksandra, Sak Mirosława, Szczeblewski Krzysztof, Wierzbicki Adam, Wilk Mieczysława, Wyka Wiesław, Zyntek Aniela, Żebrowska Carin,

TCP:
wychowawca: Jerzy Zdziennicki

Bigda Adam, Cielątkowski Andrzej, Czyżewska Bożena, Dąbrowska Irena, Giemzik Mirosław, Hordejuk Teresa, Janda Maria, Jasiński Jerzy, Kaliszewski Józef, Kania Mirosław, Karlewska Danuta, Kolasa Krystyna, Koliński Janusz, Komorowska Małgorzata, Kozioł Ludmiła, Kraszewski Grzegorz, Laskowski Janusz, Lubera Henryk, Łukasiewicz Alina, Majewski Cezary, Mieczkowska Elżbieta, Miłosz Teresa, Morus Wiesława, Nowak Ewa, Oleksiak Genowefa, Panasiuk Maria, Pasławska Danuta, Piasecka Aleksandra, Rokicki Władysław, Sabara Ewa, Sadowski Krzysztof, Stachnio Halina, Śliwińska Maria, Telefus Tomasz, Trukawka Wanda, Wroniecka Hanna, Zalech Helena,

LZ:
wychowawca Henryk Michalik

Bieniek Waldemar, Bogdanowicz Teresa, Gackowska Alina, Grau Roman, Jachimowska Bożena, Jarocki Marek, Jaworski Mirosław, Jedowski Ryszard, Kaniecka Małgorzata, Karpińska Danuta, Kędziorski Roman, Kisiel Irena, Konkolewski Marek, Krzyżanowska Łucja, Lubieniecka Barbara, Musiewicz Anna, Nawrocki Jacek, Oliwniak Iwona, Piszczewiat Danuta, Podgórska Ewa, Pyszniak Elżbieta, Runewicz Wiesława, Szaflik Róża, Szmich Barbara, Śliwińska Stanisława, Śmigielski Mirosław, Tyszkowska Bogumiła, Wesołowska Jolanta, Wołoszko Jerzy,

wychowawca: Stanisław Krosnowski
Banasiak Mariola, Bartosiak Zbigniew, Chalińska Alicja, Cichoń Danuta, Dalga Jadwiga, Duliban Mariola, Fiszer Wanda, Gaworska Bożena, Górski Marek, Grochocki Mieczysław, Krzeszowski Marek, Lemańczyk Dariusz, Lipiec Grażyna, Łazarczyk Leszek, Macikowski Zbigniew, Magda Krystyna, Marnocha Bogdan, Mielczarek Zbigniew, Mierzyńska Teresa, Nałęcz Zbigniew, Ostasz Mirosław, Owczarczyk Bożena, Połomska Janina, Skiba Emilia, Stępkowska Barbara, Stocka Barbara, Sulikowska Ewa, Trzaskalska Danuta, Tyndorf Teresa, Zdunek Kazimierz,

ZM:
wychowawca: Józefa Obarowska

Boettcher Jadwiga, Dorszewska Halina, Duchniewicz Irena, Duchniewicz Wiesława, Dudzic Ewa, Ferkau Brygida, Golak Krystyna, Gralik Danuta, Kasperski Tadeusz, Koseda Dorota, Kwiatkowska Jolanta, Legenza Krystyna, Niemczyk Lidia, Osojca Jolanta, Patalon Krystyna, Pietryka Mirosław, Pochylska Alina, Sabiszewska Mirosława, Sowa Teresa, Stec Jolanta, Strach Alina, Taflińska Barbara, Tul Bogumiła, Wnętrzak Grażyna, Żuk Dorota,

 1979

 PZ:
wychowawca: Jan Miazgowski

Aleksandrzak Danuta, Chrobak Stanisława, Cymerman Jolanta, Drogosz Beata, Falkowski Zbigniew, Gabryś Małgorzata, Gugała Zofia, Jarzemska Mirosława, Kalinowska Urszula, Kamińska Zofia, Kępka Waldemar, Kirstein Dorota, Kosicki Ryszard, Kuniej Elżbieta, Kuniej Maria, Lalewicz Jan, Lipka Andrzej, Lisewska Małgorzata, Majewska Krystyna, Malajka Ewa, Markuszewska Irena, Miałdun Alicja, Milda Edward, Modrzyński Jan, Mankiewicz Marian, Oprawa Grażyna, Oszmian Andrzej, Pancielejko Aleksandra, Rupieta Piotr, Rutkowska Mirosława, Rylski Waldemar, Serwińska Grażyna, Snoch Aldona, Stankiewicz Marek, Stasiewicz Leszek, Szawardak Danuta, Szymborska Bożena, Wojewódzki Kazimierz, Zdrojewska Wiesława,

TCP:
wychowawca: Kazimierz Kundzicz

Asimowicz Jolanta, Baprawski Andrzej, Baranowski Janusz, Błędzka Barbara, Chodór Teresa, Chrzan Halina, Dagil Jacek, Drozd Jerzy, Gąsior Jolanta, Gołąbiowski Adam, Goszka Zbigniew, Gruszczyńska Jolanta, Gutjar Maria, Gutowska Barbara, Guz Danuta, Jaszczyński Krzysztof, Kirstein Barbara, Kisielnicki Wiesław, Koszarska Jadwiga, Kot Anna, Krygel Henryk, Kudełka Anna, Kulesz Ewa, Kwiatecka Ilona, Laszkiewicz Jacek, Leśniewski Leszek, Lis Jerzy, Malinowski Kazimierz, Ochenkowska Wiesława, Patalon Andrzej, Sosnowska Alicja, Szczepanowska Beata, Szczepański Wojciech, Schmidt Zbigniew, Tumiłowicz Edward, Turska Bogumiła, Więcławski Wiesław, Wilczyńska Marzena, Zagórski Zbigniew,

LZ:
wychowawca; Jadwiga Iwaszko

Benderski Zbigniew, Bobińska Bogumiła, Bugdal Lidia, Dadio Daria, Duliban Piotr, Gosik Jerzy, Grupska Lucyna, Hanis Andrzej, Kawała Renata, Korytowska Bogumiła, Kotlarz Jerzy, Maćkowska Weronika, Liszcz Jan, Małkowska Jadwiga, Matuszewska Ewa, Mechliński Marek, Michalczyk Alicja, Mielnik Jerzy, Radomska Marlena, Reowicz Elżbieta, Rogala Wiesława, Sander Brygida, Skonieczna Mirosława, Szymańska Anna, Świtała Zbigniew, Treichel Adam, Typek Hanna, Zubielewicz Andrzej, Żuk Teresa,

wychowawca: Halina Kędziera
Bakierska Halina, Bielawski Władysław, Biraga Grażyna, Bogdanowicz Bożena, Chełmicki Piotr, Chodorowski Marek, Dąbrowski Jarosław, Goździak Bożena, Gólczyńska Wiesława, Kacprzyk Anna, Kamińska Ewa, Kamiński Leszek, Koznowska Bożena, Krajewska Janina, Kubasiewicz Irena, Marchewka Elżbieta, Nalikowska Urszula, Niewdana Bogusława, Piskor Aleksandra, Pręcikowska Mirosława, Prociak Henryk, Redmer Józef, Romanowska Jadwiga, Stawicka Maria, Wnuk Elżbieta, Wosiak Bogusław, Zgryza Jolanta, Zientarska Barbara,

ZM:
wychowawca: Anna Michalska

Babel Bogusława, Drańska Danuta, Golicka Mariola, Kazimierczak Renata, Kępska Halina, Knabe Barbara, Kozłowska Iwona, Kraśnicka Krystyna, Kwaśnicka Barbara, Mojsiewicz Romana, Mówińska Gabriela, Musińska Marzena, Nowakowska Mieczysława, Piętak Helena, Rajska Teresa, Sadowska Lidia, Sienkiewicz Krystyna, Skupień Jadwiga, Styczyńska Joanna, Szczawińska Jolanta, Szwocha Alicja, Talaś Ewa, Wojcicka Elżbieta, Wojdan Mieczysława,

  1980

 PZ:
wychowawca: Antoni Barganowski

Barchanowicz Elżbieta, Ciota Bożena, Dereżyńska Bożena, Gójski Mieczysław, Hurec Grażyna, Jugo Ewa, Kopczak Tadeusz, Kowalczyk Krystyna, Kutyła Elżbieta, Liberacka Genowefa, Markowska Ewa, Matysiak Elżbieta, Ożdżońska Wiesława, Paliga Krystyna, Pełka Danuta, Pieńkos Krystyna, Sarach Danuta, Skupień Bożena, Stachowska Bogusława, Stankiewicz Lechosław, Świątczak Krzysztof, Toruń Andrzej, Wiejaczka Leszek, Wierzejski Kazimierz, Więcek Joanna, Wiśniewska Teresa, Zajączkowska Ewa, Zięba Wiesława,

wychowawca: Barbara Sadowska
Bartyzel Alina, Borowiecka Lucyna, Dulkiewicz Bożena, Dworniczak Marzena, Furmanik Elżbieta, Gregorczyk Andrzej, Grządziela Jerzy, Kamińska Irena, Kensicka Władysława, Kliszczewski Janusz, Komorowska Danuta, Krzeszowska Jadwiga, Kur Krzysztof, Kurpiewska Ewa, Kurpiewska Renata, Lewandowska Anna, Lewandowski Zbigniew, Lisewski Leszek, Liziński Roman, Lubiński Jan, Łukasik Barbara, Maciejski Mirosław, Nojek Grażyna, Nowacka Aurelia, Osińska Barbara, Pietrzak Lidia, Romanowska Wiesława, Szalkowska Jolanta, Szydłowska Helena, Tokarska Grażyna, Urbańska Irena, Witkowska Halina, Wulff Maria,

ZSM:
wychowawca: Stanisław Radomski

Bakierska Halina, Bączek Ewa, BieniaSz Joanna, Burzyńska Ewa, Drańska Danuta, Flont Ewa, Gągała Bożena, Głogowska Iwona, Jabłońska Beata, Jamroży Krystyna, Jarzynka Marianna, Kania Zofia, Korolska Ewa, Kozak Danuta, Kułaga Danuta, Lempska Grażyna, Lewko Katarzyna, Markowska Ewa, Nikel Mariola, Osuch Małgorzata, Rybicka Aleksandra, Sikorowska Zofia, Stacherczak Iwona, Szella Teresa, Szewczyk Grażyna, Truszkowska Bogusława, Wylk Danuta,

TCP:
wychowawca: Bożenna Daniecka

Adamski Janusz, Blicharz Wiesława, Chojnacki Mirosław, Czeszejko–Sochacki Michał, Fafińska Jolanta, Gałczyński Mirosław, Ginter Krzysztof, Gwiazda Marzena, Jakielska Teresa, Jasińska Leokadia, Józefowicz Ryszard, Kisielnicki Mirosław, Kostro Zbigniew, Kozłowska Aleksandra, Kupiec Zbigniew, Kwidzińska Maria, Lewandowska Mirosława, Lewicki Zbigniew, Mandziuk Lucyna, Moroz Krystyna, Niedziułka Sławomir, Pędrak Leszek, Rublewski Janusz, Skalski Zbigniew, Słowińska Elżbieta, Trojanowska Danuta, Wilkocki August, Zając Violetta, Żmurek Mariusz,

LZ:
wychowawca: Krzysztof Michalski

Biały Marek, Depczyńska Mariola, Guss Marek, Jasiak Halina, Jung Zbigniew, Kawecki Marek, Kisiel Maria, Koper Danuta, Krawczun Małgorzata, Kuźma Alicja, Lis Ewa, Majewski Sławomir, Malarczyk Andrzej, Mańkowski Waldemar, Matusiak Krystyna, Matuszewska Elżbieta, Mocarski Dariusz, Nawrocki Wiesław, Nowak Jerzy, Rublewski Eugeniusz, Sendobry Zbigniew, Sowa Zbigniew, Stępkowska Daniela, Stępkowski Andrzej, Wiśniewski Tomasz, Wojciechowska Iwona,

ZOW:
wychowawca: Helena Paciorek
Cywińska Jolanta, Czarnecka Anna, Czerwiec Wiesława, Dejewska Mariola, Dolecka Alina, Fijałkowska Małgorzata, Gral Danuta, Kardyś Bernadeta, Kępska Danuta, Kloskowska Małgorzata, Kowalczyk Małgorzata, Kurek Grażyna, Kuźma Ewa, Lasota Bożena, Latopolska Halina, Lech Elżbieta, Nogowska Jolanta, Piątkowska Irena, Sikora Małgorzata, Staniszewska Małgorzata, Szyszko Jolanta, Wawer Grażyna, Więcławska Ewa, Żuk Anna,

 1981

PZ:
wychowawca: Anna Baraniak

Bakierska Jolanta, Flak Marek, Górska Jolanta, Jabłonowski Krzysztof, Jabłonowski Zbigniew, Jaranowski Piotr, Jaworska Elżbieta, Joniak Agnieszka, Kaliszewska Zofia, Kamińska Alicja, Kiliszek Cezary, Kowalska Barbara, Książka Małgorzata, Landowska Teresa, Laskowska Halina, Lipiec Jacek, Malajka Bogusława, Małkowska Elżbieta, Nowakowski Bogusław, Nowicka Ewa, Pomierski Zbigniew, Przebierała Ryszard, Słowiński Adam, Stefańska Barbara, Urbanowicz Małgorzata, Warska Hanna, Wiechowska Mariola, Wilary Jadwiga, Wiśniewska Elżbieta, Woch Anna, Wojciechowska Violetta, Zagórski Marek,

wychowawca: Grażyna Borecka
Baczyńska Alicja, Bednarska Mirosława, Boczek Anna, Brodnicka Grażyna, Dąbkowska Jadwiga, Ertman Anna, Gabryś Danuta, Kacprzak Wiesława, Karatysz Ewa, Kurpich Elżbieta, Lazarowska Krystyna, Łapniewska Teresa, Mańkowska Beata, Matysiak Halina, Modzelewska Alina, Moroz Irena, Pasis Bożena, Pobojewska Katarzyna, Puczkowska Danuta, Raczyńska Grażyna, Sekuła Zofia, Szczepkowska Mariola, Szczygieł Ewa, Szymeczko Hanna, Tarasiuk Bogusława, Wadecka Elżbieta, Ziębińska Teresa, Złotucha Mariola,

ZSM:
wychowawca: Anna Michalska

Bednarczyk Małgorzata, Czeszejko Lucyna, Dąbrowski Janusz, Góralczyk Ewa, Klein Halina, Kołodziejczyk Jolanta, Koralewska Bogusława, Koszara Zofia, Kurpiewska Jolanta, Listewnik Janina, Mroziak Irena, Paliga Teresa, Rafa Dorota, Rolińska Beata, Schönfeld Ewa, Smagała Halina, Tyszkowska Jolanta, Wosiak Bogusława, Wydramska Bożena, Wyrwas Zofia, Zima Irena,

ZOW:
wychowawca: Kazimierz Kundzicz

Albrecht Barbara, Balewska Ewa, Chłopska Wiesława, Figac Anna, Gutmańska Anna, Kalasińska Janina, Kaźmierczuk Jadwiga, Lemke Iwona, Marzec Elżbieta, Nehring Urszula, Pełka Renata, Rak Elżbieta, Stempkowska Anna, Szymańska Krystyna, Walichnowska Bożena, Zadrożna Beata, Zalech Bożena,

TCP:
wychowawca: Krystyna Morus

Anders Barbara, Bagińska Ewa, Balukiewicz Marian, Chojnacki Arkadiusz, Chojnacki Zbigniew, Cyrson Zbigniew, Cytarska Małgorzata, Duszyński Krzysztof, Falkowski Roman, Fałkowska Jadwiga, Fijałkowski Andrzej, Freund Zbigniew, Górnikiewicz Tomasz, Gralik Marzena, Janicka Małgorzata, Janowska Danuta, Jarząbek Monika, Karasiewicz Krzysztof, Konicz Zdzisław, Kazubowska Anna, Kraszewski Czesław, Kuba Jolanta, Kutowski Grzegorz, Ludew Grzegorz, Łapkiewicz Barbara, Mandziuk Waldemar, Michowski Marek, Miczewski Marek, Niedzielska Barbara, Pacak Romuald, Pocełujko Elżbieta, Stańczak Mariola, Strzemieczny Leszek, Studziński Marek, Susłowicz Wiesław, Szumlak Ewa, Walczyk Zdzisława, Welter Włodzimierz, Wiśniewski Krzysztof, Wykner Barbara,

LZ:
wychowawca: Bożena Wiercińska

Bratkowski Józef, Fałkowska Elżbieta, Filipiak Lidia, Gebel Elżbieta, Gołębiewska Jadwiga, Halińska Krystyna, Jankowska Stanisława, Jewgiejuk Halina, Kawecki Adam, Konczalska Elżbieta, Kosmala Małgorzta, Kowalczyk Bogumiła, Kowalska Maria, Kramarz Jolanta, Kruszewska Ewa, Lewandowski Wiesław, Makarewicz Grażyna, Manelska Wiesława, Paszkiel Marianna, Piechocki Zbigniew, Piekarska Ewa, Pierzchanowska Dorota, Radziejewska Małgorzata, Rejewska Małgorzata, Rill Renata, Swajda Małgorzata, Świerczek Magdalena, Świokło Janusz, Wierzbicki Ryszard, Wucow Elżbieta, Zaworska Mariola, Zmitrowicz Ewa,

AŚS:
wychowawca: Lidia Wejtko

Bala Iwona, Bartczak Danuta, Błażejowska Maria, Borkowska Janina, Breś Urszula, Bujak Lucyna, Chełmicka Elwira, Dietrich Bożena, Fornal Danuta, Idzikowska Danuta, Jesionkowska Bożena, Kalkowska Iwona, Konarzewska Jolanta, Kopecka Maria, Lender Bogumiła, Łachmańska Dorota, Obuchowska Ewa, Pipczyńska Elżbieta, Połomska Beata, Połubiatko Teresa, Predel Dorota, Reszka Iwona, Rybicka Halina, Rydel Jadwiga, Rysik Alicja, Skonieczna Danuta, Tararuj Irena, Tokarska Jolanta, Wyrzykowska Małgorzata, Zablińska Irmgarda, Zimna Grażyna,

wychowawca: Adela Iwaszko
Bartnicka Anna, Bielawska Aleksandra, Biernacka Anna, Buczek Henryka, Cyranowska Maria, Czartoryjska Joanna, Doczyk Barbara, Dubik Daria, Górna Zbigniewa, Jacolik Halina, Klach Jadwiga, Kowalska Joanna, Kulesza Jolanta, Kurek Małgorzata, Malinowska Lucyna, Michta Wiesława, Motylewska Małgorzata, Orzelska Irena, Pawlitka Marzena, Peć Krystyna, Preuss Mariola, Rogacka Barbara, Składzień Izabela, Skrzypińska Maria, Sobuń Alicja, Stanek Lucyna, Szczerba Małgorzata, Szeląg Marzena, Szyszkowska Małgorzata, Użlis Małgorzata, Wysocka Anna, Zabielska Bożena, Zalewska Bożena, Zawalich Iwona, Ziębicka Krystyna,

LM:
wychowawca: Renata Michalik

Białecka Wanda, Czajkowska Barbara, Czarnomska Jadwiga, Dudzicz Bożena, Gunajew Małgorzata, Hołubowicz Ewa, Jackiewicz Bożena, Kisiel Wiesława, Koniszuk Gabriela, Kopczeńska Małgorzata, Kossakowska Violetta, Kujawska Danuta, Lech Maria, Makowska Hanna, Narloch Jadwiga, Nowikiewicz Małgorzata, Palińska Jolanta, Pawłowska Bożena, Reszuto Marzena, Rogoś Danuta, Rolińska Eleonora, Stacherczak (Szulc) Jolanta, Szlomkowska Bogumiła, Szulen (Śnieda) Krystyna, Wierzba Danuta,

wychowawca: Elżbieta Kisiel
Bakierska Danuta, Bulawska Elżbieta, Burczyńska Helena, Czechowska Bożena, Formela Jolanta, Galińska Krystyna, Grubalska Elżbieta, Gurtatowska Urszula, Kalczuk Jolanta, Kasikowska Marzena, Kosiedowska Danuta, Mańkowska Hanna, Mazur Wiesława, Mierzyńska Lucyna, Młot Anna, Nadolska Teresa, Piotrowska Danuta, Piotrowska Wiesława, Pluta Bożena, Pluta Danuta, Ryngwelska Marzena, Sepioło Krystyna, Sowińska Irena, Szałwińska Teresa, Szkutnik Małgorzata, Tanaś Laura, Tuszyńska Maria, Wikierska Dorota, Wojnowska Jadwiga, Wszelaki Kamilla, Zarzycka Barbara,

 1982

 PZ:
wychowawca: Jerzy Zdziennicki

Affelt Jolanta, Bęc Danuta, Chodorowski Leszek, Dodanowicz Gabriel, Drozd Danuta, Lick Ewa, Liguz Małgorzata, Łubińska Anna, Michalak Krystyna, Mierzejewska Irena, Nikołajczuk Irena, Oczkowska Mariola, Owicka Bernadeta, Pawłowska Marlena, Pieńczewska Ewa, Pinkowski Cezary, Piskorska Wanda, Podgórska Mariola, Polańska Hanna, Rybski Grzegorz, Skierkowska Małgorzata, Stasiewicz Danuta, Suwińska Grażyna, Szarłan Mieczysław, Wiącek Ewa, Wierzbicka Małgorzata, Winiarz Jan,

ZSM:
wychowawca: Stanisław Radomski

Barrek Elżbieta, Chodór Krystyna, Dase Teresa, Jabłońska Bożena, Jabłońska Marzena, Jaworska Anna, Kłos Halina, Krzywdzińska Marzena, Małkowska Alicja, Małkowska Ewa, Mejer Aurelia, Nowak Ewa, Otlewski Mirosław, Siembida Zofia, Sobecka Wiesława, Szustak Dorota, Wittstock Łucja,

ZOW:
wychowawca: Stanisław Szołtys

Adamczyk Alicja, Antochowska Zofia, Bądkowska Gabriela, Boldt Bożena, Galik Teresa, Jendrichowska Zofia, Klimkowska Zdzisława, Kożuch Jolanta, Lubiejewska Elżbieta, Łaszkiewicz Elżbieta, Makowska Barbara, Masny Janina, Michalec Elżbieta, Opacka Aneta, Ossowska Renata, Pszczółkowska Marzena, Rolbiecka Ewa, Romanowska Grażyna, Rumińska Anasteria, Rybicka Iwona, Sadowska Sławomira, Stacherczak Marzena, Stankiewicz Danuta, Stawicka Barbara, Stryczek Barbara, Tabor Hanna, Terlecka Iwona,

TCP:
wychowawca: Henryk Michalik

Aftewicz Zbigniew, Czaplińska Barbara, Delewski Jerzy, Gutmańska Lucyna, Gwiazda Marek, Jabłoński Andrzej, Kostrzewa Waldemar, Kowalewska Dorota, Krajewski Krzysztof, Król Jolanta, Kurpiewska Jolanta, Leszczyńska Katarzyna, Linkiewicz Andrzej, Linkiewicz Robert, Liszcz Marian, Malarczyk Bogusław, Małachowski Jarosław, Mroczek Dariusz, Nowicki Mirosław, Obuchowska Ewa, Osmańska Grażyna, Petrykowska Barbara, Sieciechowicz Grażyna, Staszewski Krzysztof, Stawarz Marek, Story Elżbieta, Szafran Katarzyna, Szczukowska Wiesława, Zaremba Dorota, Zep Marzena, Żak Alina,

LZ:
wychowawca: Adela Jadwiga Iwaszko

Banasiak Joanna, Barbach Maria, Brocki Artur, Czeszejko–Sochacki Przemysław, Dolata Grażyna, Duda Anna, Dudek Celina, Dziedowicz Mirosław, Filipska Bogumiła, Gaździak Renata, Gąsior Waldemar, Gugała Marek, Jasińska Alicja, Kaczmarczyk Jolanta, Kalwasińska Elżbieta, Łomińska Grażyna, Puchalska Bożena, Sawka Jacek, Studzińska Helena, Szymańska Izabella, Świderska Anna, Tebinka Małgorzata, Templin Witold, Traczyk Bogumiła, Turbakiewicz Bogumiła, Wójcik Renata,

AŚS:
wychowawca: Stanisław Krosnowski

Andrearczyk Marzena, Barańska Beata, Bądkowska Marzenna, Brytan Bożena, Chojnacka Alicja, Dudajek Bogusława, Duliban Anna, Gałka Anna, Gembka Teresa, Iwanicka Danuta, Kaleta Anna, Kamińska Henryka, Kopytkowska Ewa, Kotyńska Halina, Kozak Jolanta, Krupska Dorota, Kucewicz Stanisława, Ławrynowicz Jolanta, Malinowska Jolanta, Mełech Marzena, Mocarska Ewa, Moroz Ewa, Pionke Iwona, Połumackanycz Maria, Rólkiewicz Krystyna, Sadowska Ewa, Sikora Mariola, Sprenger Zofia, Stawarz Ludmiła, Tłustochowicz Stella, Tłustochowicz Violetta, Wawrzyszuk Małgorzata, Więciorkowska Ewa, Zawistowska Barbara, Zwierzchowska Elżbieta,

LM:
wychowawca: Krystyna Pałka

Adamek Elżbieta, Banasiak Aleksandra, Bobrowska Katarzyna, Chmielowiec Grażyna, Dernoga Ilona, Dziedzińska Barbara, Drzewowska Wiesława, Filbrandt Mariola, Flont Mariola, Gapińska Joanna, Górna Iwona, Gromadzka Krystyna, Kamińska Teresa, Koprowska Halina, Leszczyńska (Tara) Mirella, Ogórek Barbara, Petrykowska Wiesława, Piernicka Anna, Piotrowska Weronika, Popiel Helena, Raczyńska Maria, Radzikowska Hanna, Sawicka Irena, Siwak wiesława, Skorczewska Maryla, Staniszewska Mariola, Szlachetka Mariola, Śmigielska (Pappelbaum) Krystyna, Wentowska Marzena, Węgrecka Agnieszka, Wiśniewska (Wietecha) Marzena, Zygajdowska Renata,

wychowawca: Leokadia Jaworska
Białkowska Danuta, Bogdańska Danuta, Czaplińska Barbara, Czobot Danuta, Dąbkowska Urszula, Dobrowolska Elżbieta, Grembowska Grażyna, Gruszczyńska Regina, Grześkowiak Grażyna, Jakielska Renata, Kęsicka Małgorzata, Kierepka Małgorzata, Kolińska Jolanta, Komorowska Mariola, Kręślewicz Alina, Mięsiak Liliana, Monkiewicz Bożena, Nowik Jolanta, Olejnik Hanna, Oleszkiewicz Jolanta, Olszewska Grażyna, Pietrzak Danuta, Pietruczuk Bożena, Przybylska Danuta, Rodak Krystyna, Stangel Maria, Sterma Marzena, Szaflik Wiesława, Szeluga Agnieszka, Świderska Maria, Tłuchowska Aleksandra, Wodzak Barbara,

 1983

 PZ:
wychowawca: Adela Jadwiga Iwaszko

Baran Danuta, Barejka Ilona, Bargad Karol, Bąbel Janina, Błędzka Elżbieta, Dudzic Teresa, Dworakowska Danuta, Gromowska Elżbieta, Grzechnik Danuta, Gularowski Cezary, Hageleit Anna, Hołodiuk Krystyna, Jastrzębska Małgorzata, Kur Marek, Kuszyńska Halina, Lebiecka Wiesława, Ładuch Jadwiga, Majewska Mariola, Ogryzek Małgorzta, Pietruczuk Janina, Przebierała Benedykt, Rudnicka Bożena, Rudnicka Iwona, Sołdek Teresa, Starościn Violetta, Szydzik Iwona, Wadecki Andrzej, Walichnowska Ewa, Wieczorek Bożena, Wielechowski Piotr, Wolska Anna, Zieleniecka Renata, Zwierzyńska Mariola,

ZSM:
wychowawca: Renata Michalik

Bednarz Violetta, Cykał Izabela, Gabiuch Elżbieta, Graban Elżbieta, Grzebińska Małgorzata, Katewicz Barbara, Kirszniewska Elżbieta, Kluska Grażyna, Knabe Ewa, Kostkowska Ewa, Koznowska Ewa, Krupa Jolanta, Krzywdzińska Danuta, Lipińska Danuta, Mianowska Mariola, Mićko Janina, Mierzchalska Barbara, Misiewicz Dorota, Olaszewska Gabriela, Poświata Barbara, Radomska Krystyna, Rybicka Agata, Sieradzka Renata, Talarczyk Elżbieta, Zmora Lucyna,

ZOW:
wychowawca: Kazimierz Kundzicz

Balcerzak Izabella, Bękarciak Małgorzata, Cieplińska Teresa, Czajka Ewa, Czepulon Dorota, Dembińska Urszula, Dobosz Iwona, Iwanek Agnieszka, Jamroży Regina, Jaworska Jolanta, Kisiel Danuta, Kluczkowska Katarzyna, Konewka Krystyna, Kowalak Bożena, Kuźma Jolanta, Leńska Beata, Łukaszewska Barbara, Maruszewska Bożena, Milde Bogumiła, Michalak Irena, Namiel Dorota, Osmańska Grażyna, Sarnecka Justyna, Tomczak Joanna, Wilk Grażyna,

TCP:
wychowawca: Jan Miazgowski

Adamiak Krzysztof, Bednarczyk Roman, Borkowska Renata, Budziński Zbigniew, Chodorowski Marek, Chorążewicz Ryszard, Chrzanowska Joanna, Cylka Janusz, Czarnota Konrad, Czyż Aleksandra, Karbownik Marek, Kobylarz Jacek, Kosman Ernest, Lasota Dariusz, Lewandowski Krzysztof, Lorek Andrzej, Łukasiński Grzegorz, Maruszak Roman, Piórkowski Dariusz, Pocełujko Grażyna, Sak Bożena, Skotarek Andrzej, Stankiewicz Jarosław, Stawarz Witold, Stosik Jolanta, Stosik Marlena, Szafrańska Anna, Ścisłowska Irena, Wasilka Dorota, Węgrecka Danuta, Wróblewski Wiesław, Wysocki Leszek, Zagórski Roman, Zalech Józef, Ziarkowski Marek,

LZ:
wychowawca: Henryk Michalik

Arszyńska Małgorzata, Benderska Marzena, Bogdanowicz Halina, Czerwiec Arletta, Drelich Regina, Druzd Urszula, Dzik Renata, Gebel Marzena, Głogowska Katarzyna, Gołąbek Gabriela, Górski Karol, Jankowska Halina, Krajnik Elżbieta, Królik Jolanta, Leszczyńska Zofia, Leśniewska Katarzyna, Lewandowska Anna, Papis Bożena, Piszczewiat Bogumiła, Rupieta Irena, Sapiełło Elżbieta, Skrobańska Teresa, Słupek Henryk, Smentek Elżbieta, Smólczyńska Dorota, Spryszyńska Barbara, Wereda Krystyna, Wilk Ewa, Ziętara Wioletta,

AŚS:
wychowawca: Józef Kozdęba

Arbaszewska Krystyna, Bodo Teresa, Cegielska Wiesława, Cioch Joanna, Czemerys Dorota, Czereda Mariola, Kamińska Anna, Kondracka Beata, Korkliniewska Bożena, Korycka Wiesława, Krajewska Beata, Lender Barbara, Lipska Renata, Lupa Anna, Malajka Małgorzata, Malecha Alicja, Moraczewska Grażyna, Mrozińska Cecylia, Muzyczuk Barbara, Pawluczuk Zofia, Rowiński Paweł, Rybaczyk Renata, Rycharska Małgorzata, Rymsza Lucyna, Surowiec Halina, Szafałowicz Ewa, Szpocińska Danuta, Tabor Alina, Wolak Alicja, Wróblewska Irena, Wysocka Ewa, Zienkiewicz Michał,

LM:
wychowawca: Barbara Sowa

Bielewska Gabriela, Chmielowiec Regina, Czeszejko Elżbieta, Dąbrowska Renata, Dębska Jadwiga, Drelich Małgorzata, Dudzicka Alicja, Górka Bogusława, Jagodzińska Janina, Jurek Barbara, Kowalewicz Teresa, Milewska Jolanta, Nieniewska (Nałęcz) Małgorzata, Olpeter Bożena, Olszewska Jolanta, Pajdowska Bożena, Parowińska Wiesława, Pluwak Jolanta, Ponieważ Elżbieta, Rublewska Krystyna, Sepioło Danuta, Skonieczna Bernadeta, Sosnowska Beata, Sumińska Lidia, Szczepańska Ewa, Szczeblewska Jolanta, Szpitter Dorota, Święta Irena, Winter Małgorzata, Widawska Grażyna, Zatorska Ewa, Zdziebłowska Danuta,

wychowawca: Helena Paciorek
Biesek Elżbieta, Biesek Marzena, Bubiec Barbara, Burzyńska Ewa, Drozdowska Grażyna, Jędrzejewska Jolanta, Kasprzak Grażyna, Kępa Barbara, Lotarska Danuta, Łukasińska Danuta, Makowska Hanna, Maluchnik Małgorzata, Małkowska Krystyna, Marzec Wanda, Maśnicka Anna, Michalak Ewa, Pasławska Marzena, Pietrzak Łucja, Płoszaj Bożena, Prokopowicz Henryka, Promińska Barbara, Sosnowska Tamara, Stawicka Wiesława, Szendel Anna, Walotka Elżbieta, Wesołowska Wiesława, Wysocka Anna,

 1984

 PZ:
wychowawca: Jerzy Zdziennicki

Brocka Irena, Cenacewicz Grażyna, Cierebiej Teresa, Czaja Alicja, Dietrich Marek, Dudak Olga, Duliban Katarzyna, Dzwolak Waldemar, Gierej Jarosław, Goluch Bożena, Grzela Teresa, Gwiazda Marzanna, Hajdeczko Bożena, Kaza Elżbieta, Kołodziejczyk Bogdan, Kratkowska Marzena, Kreft Artur, Lubińska Barbara, Małachowski Krzysztof, Obuchowska Renata, Piekarska Renata, Rostankowski Dariusz, Suchorski Ireneusz, Szalkowski Jarosław, Szymanik Piotr, Terebus Lesław, Trawiński Andrzej, Zaworski Henryk, Zielińska Ewa,

TCP:
wychowawca: Bożenna Daniecka

Bakierska Elżbieta, Bartosiak Beata, Bednarek Artur, Ciborski Wiesław, Guzowska Alicja, Kaczyńska Anna, Krajnik Jan, Krupa Joanna, Kurpiewska Anna, Litwin Dariusz, Litwin Jacek, Łompieś Adam, Otłowski Wojciech, Pałkowska Maria, Skraiński Tadeusz, Stawicki Kazimierz, Winkler Artur, Zakrzewski Adam,

LZ:
wychowawca: Antoni Barganowski

Białkowska Jolanta, Charchut Iwona, Chyła Danuta, Duszyńska Teresa, Farat Elżbieta, Gajaszek Danuta, Gołąbek Elżbieta, Hurec Jolanta, Kossak Marzena, Kubacka Renata, Makarewicz Teresa, Parafiańczuk Gabriela, Poźniak Jolanta, Sampławska Ewa, Serocka Małgorzata, Stoppa Mariola, Śmigielska Teresa, Tobiasz Bogusława, Walentynowicz Krystyna, Wiśniewska Janina, Wojtaś Katarzyna, Zadrożna Beata,

AŚS:
wychowawca: Elżbieta Machalska

Ciesielska Elżbieta, Dymek Elżbieta, Dziwosz Lidia, Fiedorowicz Grażyna, Głowacka Jolanta, Gołda Renata, Górnicz Ewa, Jankowska Wiesława, Klein Mariola, Korytowska Jadwiga, Krajewska Barbara, Kubacka Janina, Madaj Beata, Majewska Janina, Majewska Jolanta, Małecka Henryka, Maruszewska Elżbieta, Mazurowska Irena, Paczkowska Mariola, Pękala Elżbieta, Piętka Iwona, Piotrowska Alicja, Prus Anna, Skoczylas Anna, Szoda Anna, Szymeczko Ewa, Zbyszyńska Aldona, Zielińska Ewa, Zielińska Ewa, Zięcik Anna, Ziętek Marzena,

LM:
wychowawca: Bernadeta Miotke

Barańska Marzena, Bieńczak Małgorzata, Blumkowska Małgorzata, Bogacka Jolanta, Boguszewicz Jadwiga, Bonkowska Danuta, Cichocka Krystyna, Dolik Danuta, Dudzińska Zofia, Dziewulska (Sokołowska) Anna, Ewertowska Hanna, Gredecka Mariola, Grzelecka Lucyna, Jeleniewska Teresa, Lasota Wiesława, Lausz Janina, Mazur Małgorzata, Melnarowicz Stefania, Musielewicz Anna, Pluta Elżbieta, Rodak Renata, Rozalska Anna, Rzeszutek Małgorzata, Siecińska Bożena, Simanowicz Ewa, Wiśniewska Danuta,

wychowawca:Lidia Jaworska
Antoniak Hanna, Bendyk Bożena, Bubel Anna, Chodara Krystyna, Essa (Woźniak) Anna, Figacz Marzena, Halko Mariola, Janaszewska (Raczkowska) Bożena, Kannenberg Bogumiła, Kocznur Elżbieta, Lech Katarzyna, Lubowiecka Marzenna, Maraszkiewicz Jolanta, Podlewska Anna, Prystasz Ewa, Puwalska Elżbieta, Rozmysłowicz Olga, Siwek Dorota, Stankiewicz (Maślana) Marzena, Szwabowicz Mariola, Trunk Jolanta, Truty Justyna, Wojciechowska Alicja, Woźniak Bernadetta, Wykner Marzena, Wyszyńska Janina, Zdyb Barbara,

 1985

 PZ:
wychowawca: Anna Michalska

Barejka Wiesława, Cybowicz Marzena, Cykał Edward, Dejewska Renata, Ertman Barbara, Filipiak Irena, Gontarska Dobrosława, Hołubowicz Małgorzata, Kacprzak Alina, Kamiński Grzegorz, Karepin Marzena, Korpysa Krzysztof, Kot Iwona, Kot Lidia, Lewczyk Małgorzata, Marcinkiewicz Iwona, Mażul Krzysztof, Napora Waldemar, Piekarski Krzysztof, Piórkowski Jacek, Rogowska Hanna, Ryczyńska Mariola, Słowińska Iwona, Stachowska Jolanta, Świątczak Andrzej, Wiśniewska Maria, Żarczyński Waldemar,

ZSM:
wychowawca: Stanisław Krosnowski

Bielewska Ewa, Fabiańska Irena, Formela Joanna, Frost Beata, Gburczyk Ewa, Hajdamowicz Ewa, Jóźwik Anna, Kamińska Jolanta, Kamińska Maria, Kokoszka Anna, Kowalczyk Jolanta, Krupa Mariola, Kubiak Katarzyna, Liberacka Janina, Paradowska Dorota, Pudlis Krystyna, Romanowska Helena, Rupieta Janina, Stapel Katarzyna, Stopińska Bogumiła, Wierucka Aldona, Wikierska Lucyna, Woźniak Beata, Wróblewska Regina,

ZOW:
wychowawca: Bogusław Domaradzki

Badewicz Małgorzata, Banaszewska Ewa, Dedyńska Małgorzata, Dzik Ewa, Giedź Bożena, Głąbińska Bożena, Jakubiak Grażyna, Janczarek Bożena, Konewka Wiesława, Kurpiewska Marzena, Lypp Bożena, Łuczkiewicz Iwona, Łukaszewska Beata, Mackiewicz Elżbieta, Miszker Renata, Ochlik Małgorzata, Pomierska Anna, Wilk Zenona, Wiśniewska Ewa, Zabroń Beata, Żak Danuta,

TCP:
wychowawca: Krystyna Morus

Adamczyk Jadwiga, Bakierska Ewa, Bochniarz Aleksander, Burdyńska Małgorzata, Czajkowska Iwona, Czajkowska Marzena, Grzelak Jacek, Huzarski Henryk, Janowska Barbara, Jarzębski Ireneusz, Kosztowny Grzegorz, Kowalewska Ewa, Krezmer Romana, Łukaszewicz Zbigniew, Majczyna (Singer) Danuta, Marnocha Aleksandra, Nowacka Maria, Osuch Ewa, Pełka Bożena, Piotrowska Jadwiga, Radomski Marek, Rentflejsz Andrzej, Rewiński Jacek, Stankiewicz Danuta, Szczęsna Bogumiła, Wesołowski Zbigniew, Żuk Maria,

LZ:
wychowawca: Władysław Ryłko

Bartczak Alina, Behrendt Marzena, Dulna Dorota, Dziedowicz Dariusz, Falgowska Wiesława, Gąsior Alicja, Jabłońska Ewa, Jabłońska Jolanta, Jachym Dorota, Jedowska Jolanta, Kanton Aleksander, Lewandowska Małgorzata, Malisz Elżbieta, Małachowski Leszek, Morawski Krzysztof, Raczkowska Beata, Smyk Aleksandra, Szymańska Mirosława, Tabor Maria, Tamiła Halina, Trawińska Małgorzata, Weręgowska Mirosława, Wiśniewska Elżbieta, Wiśniewska Ewa, Wojciechowski Jerzy,

AŚS:
wychowawca: Anna Baraniak

Abramczyk Danuta, Bogusław Tamara, Brytan Karolina, Buczyńska Bożena, Buńko Zenobia, Chojnacka Maria, Figurska Ewa, Gałczyńska Teresa, Gołębiewska Małgorzata, Graczyk Iwona, Grochocka Beata, Hałaczek Bożena, Jaczun Anna, Kudełka Elżbieta, Kujawska Alicja, Kuś Katarzyna, Lewandowska Barbara, Lewińska Wioletta, Litwin Dorota, Łojkowska Elżbieta, Majewska Aleksandra, Pełko Maria, Rogalska Katarzyna, Słupska Lucyna, Smerecka Aleksandra, Staszyńska Ewa, Stopińska Mirosława, Szkiel Elwira, Szmeichel Dorota, Zawadzka Joanna, Zawiślak Bogumiła, Zielińska Ewa, Zielonka Stanisława,

LM:
wychowawca: Lidia Wejtko

Bania Mariola, Bogdanowicz Mirosława, Bogusiewicz Joanna, Czeszejko Krystyna, Jaworska Ewa, Klejnowska Bożena, Klejnowska Marianna, Łapińska Grażyna, Majszyk Jolanta, Mańkowska Anita, Osowska Alicja, Prokopowicz Danuta, Słuszniak Małgorzata, Stawicka Małgorzata, Szkop Wioletta, Sztubińska Małgorzata, Tatara Alina, Urbanowicz Irena, Wawrzynowicz Elżbieta, Wicher Renata, Wierzbicka Izabella, Żołna Małgorzata,

wychowawca: Urszula Jóźwiak
Blumkowska Maria, Ciesielska Grażyna, Ćwiklińska Anna, Dolatta Lidia, Dziedzic Barbara, Grączewska Renata, Kobylańska Grażyna, Lasota Grażyna, Lubera Alicja, Pietrzak Maria, Senderek Beata, Szewczuk Elżbieta, Waśniewska Katarzyna, Wawrzyniak Ewa, Wiśniewska Anna, Wiśniewska Hanna, Wiśniewska Urszula, Wysocka Danuta,

 1986

 PZ:
wychowawca: Maria Błażejczyk

Brzeziński Piotr, Brzustewicz Katarzyna, Drelich Halina, Dulkiewicz Wioleta, Gerlach Jarosław, Jabłonowski Marek, Kamińska Irena, Kamper Wojciech, Kędziorska Izabela, Konarzewska Maria, Kossarzecki Jacek, Kotańska Bożena, Kozakowski Jacek, Kreft Arleta, Mieloszyk Jacek, Mirosław Jolanta, Romanowska Ewa, Rutkowska Marzena, Stawarz Bożena, Stępkowska Anna, Stradomska Jolanta, Sudoł Bożena, Ścibek Maria, Talarczyk Elżbieta, Waśniewska Ewa, Wrzesiński Jarosław, Zaremba Leszek, Zwierzyńska Beata, Zyper Małgorzata, Żak Maria, Żmijewski Witold,

ZSM:
wychowawca: Henryk Michalik

Babecki Mirosław, Bielicka Anna, Czarnota Irena, Dziedzicki Stanisław, Gołębiewska Dorota, Goska Jolanta, Goska Małgorzata, Karalus Mariola, Korzeniak Mirosława, Kulpińska Izabella, Lewko Małgorzata, Lisiński Marek, Małkiewicz Barbara, Pawłowska Hanna, Pomierska (Liebig) Bogumiła, Przybył Ewa, Sikora Wiesław, Urbanowicz Katarzyna,

ZOW:
wychowawca: Teresa Perek

Bollin Alicja, Boryń Ewa, Chojnacka Krystyna, Cyboroń Jolanta, Dąbkowska Barbara, Foler Elżbieta, Gacoń Katarzyna, Golczewska Bożena, Graczkowska Jolanta, Huzarska Małgorzata, Jabłońska Marianna, Jarzembińska Elżbieta, Kozłowska Katarzyna, Krupa Iwona, Kulmanowska Krystyna, Maszkiewicz Bogumiła, Nowicka Anna, Orłowska Beata, Pachota Longina, Palińska Jolanta, Stradomska Gabriela, Świątkowska Daniela, Wójtowicz Marzena, Zakrzewska Emilia, Zielińska Bogumiła,

TCP:
wychowawca: Maria Świerk

Artwich Krzysztof, Baprawska Anna, Barejka Mirosława, Bartosiak Piotr, Biały Jacek, Bobiński Dariusz, Boneczko Leszek, Burdyński Piotr, Golba Katarzyna, Golczewska Iwona, Grabowski Jacek, Hiszczyńska Małgorzata, Jaworski Piotr, Karpisz Beata, Kisicka Beata, Kośmider Piotr, Kubiak Krzysztof, Lalewicz Wiesław, Matla Beata, Nojko Danuta, Redecka Grażyna, Sobiczewska Hanna, Szerszeń Robert, Szyszko Bożena, Wykner Jadwiga,

LZ:
wychowawca: Anna Baraniak

Bożuta Aleksandra, Buchaj Elżbieta, Budek Karolina, Cykał Elżbieta, Dąbrowska Beata, Dąbrowska Lucyna, Dulkiewicz Joanna, Feliksiak Jolanta, Grudziecka Iwona, Guzowska Iwona, Jabłońska Anna, Jabłońska Ewa, Jankowski Bogdan, Jarmużewska Barbara, Karwat Danuta, Kichciak Anita, Krysińska Beata, Kwiatkowska Iwona, Małecka Rosanna, Markisz Teresa, Michalak Mariola, Moczarska Jolanta, Poświata Mirosława, Przyłódzka Elżbieta,  Rabcewicz Iwona, Różniakowska Sylwia,  Staniszewska Elżbieta, Styczyńska Barbara, Szulińska Anita, Szwedko Alina, Trunkwalter Urszula, Trzęsień Małgorzata, Ujazdowska Lidia, Wójcik Małgorzata, Zyska Ewa,

AŚS:
wychowawca: Renata Michalik

Bunczkiewicz Grażyna, Czarnecka Janina, Dudek Ewa, Górska Iwona, Grzymkowska Iwona, Jasińska Elżbieta, Kminikowska Wioletta, Komorowska Mirosława, Kopicińska Anna, Kozdęba Beata, Kurowska Teresa, Langowska Dorota, Lisińska Małgorzata, Mazurek Zbigniew, Myszk Renata, Namiel Małgorzata, Paziewska Marlena, Płocharczyk Anna, Sarak Danuta, Sowa Izabela, Szyca Małgorzata, Walotka Maria, Wilczewska Ilona, Wojciechowska Beata, Wójcik Anna, Wójcik Teresa, Zadrożyńska Marlena, Zegadło Bożena,

LM:
wychowawca: Elżbieta Kisiel

Badaszewska Bogusława, Balińska Joanna,  Brzezińska Jolanta, Brzozowska Wioletta, Dawidziuk Mirosława, Gajewska Izabella, Gałka Ewa, Gosik Barbara, Grączewska Joanna, Hebda Katarzyna, Jarosińska Bogusława, Lalewicz Małgorzata, Mandziuk Elżbieta, Nowosielska Marzena, Okońska Bożena, Oliwa Beata, Paul Barbara, Pękacz Halina, Pomarańska Wiesława, Rosenow Katarzyna, Rynkowska Alicja, Sulikowska Ewa, Sus Weronika, Waga Ewa, Wawrzynowicz Elżbieta, Wiącek Jolanta, Zawadzka Renata, Zdrojewska Dorota,

 1987

 PZ:
wychowawca: Jan Miazgowski

Bojarska Lucyna, Chmiel Beata, Dobek Anna, Drozd Witold, Filipiak Henryk, Fleming Mirosław, Gutmański Sobiesław, Kobylińska Dorota, Kowalski Radosław, Kućmierowski Piotr, Laskowski Arkadiusz, Malinowski Aleksander, Osica Grzegorz, Piotrowski Leszek, Ruszkowski Andrzej, Słodowska Maria, Stolarek Maciej, Stoppa Lidia, Strachota Grzegorz, Strzelczyk Wiesława, Szelapin Sławomir, Szymańska Iwona, Tomasik Piotr,

ZOW:
wychowawca: Tadeusz Rozwadowski

Adamska Urszula, Adamska Wioletta, Balewska Ewa, Bronikowska Iwona, Chitruszko Małgorzata, Cichocka Ewa, Ciesielska Lucyna, Czarnecka Halina, Duszyńska Grażyna, Fedak Elżbieta, Gurdak Dorota, Iżykowska Bożena, Jankowska Grażyna, Kapteina Danuta, Kowalewska Jolanta, Kozik Katarzyna, Kulmanowska Barbara, Kwiecień Jolanta, Łasica Sylwia, Mankiewicz Ewa, Matuszczak Bogumiła, Nikiel Grażyna, Praźniewska Małgorzata, Rozwadowska Mirosława, Rybicka Jolanta, Ślebocka Małgorzata, Witkowska Jolanta, Zalech Iwona, Zalewska Ewa, Żaczek Elżbieta,

TCP:
wychowawca: Helena Paciorek

Baran Anna, Bogdanowicz Andrzej, Bobiński Andrzej, Chudek Cezary, Czech Radosław, Dobies Jacek, Dudek Krzysztof, Hinz Jarosław, Holiński Tomasz, Janda Janusz, Janicka Dorota, Jaroszyńska Anna, Kępka Jacek, Konicz Renata, Krzywdziński Andrzej, Makarewicz Cezary, Pietrzak Barbara, Piowczyk Elżbieta, Saramak Dariusz, Szymczak Grażyna, Tamulewicz Sławomir, Tarasewicz Marzena, Turbakiewicz Maria, Walczak Janusz,

LZ:
Kazimierz Kundzicz

Babiak Katarzyna, Brzostowska Violetta, Choinacka Katarzyna, Czarnecka Barbara, Dudkowska Małgorzata, Gnatner Irena, Gniado Małgorzata, Gołębiewska Iwona, Kisiel Grażyna, Konopatzka Renata, Kozak Grażyna, Kruza Aldona, Kusowska Iwona, Łapińska Violetta, Łazarz Beata, Morawska Dorota, Okleja Barbara, Osowska Mariola, Ostanin Danuta, Pluta Grażyna, Pokwicka Jolanta, Rzeszutko Mariola, Sabonis Violetta, Siepsiak Krystyna, Stawicka Eryka, Stawicka Irena,

AŚS:
wychowawca: Adela Jadwiga Iwaszko

Anders Ewa, Andrzejewska Bożena, Arczyńska Edyta, Bloch Elżbieta, Chojnacka Anna, Chowaniec Renata, Ciesielska Małgorzata, Czeszejko Bogusława, Dydymska Iwona, Galińska Gabriela, Izdepska Elżbieta, Jankiewicz Jolanta, Jaśniewicz Alicja, Kamińska Danuta, Kasicka Anna, Kazubowska Irena, Komorowska Danuta, Kubicka Teresa, Lewczyk Jolanta, Pałkowska Maria, Prusinowska Jolanta, Pudło Elżbieta, Stachowska Beata, Stasiłowicz Ewa, Śmigielska Beata, Tucholska Anna, Wolak Brygida, Żołnowska Krystyna,

LM:
wychowawca: Krystyna Pałka

Bazimierowska Grażyna, Biały Beata, Chitruszko Anna, Czajkowska Beata, Czeszejko–Sochacka Beata, Dobrowolska Sonia, Gawryjołek Teresa, Jamrożek Renata, Janowicz Ewa, Jastrowska Bożena, Katewicz Jolanta, Koper Renata, Kuś Astryda, Kwiatkowska Jolanta, Lisewska Anna, Marchlewska Urszula, Maruszak Renata, Mosakowska Ewa, Pawłowska Ewa, Rompa Beata, Szat Małgorzata, Szewczuk Bożena, Sztafij Żanetta, Szymańska Anna, Urbanowicz Katarzyna, Więckowska Elżbieta, Wyglądała Anna, Zep Małgorzata, Zielińska Dorota, Żuchińska Beata,

 1988

PZ:
wychowawca: Elżbieta Machalska

Aniołkowska Urszula, Bem Arkadiusz, Boczek Antonina, Bodenszac Jacek, Bółkowska Joanna, Brełyk Ewa, Cenacewicz Joanna, Dąbrowski Artur, Hebda Małgorzata, Kassner Marzena, Koźba Artur, Kurabiewicz Jacek, Lach Jadwiga, Łubiński Janusz, Müller Adam, Nadolski Emil, Piotrowska Bożena, Roszczyk Leszek, Ruszkowska Marzena, Sowińska Irena, Trojanowska Mariola, Więckowska Liliana, Wikierska Lucyna, Włodarska Danuta, Zając Urszula, Załęski Wiesław,

ZSM:
wychowawca: Józef Kozdęba

Bieńczak Marzena, Dąbrowska Teresa, Fitzerman Anna, Gnyp Renata, Górnik Beata, Gulka Maria, Kadela Wioletta, Kisieliczyn Katarzyna, Krawczyk Wojciech, Leśniak Bożena, Michalik Jolanta, Milewska Grażyna, Mroczyńska Anna, Orkiszewska Małgorzata, Pomian Bożena, Rzemińska Marzena, Sas Katarzyna, Winiarczyk Julianna,

ZOW:
wychowawca: Bogusław Domaradzki

Ansion Stefania, Banaszewska Danuta, Chmielewska Iwona, Dąbrowska Iwona, Dąbrowska Mariola, Dietrichkeit Bernadeta, Gierczak Zofia, Gniadek Marzena, Jastrowska Mariola, Jurkiewicz Małgorzata, Kęsicka Alicja, Kołecka Alina, Krajewska Małgorzata, Kuc Joanna, Kucharek Joanna, Leśniewska Alicja, Ochlik Iwona, Olska Danuta, Olszewska Wioletta, Pastucha Anna, Pietruszyńska Elżbieta, Rejmus Wioletta, Stramek Ewa, Ślebocka Elżbieta, Tatara Lucyna, Waga Joanna, Wesołowska Wiesława, Załucka Krystyna, Zaremba Anna, Żarczyńska Grażyna,

TCP:
wychowawca: Henryk Czyżewski

Czarnecka Beata, Górska Wioletta, Grabski Robert, Kijanka Joanna, Kisielewska Iwona, Molenda Wiesław, Nojak Marek, Olszewski Waldemar, Pachota Piotr, Pawluch Roman, Piekut Anna, Refliński Jarosław, Rewiński Piotr, Ruczko Ewa, Rupieta Andrzej, Sadowski Dariusz, Sowa Jacek, Strachowska Wioletta, Sus Maria, Szatkowski Dariusz, Sztubiński Wojciech, Szudzińska Małgorzata, Szyszko Cezary, Tubaja Jacek, Tuptyńska Bożena, Witkowska Beata, Zieliński Adam,

AŚS:
wychowawca: Lidia Wejtko

Bednarz Małgorzata, Bielawska Lidia, Brodnicka Elżbieta, Chorążewicz Barbara, Dybała Ewa, Dziewulska Izabela, Filipska Lidia, Frelek Anna, Hajduk Bożena, Jaśniewicz Joanna, Kak Beata, Kantorowska Jolanta, Konieczko Iwona, Kucharska Agata, Kuna Bogusława, Łukaszewicz Anna, Łukaszuk Dorota, Michałek Lucyna, Niestatek Anna, Olewnik Anna, Ortman Alicja, Parafiniuk Barbara, Radzikowska Hanna, Reszczyńska Katarzyna, Skurzyńska Elżbieta, Szydłowska Elżbieta, Szyszko Elżbieta, Wybult Renata,

LM:
wychowawca: Barbara Karaś

Dembska Małgorzata, Dolata Wiesława, Duzinkiewicz Anna, Dzida Dorota, Grupska Grażyna, Grzywaczyk Ewa, Jałoszyńska Katarzyna, Jażdżyńska Maria, Joniak Wioletta, Kalinowska Ewa, Kirsch Anna, Kisielewska Anna, Milewska Danuta, Miśkiewicz Mariola, Orłowska Halina, Ozioro Elżbieta, Poskrobko Wioletta, Prokopowicz Katarzyna, Silska Ewa, Słoma Lidia, Syska Hanna, Świtalska Dorota, Tatara Barbara, Trumpus Lidia,

ZPP:
wychowawca: Władysław Ryłko

Belzyt Robert, Chmal Piotr, Dobrzycka Małgorzata, Dubieński Piotr, Fafińska Wioletta, Gaworska Magdalena, Górski Bogdan, Jabłonowski Arkadiusz, Jurkiewicz Adam, Karlewski Maciej, Kołpacka Beata, Lewandowska Danuta, Musielewicz Piotr, Olesiejuk Krzysztof, Olszewski Rafał, Patalon Katarzyna, Preuss Iwona, Szalkowski Piotr, Szarafiński Sławomir, Szpadkiewicz Jarosław, Szudzińska Alicja, Wal Mirosława, Warmiński Sławomir, Wąsik Krzysztof, Zakierski Wiesław,

 1989

 PZ:
wychowawca: Anna Michalska-Kędziera

Abramowicz Zbigniew, Brodziński Mariusz, Gabryś Anna, Guziejewska Beata, Faryna Małgorzata, Filipska Justyna, Filipski Rafał, Królikowski Karol, Mądry Janusz, Michalik Piotr, Monkiewicz Agata, Musielewicz Tomasz, Nahorny Marek, Nowak Beata, Pieniak Marek, Rejewska Olga, Sawicki Tomasz, Sibilski Marcin, Skierczyńska Lidia, Sobania Włodzimierz, Socińska Renata, Soliwoda Józef, Stokowiec Lidia, Szczypior Sławomir, Szymańska Marta, Ślusarska Elżbieta, Tamulewicz Dorota, Voigt Beata, Wójciak Zbigniew,

ZSM:
wychowawca: Mirosława Jankowska

Chust Henryka, Daniel Mirosława, Dąbrowska Anna, Drańska Zofia, Fydrych Dorota, Kawczyńska Dorota, Klein Krystyna, Kotowicz Alicja, Kraszewska Anna, Krępic Krystyna, Król Maryla, Kucharska Dorota, Kulwicka Bożena, Modliszewski Dariusz, Paczkowska Jolanta, Paczkowska Lilla, Polak Anna, Popławska Beata, Przybylska Anna, Przybyłek Iwona, Przypisny Grzegorz, Stefańska Bożena, Wajs Katarzyna, Widz Anna, Wojtacka Irena, Zawiślak Grzegorz, Zwierzyński Sławomir,

ZOW:
wychowawca: Irena Kuc

Bednarek Dorota, Burczak Beata, Celmer Elżbieta, Chrościcka Krystyna, Cierebiej Bożena, Drańska Anna, Filipowicz Małgorzata, Gutkowska Hanna, Krupińska Anna, Kuźma Agnieszka, Lewandowska Violetta, Maszota Małgorzata, Michalak Ewa, Osińska Katarzyna, Pokwicka Ewa, Przysowa Ewa, Różyńska Beata, Sikorska Henrietta, Szczawińska Małgorzata, Szroeder Renata, Świokło Renata, Wanecka Helena, Wilemska Beata, Woźniak Sylwiana, Wrońska Barbara, Zardzewiała Małgorzata, Zdrojewska Gabriela,

wychowawca: Stanisław Radomski
Balmas Hanna, Chodakowska Magdalena, Dąbrowska Izabella, Gądek Krystyna, Ibel Małgorzata, Jankowska Katarzyna, Jendrzejewska Barbara, Jurczyńska Małgorzata, Krawcewicz Agata, Majewska Bożena, Marzec Dorota, Marzec Małgorzata, Piaskowska Elżbieta, Przybyszewska Sylwia, Rutka Barbara, Wojtyra Mariola, Woźniak Iwona, Zdziarska Dorota,

TCP:
wychowawca: Bożena Wiercińska

Bakierska Lucyna, Blumkowska Emilia, Brodowska Beata, Cieciurska Edyta, Czaja Beata, Czarnecki Sławomir, Dyka Tomasz, Gańko Wojciech, Godlewska Anetta, Golec Katarzyna, Groll Leszek, Kaczorowska Małgorzata, Kaszubowski Ireneusz, Klofczyńska Dorota, Krasucka Iwona, Kulesz Elżbieta, Marcinkiewicz Andrzej, Marcinkiewicz Justyna, Masłoń Tomasz, Mazerski Grzegorz, Sarzyniak Cezary, Serocki Maciej, Słupek Hanna, Sterankowicz Mirosław, Szuwarowski Jan, Waga Małgorzata, Wierciński Tomasz, Winiewicz Mirosław, Wiśniewska Marianna, Zalubowski Krzysztof, Żukowski Grzegorz,

ZPP:
wychowawca: Barbara Sadowska

Anuszek Joanna, Barszczak Mariusz, Baszczyński Wojciech, Brzycki Piotr, Czajkowska Jolanta, Czerwińska Bożena, Dobosz Piotr, Górka Rafał, Grabowski Tomasz, Guba Jarosław, Jurkiewicz Robert, Kapica Piotr, Kępa Maria, Krauze Andrzej, Kuczkowska Anna, Lipka Piotr, Raróg Iwona, Rudnicki Sławomir, Rydel Cezary, Rynk Ryszard, Wal Dorota, Wilczewski Grzegorz, Wilk Jolanta, Woźniak Żaneta, Zakrzewski Robert, Żuchowski Adam,

LZ:
wychowawca: Krystyna Morus

Błońska Beata, Bojarska Jolanta, Dembeck Marita, Detmer Barbara, Dudkiewicz Alicja, Dymek Iwona, Jabłońska Elżbieta, Jaworska Jolanta, Kołodziejak Katarzyna, Komorowska Bożena, Kosecka Mirosława, Kwiatkowska Marzena, Lipska Mirosława, Madaj Sylwia, Markowska Bożena, Rutkowska Izabella, Rybczyńska Beata, Siastała Anna, Skrobańska Urszula, Stacherczak Małgorzata, Tomaszewska Joanna, Trzęsień Alicja, Urbanowicz Alicja, Urbańska Anna, Życińska Anna,

AŚS:
wychowawca: Bożenna Daniecka

Brzezińska Anna, Brzozowska Joanna, Chmielewska Andżelika, Chrościcka Ewa, Czeszejko–Sochacka Ewa, Czeszejko–Sochacka Małgorzta, Duda Izabela, Duliban Cecylia, Góra Beata, Hildebrandt Marzena, Kuduk Ludmiła, Kulesza Krystyna, Lewandowska Grażyna, Manowska Anna, Marchlik Magdalena, Martynowska Dorota, Michalak Lidia, Michalczyk Marzena, Nowacka Renata, Panasiuk Dorota, Ratajczak Dorota, Rułka Iwona, Sawicka Jolanta, Staniszewska Grażyna, Szatkowska Izabela, Świrbutowicz Katarzyna, Tyrolska Wanda, Zielińska Anna,

LM:
wychowawca: Bernadeta Miotke

Antosiak (Kot) Ewa, Balmas Danuta, Bucior Dorota, Choinacka Hanna, Dębińska Katarzyna, Jaroszewicz Katarzyna, Kaczyńska Anna, Kalinowska Beata, Kitlińska Małgorzata, Kozłowska Beata, Krawczyk Jolanta, Krucień Marzena, Murawska Anna, Nadolska Iwona, Nawacka Marzena, Okrasa Krystyna, Pielak Krystyna, Sicińska Jadwiga, Wielgus Alina,

wychowawca: Leokadia Jaworska
Butkiewicz Sylwia, Januszkiewicz Katarzyna, Jaśniewicz Marzena, Jaworska Beata, Karpińska Beata, Kminikowska Maria, Korga Dorota, Krupińska Katarzyna, Krzyżanowska Danuta, Kwiatkowska Mirosława, Maliszewska Barbara, Maliszewska Małgorzata, Mytkowska Wioletta, Paurowska Jolanta, Rogala Aneta, Sałaj Dorota, Stachewicz Iwona, Strzelczyk Ewa, Zdrojewska Ewa, Ziółkowska Anna, Ziółkowska Marzena, Żaczek Jolanta,

 1990

PZ:
wychowawca: Adela Jadwiga Iwaszko

Bator Radosław, Cenacewicz Jacek, Dzwonnik Piotr, Giedrys Ewa, Hajdukiewiecz Beata, Jankowska Joanna, Jedynak Krzysztof, Kaczorowska Alicja, Kamiński Robert, Langowska Anna, Lewandowska Sylwia, Maruszak Ewa, Ostanin Anna, Owczarczyk Krzysztof, Pastuszek Wioletta, Predel Radosław, Purzycki Norbert, Rogowski Marek, Ronowska Sylwia, Rusznica Adam, Sieradzka Izabella, Smagowska Małgorzata, Sumińska Wioletta, Szelapin Dariusz, Szynkielewski Dariusz, Warchlewska Dorota, Wasiuk Anna, Wojtowicz Krzysztof, Wołejszo Piotr, Zacharska Małgorzata, Zawadzki Krzysztof, Żuchowska Małgorzata,

ZSM:
wychowawca: Anna Baraniak

Aleksiewicz Anna, Buksakowska Anna, Busz Wioletta, Grobelna Magdalena, Janiszewska Ewelina, Kłos Elżbieta, Kochanowska Marzena, Kozłowska Katarzyna, Kozłowski Waldemar, Kudełko Beata, Kwiatkowska Wiesława, Mańko Wioletta, Olszewska Beata, Orłowska Anita, Rydzewska Anna, Rymsza Katarzyna, Sielewiesiuk Anna, Słupska Barbara, Szczepaniak Bożena, Telejko Barbara, Wilk Katarzyna, Winkelewska Barbara, Witczak Małgorzata, Wilk Katarzyna,

ZOW:
wychowawca: Krzysztof Staszewski

Bąbelewska Ewa, Blonkowska Honorata, Czarnecka Justyna, Dąbrowska Ewa, Dwornik Beata, Fiszer Mirosława, Hejnowska Iwona, Herzberg Sylwia, Idczak Anna, Jurkiewicz Elżbieta, Jurkiewicz Sylwia, Kołecka Jolanta, Kozak Teresa, Lagowska Gabriela, Lessner Barbara, Lisogórska Dorota, Mularczyk Izabella, Nowak Bogumiła, Olszewska Marzena, Owczarczyk Iwona, Padziak Elżbieta, Pakulska Krzysztofa, Rogowska Justyna, Szymańska Beata, Ściepura Joanna, Świetlicka Angelika, Zielińska Agnieszka, Żółtowska Ewa,

ZPP:
wychowawca: Władysław Ryłko

Bielawska Mirosława, Ceranowski Adam, Dodanowicz Ireneusz, Flak Urszula, Flont Arkadiusz, Gnutek Gabriela, Gójska Joanna, Górnikiewicz Iwona, Górnikiewicz Jolanta, Jastrowska Grażyna, Kochanowski Adam, Kotowicz Barbara, Małkowska Wioletta, Michalska Beata, Murawska Alicja, Niedzielska Wioletta, Piekarska Małgorzata, Rakowska Wioletta, Rupar Bożena, Rutkowska Aleksandra, Rybińska Joanna, Sarnecka Klara, Sokołowska Katarzyna, Steckmann Katarzyna, Strzelczyk Dariusz, Szostak Renata, Szyszko Wioletta,

LZ:
wychowawca:
Henryk Czyżewski
Białkowska Dorota, Chrościcka Jadwiga, Chudek Mariola, Drąg Grażyna, Drozdowska Anna, Ertman Jolanta, Gancarz Ewa, Goleniewska Teresa, Guzina Joanna, Krzysztofiak Izabella, Latopolska Małgorzata, Maślanka Iwona, Mazulewska Mirosława, Mędryk Justyna, Neuman Sylwia, Przybysz Sylwia, Pszczółkowska Katarzyna, Pucka Elżbieta, Rutkowska Edyta, Ryszewska Jadwiga, Starankowicz Aneta, Stąpor Anna, Wlizło Katarzyna, Zając Dorota,

AŚS:
wychowawca: Maria Błażejczyk

Baranow Anna, Barańska Beata, Brzezińska Iwona, Choma Izabela, Domaradzka Katarzyna, Fedowska Agnieszka, Forma Agnieszka, Gracoń Lidia, Gryń Anna, Grzywińska Beata, Jankowska Iwona, Jankowska Mariola, Kaleta Mirosława, Karczewska Julita, Kisiel Edyta, Kordalska Iwona, Kotlarek Krzysztofa, Kozioł Arleta, Kraśniewska Katarzyna, Kulecka Magdalena, Lewkowicz Iwona, Majewska Bożena, Parafiniuk Katarzyna, Poźniak Beata, Puczkowska Irena, Rublewska Anna, Słodkowska Izabella, Sobiczewska Dorota, Sosnowska Jolanta, Stępniak Justyna, Sulej Iwona, Tomaszewska Anna, Witkowska Andżelina,

LM:
wychowawca: Krystyna Pałka

Andrzejewska Marzena, Czabaj Izabella, Czarnotta Dorota, Ćwiżewicz Danuta, Dąbrowska Renata, Dudalska Anna, Dymczyńska Beata, Dymik Edyta, Gąsior Iwona, Gołąbek Elżbieta, Janiec Agata, Jarosz Olga, Kotrych Jolanta, Kozak Barbara, Laube Alicja, Jankowska (Łasińska) Izabella, Łaszewska Joanna, Maluchnik Ewa, Mańkowska Katarzyna, Maszewska Anna, Orzechowska Beata, Piasecka Małgorzata, Pieniek Anna, Pieniek Małgorzata, Raczkowska Małgorzata, Raczkowska Mirosława, Reszczyńska Anna, Rogowska Wiesława, Stankiewicz Adrianna, Stankiewicz Iwona, Szostak Wioletta, Śliwińska Grażyna, Ulaszewska Katarzyna, Watkowska Marzena, Wróblewska Ewa, Woźniak (Joniak) Joanna,

 1991

 PZ:
wychowawca:
Jan Miazgowski

Bakuła Joanna, Chojnacki Jacek, Dębowski Bogdan, Dobrowolska Ewa, Guliński Tomasz, Hryniewicka Małgorzata, Jakimiuk Janusz, Jakubczyk Anna, Janik Krzysztof, Krajewska Anna, Krzywdzińska Teresa, Kubicka Ewa, Ludwiniak Beata, Magruk Maria, Murawska Ewa, Olszewska Anna, Pakulski Mariusz, Pękala Piotr, Pieniak Przemysław, Rak Arkadiusz, Sadurek Wioletta, Serwatka Grzegorz, Siebiesiewicz Krzysztof, Struzik Małgorzata, Szkutnik Izabella, Trojanowska Dorota, Wójkowska Marta, Zabrocki Mirosław,

OW:
wychowawca: Teresa Komorowska

Bielaszewska Zuzanna, Budnik Beata, Celmer Stanisława, Dietrichkeit Marzena, Doroszewska Anna, Fijałkowska Elżbieta, Fijałkowska Krystyna, Gruchałła–Węsierska Anna, Grudzińska Wioletta, Kalinowska Anita, Kawicka Krystyna, Kosiecka Mariola, Kowalska Gabriela, Kozicka Joanna, Krupa Lucyna, Kwiatkowska Małgorzata, Ładosz Dorota, Marchlewska Bogumiła, Michlewicz Alicja, Michlewicz Anna, Okońska Małgorzata, Piątkowska Edyta, Pietruszyńska Romualda, Prociak Beata, Sikorska Brygida, Sosnowska Renata, Szubert Danuta, Szymańska Aneta,

wychowawca: Lidia Wejtko
Beszczyńska Izabela, Brzezińska Anna, Chmiel Małgorzata, Galewska Anna, Gubiec Ewa, Iwańska Ewelina, Jaworska Grażyna, Krupińska Arleta, Lemańska Anita, Lewandowska Wioletta, Lipska Sławomira, Maliszewska Sylwia, Pokorniewska Beata, Pośpiech Lucyna, Pypczyńska Regina, Rodziewicz Katarzyna, Sawicka Grażyna, Sopiela Julita, Twardowska Zofia, Wasilewska Anna, Weiner Grażyna, Wittstock Anna, Zielińska Edyta, Złotnik Ewa,

TCP:
wychowawca: Henryk Michalik
Barański Tomasz, Bartnicki Arkadiusz, Burdyńska Maria, Chlebowski Andrzej, Chrościcki Roman, Czaplińska Małgorzata, Frelek Piotr, Golec Małgorzata, Holińska Marlena, Jabłońska Jolanta, Kamiński Andrzej, Kondratowicz Mariusz, Konkolewski Paweł, Kot Irena, Kowalewska Iwona, Kowalska Małgorzata, Kózka Wojciech, Łyżwa Tomasz, Przybysz Piotr, Raczkowska Joanna, Rybicki Jarosław, Szarafiński Tomasz, Szostak Beata, Warpas Leszek, Wejtko Robert, Wiśniewski Adam,

ZCP:
wychowawca: Elżbieta Chudowska
Albrecht Mirosław, Balmas Mirosław, Bednarska Justyna, Bielicki Marek, Chojnacki Tomasz, Drahim Leszek, Górawska Bożena, Gromelski Damian, Jasiewicz Jolanta, Jasnoch Wioletta, Kalkowska Iwona, Kamińska Maria, Knabe Wiesław, Koc Agnieszka, Kolańska Marzena, Matusiak Anna, Mazerski Mariusz, Mierlak Małgorzata, Mikiciuk Anna, Mroczkowska Elżbieta, Olszowiec Wioletta, Padziak Robert, Paurowski Piotr, Płaczek Marzena, Płochocki Daniel, Prabucka Anna, Szymańska Sylwia, Tarasińska Beata, Trzcińska Agnieszka, Zawalich Katarzyna, Żółkowska Wioletta,

LZ:
wychowawca: Maria Świerk

Bednarska Wioletta, Beker Edyta, Belzyt Beata, Bera Alicja, Budek Magdalena, Budnik Katarzyna, Cymerman Katarzyna, Demkiewicz Małgorzata, Giedrys Jolanta, Gójska Emilia, Górnowicz Dorota, Herman Joanna, Idec Tamara, Jaroni Elżbieta, Jażdżyńska Joanna, Knitter Anna, Kowalska Anna, Lubecka Ewa, Łaszczewska Ewa, Otłowska Tamara, Pierowicz Margieritta, Polanowska Lidia, Popielarz Judyta, Rogala Dorota, Rutkowska Joanna, Skowron Anna, Wesołowska Joanna, Wojciechowska Joanna, Wołowska Wioletta,

AŚS:
wychowawca: Bożenna Ossowska

Archutowska Ewa, Barra Iwona, Błaszkowska Dorota, Borciuch Maria, Cykał Ewa, Czajka Joanna, Drozdowska Mirosława, Drozdowska Wioletta, Florkowska Magdalena, Gołębiewska (Wojtowicz) Katarzyna, Górska Anna, Kapusta Beata, Karczewska (Laprus) Rozalia, Konowrocka Dorota, Korybska Katarzyna, Krzywania Anna, Kurleto Agnieszka, Lemańska Eliza, Lewkowicz Agnieszka, Libiatowska Grażyna, Mordasiewicz Bogumiła, Pilak Małgorzata, Pipczyńska Anna, Posim Marzena, Poturalska Zyta, Prusinowska Barbara, Rabczak Elżbieta, Reszka Anna, Szafruga Sabina, Szumalska Danuta, Wereda Wioletta, Wiercińska Ewa, Wiśniewska Danuta, Wolińska Marlena,

LM:
wychowawca: Jadwiga Tąporowska

Agiejczyk Anita, Banaszewska Beata, Bodzoń Wioletta, Grzymska Anna, Kaleta Joanna, Kamińska Renata, Karaś Iwona, Kaźmierska Helena, Kowalewska Katarzyna, Leksicka Izabela, Murawska Anna, Nosko Ewa, Olszta Tamara, Orłowska Barbara, Podsiadła Małgorzata, Przyłódzka Hanna, Rogalska Renata, Ronowska Małgorzata, Słotwińska Magdalena, Smentek Maria, Sobczuk Danuta, Stocka Beata, Szweda Iwona, Szymańska Marzena, Tocha Beata, Wacławska Wioletta, Wierucka Monika, Wiśniewska Iwona, Zając Wioletta,

  1992

 PZ:
wychowawca: Zbigniew Miotke

Błażewicz Małgorzata, Dąbrowska Ewa, Drozdowska Katarzyna, Głowienka Mariola, Grosz Robert, Kirson Joanna, Kopecka Marzena, Kordalska Joanna, Lech Ewa, Mikołajczyk Sławomir, Olechno Iwona, Oprawa Mariusz, Ordon Katarzyna, Pawłowska Izabela, Pawłowska Renata, Pieczka Joanna, Pis Bartosz, Puszkar Katarzyna, Rychcik Małgorzata, Rynarzewski Miłosz, Rynkiewicz Marzena, Rysik Elżbieta, Szarszewska Jolanta, Szymańska Katarzyna, Tałuć Andrzej,

ZM:
wychowawca: Anna Michalska-Kędziera

Bielicka Katarzyna, Dubińska Aneta, Grykałowska Iwona, Kalinowska Małgorzata, Łukaszewicz Krystian, Mikołajewska Katarzyna, Moczkowska Wioletta, Olech Joanna, Pędrak Małgorzata, Piotrowska Katarzyna, Pydyniak Małgorzata, Rychcik Marzena, Smolińska Anna, Sosińska Edyta, Strzyżewska Joanna, Szulc Katarzyna, Wecławska Agnieszka, Wiśniewski Robert, Zakwińska Marzena, Żarczyńska Katarzyna,

TOW:
wychowawca: Bogusław Domaradzki

Bednarek Dorota, Bollin Alicja, Chodakowska Magdalena, Czajkowska (Ślebocka) Elżbieta, Duszyńska Grażyna, Ibel (Jezierska) Małgorzata, Jendrzejewska Barbara, Kamieńska (Żarczyńska) Grażyna, Korniejczyk Bożena, Łasica (Kowalska) Sylwia, Marzec Małgorzata, Michalak Ewa, Osińska Katarzyna, Piaskowska Elżbieta, Różyńska (Czajka) Beata, Szroeder (Hinca) Renata, Świstek Janina, Tatara Lucyna,

ZOW:
wychowawca: Bogusław Domaradzki

Chrościcka Małgorzata, Dąbrowska Ewa, Dąbrowska Zdzisława, Demkiewicz Aneta, Filipowicz Justyna, Galińska Lucyna, Gburczyk Anna, Kaszlewicz Jolanta, Kiersznicka Beata, Krajnik Wioletta, Kurowska Dorota, Lorek Marta, Milewska Gabriela, Osmak Aneta, Paurowska Małgorzata, Reda Katarzyna, Romanowska Beata, Suchocka Barbara, Wierzbicka Barbara,

wychowawca: Mirosława Piotrowska Bakierska Zofia, Bortz Krystyna, Ceberek Anna, Ceberek Marlena, Gurtatowska Emilia, Jankowska Alicja, Kaniewska Jolanta, Kaza Edyta, Kijak Joanna, Krzywdzińska Marzena, Kuźma Iwona, Kwiatkowska Anna, Nagórska Iwona, Paśkiewicz Dorota, Pinkowska Renata, Piotrowska Anna, Przyjemska Katarzyna, Rosziewska Emilia, Skowron Magdalena, Szot Małgorzata, Świontkowska Iwona, Winiarz Danuta, Wittenberg Beata, Wiśniewska Izabella, Wojke Zofia,

TCP:
wychowawca: Irena Bartkowska

Bielicki Tomasz, Bieraga Jolanta, Cywiński Jerzy, Danisewicz Rafał, Dryjer Mirosław, Falkowski Roman, Gaul Joanna, Juszyńska Małgorzata, Kacprzak Małgorzata, Karwat Tomasz, Kiliszek Ewa, Krogulec Grzegorz, Łukaszewicz Beata, Malinowski Marek, Marlęga Anna, Pasternak Ewa, Rogala Dariusz, Rudnicka Katarzyna, Storozum Justyna, Stromecki Jacek, Świerczyńska Anna, Zalewski Wojciech,

ZPP:
wychowawca: Mirosława Jankowska

Albrecht Ewa, Biskupska Dorota, Brzezicka Agnieszka, Bułkowski Marcin, Chmielewski Krzysztof, Hageleit Agnieszka, Jancz Lilia, Kapica Wojciech, Kozubowski Krzysztof, Krzywdziński Wojciech, Kumek Ewa, Lewandowski Wojciech, Maciejewski Sławomir, Madej Beata, Mroczek Hanna, Przybyszewska Wioletta, Richert Katarzyna, Rożek Agnieszka, Rumas Mariusz, Steckmann Anna, Strączek Piotr, Szostak Hanna, Szymczak Małgorzata, Wojtasik Beata, Witkowski Jacek, Witkowski Sławomir, Wojdaszko Zofia, Wróbel Sylwia,

LZ:
wychowawca: Maria Budek

Błońska Bożena, Bochra Anetta, Brunow Danuta, Brzezińska Irena, Buzanowska Anna, Chodór Beata, Ciesielska Gabriela, Dobosz Katarzyna, Gruza Dorota, Kamińska Hanna, Korba Grażyna, Kowalska Katarzyna, Kowalska Małgorzata, Kraśniewska Beata, Kraśniewska Brygida, Maliszewska Danuta, Mroczkowska Małgorzata, Olińska Alicja, Pątkowska Justyna, Piotrowska Agnieszka, Salamandra Wioletta, Stasiewicz Małgorzata, Szostak Katarzyna, Tarasewicz Beata, Templin Ewa, Trochowska Anna, Wajs Iwona, Wielkopolska Dorota, Więczkowska Małgorzata, Woroniecka Edyta, Ziółek Anna,

AŚS:
wychowawca: Eugenia Sierawska

Baranow Sylwia, Brzóskiewicz Elżbieta, Burandt Joanna, Chudzińska Joanna, Dramińska Renata, Dudzińska Małgorzata, Figurska Katarzyna, Hirnyj Joanna, Komor Edyta, Kozłowska Agnieszka, Kruszewska Ewa, Kwiatkowska Angelika, Malinowska Lucyna, Mankowska Iwona, Modrzyńska Edyta, Murzec Alicja, Nowak Bernadetta, Orzechowska Joanna, Panieczko Sylwia, Ponieważ Małgorzata, Prus Edyta, Rakowiecka Joanna, Ryszewska Anna, Sawicka Jolanta, Sieradzka Nina, Sitnicka Joanna, Struzik Anna, Sulej Joanna, Szaflik Jolanta, Wiśniewska Małgorzata, Zając Alicja, Zbyszyńska Mariola,

LM:
wychowawca: Urszula Jóźwiak

Barbarewicz Renata, Blokowska Anna, Drypa Anna, Dyka Joanna, Filipowicz Joanna, Hille Anna, Jakubowska Joanna, Kozłowska Marta, Kraszewska Alina, Lipińska Aneta, Marciniak Danuta, Mazur Joanna, Niedopad Anna, Pańczak Małgorzata, Piaskowska Danuta, Piotrowska Aleksandra, Pitszelis Grażyna, Plewako Wiesława, Wasiak Karina, Woźniak Justyna, Żmudowska Marzena,

 1993

 PZ: wychowawca: Maria Świerk Baranowicz Karolina, Boguszewicz Małgorzata, Boneczko Marek, Czarnik Dorota, Drążek Angelika, Euskirchen Emilia, Gawryjołek Celina, Gręźlik Karina, John Jacek, Jaśtak Wojciech, Klimek Małgorzata, Kupś Aneta, Kurzyńska Joanna, Maciejewska Katarzyna, Malingier Anita, Miotke Marcin, Musielewicz Justyna, Ostrowska Dorota, Przybylska Katarzyna, Soliwoda Adam, Szerszeń Anna, Tańcula Magdalena, Topolewska Mirosława, Tubaja Anna, Wietrzykowska Justyna, Wojnarowska Agnieszka, Wrzeszcz Piotr, Zieliński Grzegorz,

ZM:
wychowawca: Helena Paciorek

Berent Gabriela, Bielicka Barbara, Bogusz Barbara, Cielątkowska Dorota, Fidler Lucyna, Grabowska Marzena, Grosz Iwona, Iwachów Sławomir, Jastrzemska Agnieszka, Jędrych Monika, Jóźwiak Radosław, Kropisz Kamila, Michalczyk Tomasz, Preuss Agnieszka, Ruczińska Katarzyna, Słomińska Dorota, Soliwoda Bogusław, Szostak Aneta, Tul Ewa, Wichowska Agnieszka, Winiarz Barbara, Woś Katarzyna, Woźniak Katarzyna,

OW:
wychowawca: Jerzy Zdziennicki

Bielicka Iwona, Bollin Marzena, Felkner Teresa, Gruchała Anna, Hajdamowicz Dorota, Janiszek Gabriela, Klimasara Anna, Kozłowska Alicja, Krysińska Anna, Lizakowska Wioletta, Mayer Justyna, Mięsiak Marzena, Mrozek Wioletta, Pielak Aneta, Pięta Wioletta, Runewicz Anna, Szostak Aneta, Więckowska Wioletta, Załuska Jolanta, Zdanowicz Małgorzata,

wychowawca: Józef Kozdęba
Andrzejewska Wioletta, Bludau Agnieszka, Cendrowska Ewa, Dąbrowska Agnieszka, Dudek Gabriela, Filipek Marzena, Kalinowska Danuta, Karolewska Katarzyna, Kęsicka Iwona, Kucińska Agnieszka, Łazarczyk Wioletta, Mioducka Joanna, Palec Renata, Radziwiłł Marzena, Sajnog Katarzyna, Sędzikowska Agnieszka, Siedlecki Krzysztof, Strzelczyk Dorota, Szostak Małgorzata, Śledź Agnieszka, Śliwińska Angelika, Wesołowska Anna, Wojciechowski Norbert, Zakrzewicz Aleksandra,

TCP:
wychowawca: Bożena Wiercińska

Bogdanowicz Bogusława, Borowski Andrzej, Budek Agnieszka, Czeszejko-Sochacki Jarosław, Doroś Jacek, Dudkiewicz Wiesław, Dywan Bogdan, Falkowska Małgorzata, Gogolewski Sławomir, Gruchałła–Węsierski Rafał, Grzegorzewska Iwona, Gutmański Henryk, Kodrzycka Żaneta, Kopik Michał, Kowalak Mirosław, Kowalczyk Dariusz, Kulesz Krzysztof, Matysiak Jarosław, Perek Rafał, Pliszczyński Marcin, Rudlicki Maciej, Rutka Marek, Rzoska Leszek, Skierkowski Adam, Szul Rafał, Werner Witold, Wichowski Jacek, Wysocki Marek, Ziółek Mirosław,

ZCP:
wychowawca: Elżbieta Chudowska

Bużek Adam, Chlebowska Agnieszka, Drańska Małgorzata, Gniado Wioletta, Gołębiowska Hanna, Hatalewicz Wioletta, Jezierski Andrzej, Kamola Joanna, Kazimierska Beata, Korszeń Juliusz, Kowalski Mirosław, Krajewski Grzegorz, Krupa Wioletta, Kryger Małgorzata, Kwidziński Mariusz, Martyna Beata, Mróz Anna, Mróz Tomasz, Pawlak Elżbieta, Piotrowska Katarzyna, Polowczyk Daniel, Radomska Katarzyna, Sadowski Tomasz, Sikora Jarosław, Rogaczewska (Żmuda) Ewa,

ZCH:
wychowawca: Andrzej Dąbrowski

Balkiewicz Arkadiusz, Bieżuński Grzegorz, Cisłowski Piotr, Delewski Krzysztof, Depczyński Dariusz, Dudek Adam, Dudkiewicz Robert, Gburczyk Marek, Guziewicz Ernest, Heród Daniel, Jankowski Andrzej, Kozuń Tomasz, Krasoń Piotr, Krucień Mariusz, Lewandowski Mirosław, Moroz Krzysztof, Moroz Roman, Niemczewski Sebastian, Osiak Dariusz, Ostrzyżek Michał, Piernicki Tomasz, Pomianowski Ireneusz, Siedlecki Piotr, Sikora Piotr, Skorupski Sławomir, Skrzypek Robert, Szarafiński Jakub, Szych Grzegorz, Wardziński Michał,

LZ:
wychowawca: Irena Kuc

Bakierska Jolanta, Bulkowska Joanna, Dobosz Anna, Gajewska Paulina, Gburczyk Katarzyna, Gołębiewska Joanna, Justa Dorota, Kahan Agnieszka, Kraśnicka Katarzyna, Krzeszowska Katarzyna, Lipiak Małgorzata, Mellerowska Monika, Michalska Anna, Niedbalska Katarzyna, Ostaszewska Beata, Pączek Elżbieta, Podjacka Katarzyna, Polanowska Renata, Rosińska Izabela, Rutkowska Monika, Sabiszewska Marzena, Salczak Katarzyna, Skoczylas Joanna, Staniszewska Katarzyna, Styczyńska Katarzyna, Suchocka Sylwia, Sulka Jolanta, Walkiewicz Marzena, Zalewska Anna, Złotnik Ewa,

AŚS:
wychowawca: Bożenna Daniecka

Banasik Marta, Bereżańska Olga, Bodzoń Katarzyna, Bogdańska Anna, Brodzik Agnieszka, Bruniecka Karina, Ciuk Katarzyna, Gajewska Monika, Gniadek Lidia, Grzyb Bożena, Hejnowska Joanna, Jędrys Katarzyna, Kacprzak Justyna, Kowalczyk Julita, Kozłowska Małgorzata, Kuźma Katarzyna, Leszczyńska Anna, Małkowska Karolina, Obszarska Magdalena, Osojca Katarzyna, Pakalska Barbara, Piór Anna, Raczkowska Kamilla, Redlaff Agnieszka, Ryduchowska Anna, Schab Beata, Szpocińska Iwona, Trepczyńska Aneta, Wabich Agnieszka, Wielińska Izabela, Żukowska Elżbieta,

LM: wychowawca: Irena Urbańska
Baczewska Iwona, Borowska Magdalena, Cytarska Izabela, Jabłońska Ewa, Juchniewica Małgorzata, Kawska Izabela, Kozłowska (Krawczyń) Mariola, Łukaszewska Wioletta, Młodecka Ewa, Obuchowska Jolanta, Pakulska Anna, Piętka Sylwia, Przybyś Emilia, Pułka Joanna, Rzeczycka Jolanta, Rzoska Anna, Sawicka Aleksandra, Skierska Katarzyna, Soch Marzena, Stankiewicz Joanna, Stępień Iwona, Śmiga Elżbieta, Tabaka Katarzyna, Wojciechowska Agnieszka, Zielińska Bożena,

 1994

 PZ :
wychowawca: Stanisław Radomski

Baszanowska Sylwia, Dudajek Joanna, Górka Grzegorz, Górka Małgorzata, Grudzińska Joanna, Jaranowski Krzysztof, Kalisz Anna, Karasiewicz Małgorzata, Kostrzewa Beata, Kubiak Grzegorz, Łubińska Magdalena, Mączyńska Anna, Monkiewicz Grzegorz, Musielewicz Beata, Pielak Joanna, Płaczek Edyta, Sokołowski Wojciech, Szkodzińska Andżelika, Wasilczuk Katarzyna, Wejtko Michał, Wiśniewski Andrzej, Wołowska Katarzyna, Żukowski Dariusz, Żukowski Sebastian,

ZOW:
wychowawca:
Maria Kalka
Balewska Bożena, Derks Barbara, Drelich Agnieszka, Gretkowska Barbara, Idzik Adam, Kiecko Izabela, Kominek Agnieszka, Kowalak Justyna, Kurek Edyta, Lewińska Małgorzata, Magda Monika, Milda Edyta, Murawska Agnieszka, Narewska Anita, Sawicka Ewa, Szpakowska Iwona, Werner Barbara, Wolińska Anita, Zmysłowska Honorata,

wychowawca: Lidia Wejtko
Bielaszewska Ewelina, Dębicka Małgorzata, Dobrowolska Justyna, Eichler Anna, Górska Dorota, Gryl Bożena, Jastrzębska Ewa, Kanios Marzena, Kępska Gabriela, Kownacka Dorota, Kręźlewicz Joanna, Kwiatkowska Agnieszka, Lipińska Magdalena, Michalak Ewa, Nowatkowska Katarzyna, Runewicz Małgorzata, Skazalska Katarzyna, Stefaniak Katarzyna, Szczepańska Barbara, Zalewska Katarzyna, Zorzowska Joanna,

TCP:
wychowawca: Mieczysława Jamrozik

Bartkowska Edyta, Bolek Dorota, Ciesielska Marta, Czarnowski Piotr, Ćwiklińska Ewa, Doroś Izabela, Dwórznik Przemysław, Dziadzio Magdalena, Grzenkowska Beata, Grzywińska Krzysztofa, Gumkowska (Kaczuba) Andżelika, Gwizdała Agnieszka, Humienny Waldemar, Karasiewicz Rafał, Karolewska Beata, Karpisz Urszula, Kluczewski Mariusz, Kobielski Dariusz, Kokorzycka Anna, Liszewski Wojciech, Łukasik Rafał, Maj Tomasz, Polanowski Mariusz, Puzyrkiewicz (Grabowska) Anna, Rupar Bożena, Składowska Joanna, Szczytowski Grzegorz, Szudzińska Katarzyna, Tryba Beata, Tul Małgorzata, Urbaniak Elżbieta, Weryk Marcin, Wichowska Anna, Wittkowska Dorota,

ZCP:
wychowawca: Elżbieta Chudowska
Barczykowski Piotr, Bobiński Arkadiusz, Bruszczak Agnieszka, Cieślak Barbara, Figurska Anna, Fiszer Anna, Harasimiuk Robert, Jackiewicz Jarosław, Jastrowska Magdalena, Kortas Izabela, Kotowicz Jadwiga, Krajewska Jolanta, Krzeszowska Iwona, Krupa Andżelika, Laskowski Arkadiusz, Majewski Piotr, Mówińska Aldona, Ostrowska Iwona, Paurowska Andżelika, Rakieć Przemysław, Rakieć Tomasz, Rumiańska Beata, Rybińska Joanna, Sobek Anna, Szostak Justyna, Siudacz Zbigniew, Wiśniewski Andrzej, Witkowski Mirosław, Wójcik Edyta, Zacierka Jadwiga, Żmijewska Katarzyna,

LZ:
wychowawca: Maria Błażejczyk

Brodzik Aneta, Burczyc Jowita, Czerska Zuzanna, Jackiewicz Iwona, Jakubaszek Eunika, Kalkowska Katarzyna, Kawska Agnieszka, Kondratowicz Izabela, Kosiuk Joanna, Kowalska Joanna, Kowalska Urszula, Marchewka Jolanta, Matusiak Halina, Matysiak Ilona, Mikołajczyk Agnieszka, Mróz Katarzyna, Myścich Aneta, Polanowska Marzena, Sadowska Aneta, Sadowska Ewa, Sawków Agnieszka, Smyk Katarzyna, Studzińska Regina, Szałwińska Ewa, Zdaniewicz Sylwia, Zwidryn Ewa,

AŚS:
wychowawca: Jolanta Klimek

Chebdowska Krzysztofa, Chmielewska Aneta, Czarnik Aneta, Dobosz Teresa, Gajewska Bernadetta, Galicka Iwona, Gliniewicz Dorota, Jałoszyńska Anna, Jarosińska Ewa, Karczewska Agnieszka Edyta, Karczewska Agnieszka Elżbieta, Kiliszek Agnieszka, Kisielewska Marzena, Kissa Joanna, Lubas Iwona, Ozga Iwona, Paciulan Małgorzata, Paczkowska Katarzyna, Przybysz Katarzyna, Puwalska Katarzyna, Rechnio Justyna, Serafin Agnieszka, Serafin Małgorzata, Skawroń Agnieszka, Sowa Agnieszka, Stórlis Edyta, Szostak Wioletta, Wiercińska Małgorzata, Wiśniewska Marzena,

ML:
wychowawca: Henryk Czyżewski

Adamczyk Aneta, Dargacz Monika, Gruchała-Węsierska Aldona, Gruchałła Barbara, Gruszczyńska Wioletta, Kajdewicz Justyna, Kamińska Monika, Kazimierczak Elżbieta, Krasowska Tamara, Lisewska Katarzyna, Milewska Bożena, Pieniek Agnieszka, Remus Małgorzata, Świąder Magdalena, Święcka Anna, Wierzbicka Dorota, Woźnicka Małgorzata,

P:
wychowawca: Henryk Czyżewski

Adamczyk Grzegorz, Bogacka Joanna, Fiszer Piotr, Jamrozek Katarzyna, Jarosińska Małgorzata, Józefowicz Jarosław, Kaźmierczak Sebastian, Kichler Sylwia, Oleksy Iwona, Rudzińska Agnieszka, Stasiewski Jacek, Szyszkowska Marzena, Troczyńska Aneta, Werner Andrzej,

LM:
wychowawca: Urszula Jóźwiak

Adamiec Beata, Brzozowska Anna, Burczyńska Małgorzata, Furmańska Joanna, Giczela Gabriela, Jankowska Anna, Jaworska Anna, Kamińska (Flont) Wioletta, Kijak Dorota, Kiliszek Magdalena, Klimasara Katarzyna, Lewandowska Katarzyna, Nowak Joanna, Opiela Sylwia, Pisarkiewicz Hanna, Redecka Justyna, Rybarczyk Anna, Skolimowska Ewa, Szaflik Małgorzata, Wenderska Joanna, Wilk Elżbieta,

wychowawca: Elżbieta Kisiel
Bereś Agnieszka, Borowicz Maria, Chmiel Maria, Derlatka Anna, Fafińska Justyna, Grzybowska Krystyna, Jakóbczak Renata, Janik Jolanta, Kłuba Katarzyna, Kowalska Beata, Kuś Julita, Lendzion Nina, Litwińska Ewa, Niestatek Katarzyna, Oleksiw Anna, Pakulska Aleksandra, Pielecka Dorota, Połeć Małgorzata, Sałamaj Wioletta, Tatarowska Wioletta, Teska Dorota, Trojan Iwona, Wegner Żaneta, Wilczyńska Justyna,

 1995

 PZ:
wychowawca: Barbara Szymańska

Breitenbach Karol, Gojżewska Alicja, Granica Lucyna, Gruza Ewa, Jendrysiak Beata, Jurkiewicz Justyna, Kasprzak Jarosław, Kita Tomasz, Klabun Zbigniew, Latopolska Agnieszka, Lawęcka Anna, Mosakowska Aleksandra, Motylińska Jolanta, Okuńska Katarzyna, Poźniak Dorota, Rybaczyk Marek, Sadecka Olimpia, Serocka Marta, Sieracka Małgorzata, Skonieczna Anita, Szul Mariusz, Szuta Anna, Szwangruber Anna, Trynda Jolanta, Tynda Agnieszka,

ZSM:
wychowawca: Zbigniew Miotke

Bartkiewicz Katarzyna, Bółkowska Magdalena, Fiszer Maria, Konieczna Mieczysława, Konrad Izabela, Kopczyńska Aneta, Lewandowska Elżbieta, Machholtz Magdalena, Mazur Marzanna, Mroczkowska Magdalena, Okupski Aleksander, Piotrowska Beata, Pluta Barbara, Prokuska Anna, Reszczyński Jacek, Skoczek Beata, Sobczak Małgorzata, Szklińska Agnieszka, Szymańska Izabela, Trzaska Katarzyna, Węcławski Rafał,

ZOW:
wychowawca: Bogusław Domaradzki

Bodal Katarzyna, Bubicz Alina, Bukowiecka Aleksandra, Czajka Magdalena, Czechowska Magdalena, Czeszejko–Sochacka Beata, Góra Renata, Grabowska Joanna, Grębowska Beata, Herka Agnieszka, Kraszewska Agnieszka, Kulińska Mariola, Kuźma Ewa, Lipińska Katarzyna, Lubińska Ewa, Majek Agnieszka, Nagórska Małgorzata, Ozga Barbara, Ozga Joanna, Pielak Beata, Pudlik Małgorzata, Śliwińska Sylwia,

TCP:
wychowawca: Andrzej Rożniata

Adamek Sylwia, Cybulska Iwona, Florkowski Michał, Gąsior Dorota, Gortatowska Agnieszka, Jaroszewska Joanna, Klusek Kamil, Kozłowski Wiesław, Kudełka Andrzej, Kuzborska Ilona, Lewandowska Dorota, Łącka Aleksandra, Marszałkowska Beata, Paczkowska Anna, Pilewski Piotr, Sielengiewicz Roma, Stępień Piotr, Świątkowska Ewa, Telejko Sławomir, Urbanowicz Jolanta, Walicki Krzysztof, Wierzbicka Katarzyna, Gorczyńska (Zmora) Renata,

ZCP:
wychowawca: Henryk Michalik

Bendyk Gabriela, Biskupska Sylwia, Dudarewicz Marzena, Federowicz Magdalena, Gniadek Anna, Hanas Dorota, Jurkiewicz Joanna, Kaliszewska Beata, Karbowska Anna, Kazaryn Emilia, Kłos Justyna, Konkolewska Aurelia, Kowalska Hanna, Kozłowska Małgorzata, Kwiecień Magdalena, Lipski Tomasz, Lubecka Ewelina, Maron Magdalena, Mejer Anna, Michalski Arkadiusz, Mordzon Piotr, Napiórkowska Anna, Nowiński Jarosław, Schneider Paweł, Szpyt Katarzyna, Zwierzyński Robert, Żułma Agnieszka,

LZ:
wychowawca: Adela Iwaszko

Andrzejewska Beata, Baniak Małgorzata, Bartoszewicz Małgorzata, Bawelska Beata, Białas Anna, Chełmińska Agnieszka, Chucher Anna, Czerniec Dorota, Drap Bożena, Polanowska (Dwórznik) Grażyna, Janiewicz Dorota, Kahan Aneta, Komor Agnieszka, Kuniec Dorota, Olszewska Anna, Ostrowska Izabela, Przybysz Agnieszka, Rozpędowska Agnieszka, Samborska Wiesława, Sielengiewicz Justyna, Szych Agnieszka, Szymańska Alicja, Wabik Wioletta, Ziółkowska Barbara, Zubel Tamara,

AŚS:
wychowawca: Bożenna Daniecka

Adamczyk Joanna, Błaszczykiewicz Ewelina, Ciemiecka Joanna, Czeszejko Irena, Drobińska Magdalena, Gruchała–Węsierska Barbara, Grupska Daria, Krysiak Sylwia, Listewnik Anna, Malesa Karolina, Michalska Danuta, Nowakowska Sylwia, Orepuk Małgorzata, Osojca Anna, Przybylski Piotr, Spychalski Wojciech, Szewczyk Dorota, Sztabińska Anna, Szymaszek Beata, Wereda Żaneta, Wesołek Kamila, Wybult Jolanta, Zarzycka Elżbieta, Zielińska Agnieszka,

ML:
wychowawca:
Bożenna Ossowska
Binkowska Aneta, Biszkont Sylwia, Fluks Sylwia, Grobelna Anna, Jackiewicz Wiesława, Karasiewicz Jolanta, Kowalczuk Katarzyna, Krzak Anna, Lewandowska Jolanta, Nikiel Magdalena, Olszewska Krystyna, Potrebicz Irmina, Ronowska Justyna, Rynkowska Katarzyna, Sałasińska Anna, Sokołowska Sylwia, Szuflitowska Sylwia, Szymańska Jadwiga, Walasek Agnieszka, Wiącek Renata, Wiśniewska Monika, Zając Beata, Zardzewiała Barbara, Zaremba Dorota,

K:
wychowawca: Renata Michalik

Bojarska Monika, Brodzińska Mariola, Brucka Barbara, Brzuska Emilia, Dobrzyńska Bożena, Elwartowska Katarzyna, Gałgan Patrycja, Giglewicz Ewa, Gugnacka Agnieszka, Helicka Marlena, Jendrzejewska Katarzyna, Jędrzejczyk Monika, Karpińska Małgorzata, Karska Maria, Klawon Katarzyna, Kozak Elżbieta, Łuczkiewicz Małgorzata, Małkowska Sylwia, Michalska Katarzyna, Milewska Katarzyna, Pułaska Adriana, Rybicka Joanna, Słabicka Anita, Śnieda Marlena, Wojcieszek Małgorzata, Wojtaszek Dorota,

wychowawca: Antoni Barganowski
Andrzejewska Wioletta, Anzel Jolanta, Bieńko Anna, Błońska Aneta, Czaja Małgorzata, Jurkiewicz Ewa, Kamiński Arkadiusz, Kwiecień Wioletta, Lagowska Anna, Niedzielska Agnieszka, Nosek Wioletta, Nowak Wioletta, Ostrowski Ryszard, Psiakowska Anna, Roman Rafał, Rosziewska Anna, Sas Jolanta, Siejka Beata, Słowik Joanna, Stawicki Marcin, Templin Tymoteusz, Tyszer Sławomir, Wasążnik Piotr, Zarębska Katarzyna,

LM: 
wychowawca: Irena Urbańska
Adamiec Dorota, Bendelewska Elżbieta, Bolaczek Ewa, Bryksa Aneta, Cichocka Marzena, Cichowska Dorota, Jaworska Aneta, Kołodziejek Jolanta, Krysińska Wioletta, Kuroń Justyna, Magdziarek Żaneta, Malajka Jolanta, Maliszewska Kinga, Ostrowska Anita, Panieczko Monika, Parowińska Lidia, Pietruszewska Dorota, Prus Agnieszka, Redecka Anna, Rose Agnieszka, Rudnik Izabella, Sagan Katarzyna, Tarka Joanna, Waga Monika, Wereda Anita,

wychowawca: Urszula Jóźwiak
Brzuszkiewicz Anita, Dalecka Joanna, Demczyńska Agata, Dudzicz Monika, Gierczak Katarzyna, Grądzka Anna, Jurczyk Izabella, Klejnowska Anna, Kowalska Wioletta, Lasota Agnieszka, Mościcka Iwona, Nowacka Elżbieta, Nowakowska Aleksandra, Redmer Joanna, Sobczak Justyna, Sobczak Katarzyna, Struzik Ewa, Urbanowicz Ewa, Wesołowska Beata, Wojtyła Anna, Zdunowska Barbara,

 1996

 ML:
wychowawca: Marek Woźniak

Chojnacka Danuta, Chrapek Stefania, Cichańska Anna, Czarnecka Anna, Dudzik Dorota, Fiszer Barbara, Folcher Sylwia, Hebda Elżbieta, Jaroszewicz Elżbieta, Kszczot Ewa, Radzymińska Ewa, Siupik Jadwiga, Ziarko Beata,

OM-PZ:
wychowawca: Marek Woźniak

Byk Marcin, Jasińska Justyna, Kaniecki Paweł, Kowalak Leszek, Krępic Donata, Marchewka Sławomir, Wiśniewska Beata, Wojciechowska Ewa, Zakrzewski Krzysztof,

OM:
wychowawca:
Mirosława Piotrowska
Adamczyk Agnieszka, Andrzejewska Iwona, Arbart Monika, Bubicz Małgorzata, Czerwińska Bogumiła, Dobrzyńska Marta, Dombrowska Agnieszka, Głowienka Magdalena, Gołąbek Wiesława, Gubiec Joanna, Hermaszewska Ewa, Jabłonka Joanna, Józefowicz Żaneta, Kasprzycka Ewa, Klowan Sylwia, Koziora Żaneta, Krajewska Małgorzata, Matusiak Sylwia, Czerwińska (Müller) Patrycja, Patorska Edyta, Piór Magdalena, Przewoźnik Barbara, Pucka Aneta, Sadowska Barbara, Sikorska Katarzyna, Sosnowska Małgorzata, Szczepańska Iwona, Szlosek Anna, Szostak Zenobia,

P:
wychowawca: Andrzej Dąbrowski

Archacki Marek, Brzuskiewicz Wojciech, Ceberek Wiesław, Chrzanowska Monika, Damazych Grzegorz, Hejnowski Tomasz, Jońca Marek, Kowalski Dariusz, Kruczyński Tomasz, Laube Wojciech, Stosik Piotr, Sopiela Zdzisław, Szuwarowski Wojciech, Urbanowicz Tomasz, Zając Radosław,

K:
wychowawca:
Mariusz Paciorek
Adamiec Agnieszka, Bałdys Alicja, Beczek Justyna, Czarnecka Justyna, Dąbrowska Justyna, Gierlach Grzegorz, Gotowicka Katarzyna, Jagiełka Joanna, Kamiński Dawid, Kania Zbigniew, Kaszuba Jarosław, Kuśmirek Agnieszka, Kuzimska Małgorzata, Lewandowska Anna, Markowska Joanna, Mikulska Justyna, Nowak Renata, Rumińska Justyna, Sawków Sylwia, Seremet Barbara, Szawardak Jolanta, Sztandera Urszula, Tul Sebastian, Wesołowska Krystyna,

wychowawca: Janina Tkaczyk
Balińska Beata, Berent Agnieszka, Czeszejko Ewa, Dąbrowska Justyna, Gryl Anna, Janaszczyk Katarzyna, Juszczyszyn Beata, Kędra Justyna, Lipińska Jolanta, Lisewicz Mariola, Łowicka Katarzyna, Macierzyńska Barbara, Otoka Aleksandra, Podgórska Joanna, Przychodzka Ewelina, Rublewska Beata, Rupar Jolanta, Serwatka Andżelika, Serwatka Jowita, Sokołowska Jolanta, Świetlak Edyta, Zenke Anna,

LM:
wychowawca: Irena Urbańska

Arszyńska Emilia, Baranowicz Justyna, Bonczkowska Anna, Czekotas Małgorzata, Dobrosielska Ewa, Gadulska Katarzyna, Górka Aleksandra, Grzywacz Halina, Heldt Malwina, Janiszewska Magdalena, Krzymowska Anna, Kwiatkowska Barbara, Liczmańska Beata, Łąsiak Dorota, Nowak Jadwiga, Pliska Edyta, Przybojewska Magdalena, Rygielska Katarzyna, Skonieczek Donata, Stocka Anna, Ślęczek Joanna, Tecmer Sylwia, Trzepałkowska (Kunicka) Katarzyna, Wałaszewska Małgorzata, Wysocka Beata, Zieleniewska Małgorzata,

wychowawca:Dorota Jaworska
Chorzępa Katarzyna, Cichańska Agnieszka, Cymanowska Aleksandra, Godlewska Anna, Gortatowska Justyna, Grochowska Iwona, Grzywińska Justyna, Jakóbczak Magdalena, Jasiewicz Izabella, Jaworowicz Bartosz, Kamińska Aleksandra, Kłosińska Agnieszka, Lipowicz Monika, Matyka Anna, Nojko Katarzyna, Pawłowska Anna, Raczkowska Monika, Rogowska Anna, Sadowska Anna, Sokołowska Danuta, Stachurska Joanna, Szpadzik Joanna, Tanona Izabella, Urbanowicz Katarzyna,

 1997

PZ:
wychowawca: Anna Michalska-Kędziera

Giedrys Barbara, Kondratowicz Michał, Kowalczyk Ewelina, Krasowska Anna, Milewski Wojciech, Nowak Grzegorz, Otłowska Justyna, Piórkowski Andrzej, Prahl Daniel, Radomski Paweł, Rumińska Justyna, Szpocińska Wioletta, Wdowiak Joanna,

PM:
wychowawca: Anna Michalska-Kędziera

Bieniek Robert, Giedrojc Rafał, Gryglewska Izabela, Guminiak Paweł, Jastrzębska Anita, Kaźmierski Maciej, Kózka Barbara, Kropidłowska Agnieszka, Miazga Joanna, Mierzwa Agnieszka, Osińska Beata, Pielak Jolanta, Radomińska Bogusława, Szella Małgorzata, Żółtewicz Marta,

AŚS:
wychowawca: Eugenia Sierawska

Balmas Alicja, Dalecka Wioletta, Dumkiewicz Agnieszka, Gabriel Marlena, Gelios Katarzyna, Guz Barbara, Kijewska Magdalena, Kot Beata, Orłowska Monika, Parowińska Agnieszka, Piechocka Agnieszka, Słodkowska Monika, Szymanek Małgorzata, Ulenberg Jolanta, Wiśniewska Longina, Woźniak Joanna,

OW:
wychowawca: Eugenia Sierawska

Bania Joanna, Błędowska Dorota, Koschnik Natalia, Kuczyńska Marlena, Rublewska (Miklińska) Dorota, Rychlicka Dorota, Steingraber Magdalena, Studzińska Renata, Tadrowska Celina, Trzaska Aneta, Więczkowska Aleksandra, Wołczak Gabriela, Żurawska Beata,

PML:
wychowawca: Maria Budek

Barna Katarzyna, Bobrowska Dorota, Chowaniec Wioletta, Drahim Beata, Fortuna Anna, Greglewska Ewa, Hajdamowicz Joanna, Idczak Justyna, Jabłonka Dorota, Jarmuł Agnieszka, Jułkowski Sławomir, Kędra Ewa, Kochalska Sylwia, Korolska Olga, Mancewicz Agnieszka, Paluszkiewicz Agnieszka, Pawłowska Lucyna, Piotrowska Justyna, Poźniak (Płoszaj) Anna, Rochoń Katarzyna, Szczecka Agnieszka, Szuwarowska Lucyna, Ściepura Sławomir, Kubiak (Tyburska) Agnieszka,

OŚ:
wychowawca: Jan Miazgowski

Bartoszak Agnieszka, Bera Beata, Biernat Ilona, Chrzanowska Monika, Cichoń Tomasz, Dobosz Agnieszka, Dobrowolska Magdalena, Dróżdż Iwona, Gimiński Dariusz, Godlewska Małgorzata, Graczkowska Ewelina, Jankowska Izabela, Józefowicz Iwona, Kamińska Agnieszka, Kobylska Marzena, Kuffel Katarzyna, Kordek Agnieszka, Kulczyk Anna, Olińska Dorota, Piór Michał, Pipczyński Robert, Remus Joanna, Sękowska Agnieszka, Sosna Dorota, Stec Anna, Strzelecka Anna, Talaśka Małgorzata, Topolewska Sylwia, Wal Katarzyna, Zalewska Justyna,

GR:
wychowawca: Renata Antos

Bronowska Joanna, Burakowski Jarosław, Chmielecka Wioletta, Drańska Magdalena, Goleniewska Justyna, Grunt Beata, Janaszczyk Emilia, Kasprzycka Magdalena, Kobus Agata, Kochańska Sylwia, Kopycińska Marta, Kuć Barbara, Leśniak Patryk, Łożyńska Kinga, Mućko Ewa, Ornat Małgorzata, Osojca Renata, Saczewa Anna, Studzińska Anna, Sulej Magdalena, Szewczyk Renata, Szyszko Piotr, Trzcińska (Szpakowska) Jowita, Śliwińska Edyta, Urbanowicz Natalia, Wolski Marcin, Wosiak Anna, Zawitowska Helena,

P:
wychowawca: Maria Kalka

Aniołkowski Sławomir, Baran Michał, Bojanowski Tomasz, Górnowicz Radosław, Jagiełka Monika, Kamiński Tomasz, Kaszubski Rafał, Krzaczkowski Jacek, Lewandowska Agnieszka, Marszałek Dorota, Martyka Radosław, Olkowska Aneta, Pierzchalski Sylwester, Rechnio Adam, Rosenow Marcin, Rycharski Maciej, Sęk Rafał, Sieniek Sławomir, Skrajda Magdalena, Sulima Grzegorz, Suska Rafał, Wiwatowski Wojciech, Żygiel Marcin,

M:
wychowawca: Maria Kalka

Czeszejko–Sochacki Krzysztof, Janaszczyk Tomasz, Konarzewski Paweł, Schodowski Przemysław, Seremet Mirosław, Siedlecki Mariusz, Tumiłowicz Robert, Zamyślewski Artur,

K:
wychowawca: Teresa Komorowska

Bielecka Agnieszka, Bieszczad Anna, Borucka Izabella, Cielątkowska Beata, Cymerman Barbara, Cymerman Monika, Derecka Katarzyna, Domżalska Monika, Jarosz Dorota, Kalkowska Jadwiga, Kiersznicka Ewa, Korecka Anna, Krawcewicz Anna, Latopolska Sylwia, Lenkiewicz Alicja, Majek Aneta, Murawska Agnieszka, Olejarczyk Izabella, Pułaska Olga, Rumińska Agnieszka, Skalmowska Katarzyna, Socha Anna, Szeszko Justyna, Sztadelmajer Anna, Ważna Anna, Witkowska Małgorzata, Wolińska Agnieszka, Żybała Izabela,

wychowawca: Henryk Czyżewski
Bereda Marcin, Cichańska Agnieszka, Cybowicz Iwona, Drahim Monika, Dramińska Iwona, Gąsior Justyna, Gugała Justyna, Hoepfner Emilia, Kalinowska Katarzyna, Kmito Magdalena, Kołodziej Piotr, Kudełka Piotr, Labuda Anna, Lausz Sylwester, Modrzejewska Marta, Musielewicz Paweł, Ochocińska Monika, Olkiewicz Jarosław, Ostrowska Barbara, Piłat Dariusz, Sowińska Agnieszka, Szalczewski Grzegorz, Wilczewska Anna, Wójcik Wioletta, Wulff Marcin, Zieleniewska Agnieszka, Zorzowska Sylwia,

OM-PZ:
wychowawca: Wojciech Chojnacki
Adamczyk Marta, Bęc Beata, Borowska Joanna, Chmielowiec Sławomir, Cieplak Ewa, Deorocki Artur, Felkner Elżbieta, Filbrandt Anna, Gajewski Mirosław, Głodowicz Justyna, Gniadek Mariola, Gręda Agnieszka, Grochoła Sławomir, Jankowska Justyna, Jaroszyński Robert, Jędrzejewski Artur, Kabaciński Marcin, Kłos Izabela, Kopka Małgorzata, Kowalewski Benedykt, Kuberska Anna, Majchrzak Krzysztof, Marciniak Marek, Orłowska Izabella, Rybińska Małgorzata, Szot Anna, Wasylow Katarzyna, Wielgus Mariusz,

PM: wychowawca: Wojciech Chojnacki
Gańko Anna, Kołakowska Maria, Modliszewska Anna, Trojan Dorota,

OW:
wychowawca: Józef Kozdęba
Baran Joanna, Chojnacka Ewa, Czaplarska Danuta, Daniszewska Andżelika, Frela Andżelika, Giers Barbara, Guminiak Anna, Kogut Iwona, Lipiec Agnieszka, Lipiec Barbara, Lubecka Lucyna, Maćkiewicz Monika, Marszelewska Marta, Mroczkowska Izabela, Mrówczyńska Marta, Nasta Krystyna, Nowak Honorata, Pięta Ewelina, Plichta Tamara, Prządka Agnieszka, Remus Hanna, Sowińska Barbara, Światłowska Małgorzata, Szalczewska Aneta, Szuba Magdalena, Topolewska Małgorzata, Wietrzykowska Katarzyna, Wollowska Danuta,

 1998

 PZ:
wychowawca: Wojciech Chojnacki

Cija Grzegorz, Cisło Jolanta, Dunajska Anna, Frelek Sylwia, Jabłonka Halina, Kowalczyk Ewa, Kozera Monika, Krzeszowska Anna, Lubecka Joanna, Maciejak Agnieszka, Michałowska Dorota, Nalewska Ewelina, Okulska Anna, Piątkowska Emilia, Pliszka Anna, Jankowska (Rosenow) Jadwiga, Roszkowska Joanna, Stanek Rafał, Szczerba Katarzyna, Tomaszewska Magdalena, Tul Karolina, Wal Agnieszka, Winiarz Katarzyna, Wojciechowska Małgorzata,

OW:
wychowawca: Bożenna Ossowska

Beczek Gabriela, Lewandowska (Boguta) Julita, Gierada Agnieszka, Głuszak Marzena, Holińska Karina, Kalbarczuk Sylwia, Krzeska Aleksandra, Kubiak Sylwia, Pawłowska Beata, Madej (Sokołowska) Anna, Ściepura Anna, Tyburska Joanna, Więckowska Marlena, Wilczyńska Joanna, Zając Dagmara, Zaparucha Dorota,

ML:
wychowawca: Bożenna Ossowska

Chachaj Marta, Ciok Anna, Hołda Tatiana, Justa Patrycja, Lamparczyk Marlena, Lisogórska (Maksym) Katarzyna, Łozińska Sylwia, Łukaszewska Iwona, Malicka Dorota, Morawska Małgorzata, Rutkowska Małgorzata, Walczak Anna, Wiśniewska Alicja, Zdunowska Marzena, Żynda Agnieszka,

AŚS:
wychowawca: Maria Świerk

Chmiel Wioletta, Cichowska Iwona, Kaduk (Ciuk) Olga, Dombrowska Karolina, Grabowska Monika, Gużyńska Magdalena, Jackowska Zofia, Karasiewicz Ewa, Kasprzyk Anna, Krupa Małgorzata, Lemke Ewa, Majewska Justyna, Michałowska Iwona, Micior Andżelika, Skorupska Anna, Sobczyński Roman, Warszyńska Anna, Załuska Jolanta, Żuchlińska Sylwia,

PM:
wychowawca: Maria Świerk

Grzejdziak Estera, Kokosz Sylwia, Kroplewska Beata, Krupa Gabriela, Pawłowski Daniel, Rogala Magdalena, Rogala Monika, Sikorski Marek, Skonieczek Magdalena, Szóstakowska Katarzyna, Uzarski Michał,

GR:
wychowawca: Alicja Szwed

Cetnarowicz Jacek, Domański Edward, Drosińska Dominika, Dwórznik Anna, Dziedzic Aneta, Figacz Anna, Gładka Emilia, Głuszak Magdalena, Hillar Magdalena, Horbal Maciej, Jagiełka Julia, Kiliszek Anna, Kisiel Iwona, Kostek Magdalena, Kozłowska Agnieszka, Kraśniewska Klaudia, Magierowska Sylwia, Maron Agnieszka, Matyka Małgorzata, Maziuk Iwona, Michalski Krzysztof, Moczulska Magdalena, Podworska Małgorzata, Pawłowski Tomasz, Pulikowska Karolina, Rżyskowska Zdzisława, Stromecka Małgorzata, Szydlik Weronika, Wilczyńska Katarzyna, Wojtysiak Magdalena, Wyrzykowska Katarzyna, Zorena Magdalena,

OŚ:
wychowawca: Wioletta Paciorek

Blokowska Gabriela, Bojarska Agnieszka, Chmurzyński Jędrzej, Dąbrowska Izabela, Dramińska Anna, Drost Agnieszka, Dyczkowska Sylwia, Garba Dorota, Gójska Ewelina, Grzenkowicz Michał, Kiśluk Milena, Konkol Justyna, Kozakowska Małgorzata, Kuźma Izabela, Laskowski Marek, Lipiak Beata, Makuła Joanna, Ostaszewska Katarzyna, Ozga Katarzyna, Panieczko Natalia, Richert Ewa, Sabiszewski Mariusz, Schab Bożena, Sendecka Iwona, Stępień Marta, Szymańska Anna, Warmińska Joanna, Wiśniewska Iwona, Zembko Sylwia,

TCP:
wychowawca: Bożena Wiercińska

Breska Adam, Chról Paweł, Duda Marcin, Grochowski Marek, Grzegrzółka Piotr, Jankowski Marek, Kamiński Michał, Kida Robert, Kołodziejek Waldemar, Lamkiewicz Radosław, Łoś Andrzej, Połeć Krzysztof, Sadłos Radosław, Sarzyniak Adam, Sieracki Robert, Sosiński Mirosław, Sudoł Dominik, Wąsik Dorota, Wicik Zbigniew, Wołk Krzysztof, Zachara Maciej, Zwidryn Robert, Żukowski Andrzej,

K:
wychowawca: Anna Świokło

Adamczyk Anna, Chrzanowska Iwona, Cichańska Alicja, Dietrichkeit Agnieszka, Dyszkowska Anna, Garska Monika, Gburczyk Małgorzata, Głodowicz Iwona, Hanas Mariola, Jernat Aleksandra, Kardyś Beata, Knabe Anna, Komorniczak Agnieszka, Kostek Marzena, Michalak Jolanta, Olszewska Ewa, Pałka Iwona, Płaczek Dorota, Radzymińska Iwona, Radzymińska Joanna, Rozkres Maja, Sadowska Patrycja, Słomińska Agnieszka, Słowik Anita, Szpakowska Elżbieta, Wróblewska Magdalena, Żyła Magdalena,

wychowawca: Antoni Barganowski
Brączkowska (Skazalska) Małgorzata, Brodzik Adam, Chmielecka Hanna, Felkner Maria, Gołębiewska Dorota, Kalisz Monika, Kamińska Joanna, Karwowska Agnieszka, Król Zbigniewa, Kuźma Magdalena, Maliszewska Marzena, Michałowski Krzysztof, Michlewicz Sylwia, Połajdowicz Lucyna, Rakieć Wojciech, Rogala Joanna, Schodowska Renata, Sieradzka Magdalena, Sosna Tomasz, Śledź Monika, Turek Piotr, Wierzbicka Karolina, Winnicka Lucyna, Zarzycka Elżbieta,

P:
wychowawca: Zbigniew Miotke

Bieszk Stanisław, Barański Daniel, Bartnicki Jacek, Brudecka Agnieszka, Byczkowski Marcin, Gutkowski Mariusz, Hończak Grzegorz, Kamrowski Sławomir, Korolski Radosław, Kęcik Jacek, Lewandowski Marcin, Lewandowski Piotr, Miazga Piotr, Osuch Sebastian, Polakiewicz Robert, Radziwiłł Krzysztof, Raróg Mariusz, Słoński Marcin, Sobolewska Romana, Stefaniak Wojciech, Sosnowska Edyta, Świechowicz Rafał, Tarczykowski Szymon, Trąca Sławomir, Zakierski Adrian, Zdunkiewicz Grzegorz, Zmysłowski Sławomir,

C:
wychowawca: Stanisław Radomski

Adamczyk Barbara, Adamczyk Małgorzata, Biedrzycka Agnieszka, Brodzińska Bogumiła, Chmiel Antoni, Kopczyńska Agnieszka, Lewandowski Sławomir, Modrzejewski Jacek, Papiewska Katarzyna, Siupik Anna, Tarasiuk Kamila, Ziółkowski Sławomir,

M:
wychowawca: Stanisław Radomski

Bagiński Krzysztof, Bruszczak Zbigniew, Jankowski Ireneusz, Jasiński Mariusz, Łysiak Łukasz, Milewska Anna, Milewski Grzegorz, Pisarek Roman, Piskorz Michał, Stawicki Karol, Śliwiński Przemysław, Świderski Jarosław, Wilk Krzysztof,

OM-OW:
wychowawca: Jacek Michlewicz

Brzostowska Irena, Dymidowska Aneta, Gołębiewska Aniela, Klein Monika, Mońka Anna, Narewska Agnieszka, Puzia Monika, Stefańska Katarzyna, Tomaszewski Dawid, Wiska Justyna, Woźniak Karol,

OM-PZ:
wychowawca: Jacek Michlewicz

Dankowska Anita, Guziewicz Wojciech, Lewandowska Beata, Licznerska Anna, Małkowska Irena, Neścior Beata, Otłowski Radosław, Radtke Zbigniew, Sala Michał, Skierski Sławomir, Tyszer Barbara, Wargiela Paweł, Wasilewska Sylwia, Wiatrowska Joanna,

GD:
wychowawca: Antoni Barganowski

Baranowska Barbara, Bieńko (Jezierska) Anna, Bojarska Monika, Brzuska Monika, Czaja Małgorzata, Dąbrowska Magdalena, Jendrzejewska Katarzyna, Kamiński Arkadiusz, Krajewski Wojciech, Małkowska Sylwia, Nowak (Grzeca) Wioletta, Ostrowski Ryszard, Psiakowska Anna, Pułaska Adrianna, Roman Rafał, Siejka Beata, Słowik (Babin) Joanna, Śnieda Leokadia, Templin Tymoteusz, Wojtaszek (Wejtko) Dorota,

ŻD:
wychowawca: Bogusław Domaradzki

Bodal Katarzyna, Bółkowska Magdalena, Bukowiecka Aleksandra, Czechowska (Herman) Magdalena, Góra Renata, Grębowska Beata, Grobelna Anna, Kamińska Monika, Konrad Izabela, Kulińska Mariola, Kuźma Ewa, Lewandowska Jolanta, Lipińska Katarzyna, Lubińska Ewa, Olszewska Krystyna, Ozga Barbara, Ozga Joanna, Pluta Barbara, Piotrowska Beata, Pudlik Małgorzata, Sobczak Małgorzata, Szuflitowska Sylwia, Szymańska Izabela, Szymańska Jadwiga, Zając Beata, Zalewski Ireneusz,

 1999

 PZ:
wychowawca: Marek Woźniak

Borko Dorota, Brzozowska Aleksandra, Czeszejko–Sochacka (Zakierska) Anna, Figacz Agnieszka, Hermanowicz Joanna, Jarzynka Justyna, Jedowska Aneta, Klein Marzena, Kotowicz Bartosz, Ochlik Joanna, Piotrowska Danuta, Sikorska Magdalena, Tais Anna,

PM:
wychowawca: Marek Woźniak

Bar Beata, Bauman Marcelina, Belt Iwona, Błaszkiewicz Lucyna, Brzezińska Barbara, Chodor Joanna, Chról Agnieszka, Drozdowska Ewa, Jażdżewska Katarzyna, Kaczmarek Joanna, Komorowska Joanna, Krupa Barbara, Liczmańska Joanna, Michalska Justyna, Pipczyński Marek, Słowińska Magdalena, Świeboda Karolina, Wiśniewska Barbara, Wołejszo Jowita,

OW:
wychowawca: Adela Iwaszko

Charko Agnieszka, Chilińska Teresa, Cichowska Aniela, Czerwińska Justyna, Gogół Lucyna, Janik Renata, Jesionowska Irena, Juszczyk Katarzyna, Jurkiewicz Aleksandra, Kobylska Tamara, Komar Kamila, Konopska Beata, Królikowska Iwona, Kwiatkowska (Lipińska) Aneta, Lenczewska Małgorzata, Lewicka Aneta, Michalska Marta, Piłkowska Katarzyna, Piszczewiat Małgorzata, Przybysz Monika, Radlińska Agnieszka, Rosińska Wioletta, Roszczyniała Jolanta, Sielengiewicz Katarzyna, Stromecka Joanna, Szczepińska Agnieszka, Świerczek Anna, Truszkowska Aneta, Walczykowska Magdalena, Wereda Joanna, Wiertel Magdalena, Woźniak Agnieszka,

TCP:
wychowawca: Elżbieta Chudowska

Błachuta Adam, Brzycki Tomasz, Dąbrowski Mariusz, Dombrowski Marcin, Frelek Paweł, Gołgowski Waldemar, Goryński Michał, Grabowski Mariusz, Gruchała-Węsierski Andrzej, Grzegrzółka Tomasz, Kanabaj Bartosz, Kaproń Arkadiusz, Kozłowski Dariusz, Krupa Michał, Kujawowicz Michał, Mordzon Mirosław, Mroczko Przemysław, Plichta Piotr, Pobłocki Dominik, Puczkowski Maciej, Saliński Mirosław, Szlas Przemysław, Ślęczek Marek, Wojnicz Dariusz, Zabłoński Mariusz, Zawalich Adam, Zdziennicki Łukasz,

OŚ:
wychowawca: Lidia Wejtko

Badaszewska Anna, Baraniak Katarzyna, Bartoszewicz Dariusz, Bęc Alicja, Bobowska Katarzyna, Borecka Eliza, Caban Beata, Ćwiek Ireneusz, Dudek Bernadeta, Figacz Teresa, Głuszek Beata, Grabowski Paweł, Grzegorzewska Anna, Hordziewicz Anna, Janiuk Łukasz, Jarecka Iwona, Jasiewicz Paweł, Jurczyk Estera, Kohnke Agnieszka, Kopij Patryk, Kozieł Małgorzata, Kwiatkowska Anna, Łukanowicz Żaneta, Malinowska Halina, Malinowska Wioletta, Nadzikowska Katarzyna, Napiórkowski Arkadiusz, Olkiewicz Lidia, Pudlik Joanna, Różański Sebastian, Rykaczewska Magdalena, Rzoska Tomasz, Skrzypek Agnieszka, Strzyżewski Tomasz, Torłop Joanna, Walkiewicz Agnieszka, Włoch Sylwia,

GR:
wychowawca: Maria Łużna

Adamski Marcin, Arbat Magdalena, Bąkowska Beata, Bendyk Magdalena, Bogóska Magdalena, Burakowska Izabella, Cieślak Magdalena, Czeszejko–Sochacki Paweł, Gabriel Krzysztof, Gajewska Joanna, Gaładzun Joanna, Głodowicz Dorota, Jarosz Dorota, Kaleta Marcin, Kaproń Anna, Kępińska Ewelina, Kijek Andrzej, Kogut Agnieszka, Kudyba Anna, Lipska Iwona, Niewiadomska Justyna, Puzyrkiewicz Ewelina, Rzeszotarska Agnieszka, Sabiczewska Agnieszka, Sałamaj Sylwia, Skonieczek Aneta, Skonieczna Anna, Stawiarz Beata, Sowa Anna, Śledź Joanna, Świercz Marta, Zacharska Justyna, Zakrzewska Iwona, Żmudowska Violetta,

K:
wychowawca: Janina Tkaczyk

Czeszejko Karolina, Dzieża Anna, Furman Małgorzata, Jaworska Beata, Kamińska Iwona, Kazimierska Renata, Kępska Marta, Koper Jolanta, Krasnodębska Karolina, Krupa Karolina, Kubala Teresa, Lisewicz Anna, Michalska Beata, Miedzińska Sylwia, Muchewicz Anna, Oleksiak Justyna, Pieczkowska Agnieszka, Pisarek Wioletta, Platta (Buksińska) Katarzyna, Radzymińska Małgorzata, Starańczak Marlena, Stromecka Bożena, Szalczewska Wioletta, Szrubkowska Beata, Zomkowska Izabella,

wychowawca: Anna Prusińska
Bagińska Anita, Banaszewska Agnieszka, Baumann Anna, Bednarek Emilia, Bednarek Izabela, Blokowski Paweł, Bobiński Jakub, Brajbisz Barbara, Burnowska Justyna, Dudarewicz Bartłomiej, Findling Małgorzata, Gadomska Ewelina, Gapska Ewa, Jankowska Alicja, Jędrzejewska Joanna, Kaźmierski Sebastian, Kistowska Bogumiła, Kohnert Anita, Kraśniewski Karol, Kubiak Łukasz, Lewandowski Leszek, Lorentowicz Anna, Mokoszyn Małgorzata, Ostrowska Iwona, Pobłocki Przemysław, Szyszko Radosław, Talaś Beata, Tul Dawid, Wesołowska Nina, Wittstock Justyna, Wyrzykowska Joanna,

P:
wychowawca: Iwona Grodecka-Trautsolt

Chyła Tomasz, Czeszejko-Sochacki Karol, Głowienka Rafał, Głuszkiewicz Mariusz, Gołębiowski Marcin, Grabiec Mirosław, Jabłoński Jan, Kijewski Daniel, Kisielewski Tomasz, Kruk Artur, Lewandowski Waldemar, Ożdżoński Sławomir, Piskorz Artur, Pokorski Grzegorz, Przewoźnik Grzegorz, Pytlarczyk Leszek, Stawicki Adrian, Traczyk Artur, Truszczyński Mariusz, Zawadzki Marcin,

OM:
wychowawca: Irena Urbańska

Arendt Anna, Bielewska Anna, Godzina Elżbieta, Jurys Tomasz, Landmesser Barbara, Małecka Żaneta, Maskowicz Agnieszka, Mórawska Edyta, Napiórska Anna, Nowotniak Agnieszka, Pękalski Przemysław, Pulikowska Beata, Rusnarczyk Agnieszka, Sobek Kamila, Socha Ewa, Szyca Anna, Śliwińska Anna, Wiśniewska Anna, Wołowska Arletta, Żukowska Anna,

C:
wychowawca: Andrzej Dąbrowski

Bielińska Iwona, Błaszkiewicz Mariola, Borysowska Joanna, Bruszczak Agnieszka, Fiszer Anna, Giers Anna, Glinowiecka Katarzyna, Górski Piotr, Jońca Marzena, Kapusta Agnieszka, Kazimierczuk Karolina, Konopatzka Joanna, Marks Justyna, Modliszewski Krystian, Nakonowska Agnieszka, Perczak Rafał, Piekarska Katarzyna, Pokora Izabela, Roman Anna, Śliwińska Joanna, Tereszko Michał, Waga Adam, Wosztyl Barbara,

M:
wychowawca: Andrzej Dąbrowski

Bagińska Marzena, Górny Adam, Jaroszyński Dawid, Kutowski Krzysztof, Lausz Artur, Radzymiński Michał, Sokołowski Paweł, Wasilczuk Paweł,

GD: wychowawca: Alicja Szwed Balińska Beata, Beczek (Walicka) Justyna, Czarnecka Justyna, Czechlowska Małgorzata, Czeszejko–Sochacka Ewa, Kaszuba Jarosław, Kędra (Góralska) Justyna, Kowalska Anna, Kuzimska Małgorzata, Macierzyńska Barbara, Nowak Renata, Otoka Aleksandra, Przychadzka Ewelina, Rublewska Beata, Rupar Jolanta, Serwatka Jowita, Sokołowska Jolanta, Tul Sebastian, Wesołowska Krystyna,

ŻD:
wychowawca: Anna Świokło

Andrzejewska Iwona, Cichańska (Ziółkowska) Anna, Czerwińska Bogumiła, Dombrowska Agnieszka, Gołąbek Wiesława, Gubiec Joanna, Hermaszewska Ewa, Jabłonka Joanna, Jaśkiewicz Andrzej, Józefowicz Żaneta, Kowalski Dariusz, Koziara Żaneta, Kszczot Ewa, Matusiak Sylwia, Müller (Kowalska) Patrycja, Piór Magdalena, Pucka Aneta, Sadowska Barbara, Siupik Jadwiga, Szuwarowski Wojciech,

 2000

 PZ:
wychowawca: Maria Błażejczyk

Filar Anna, Goryńska Agnieszka, Grodecka Ewa, Kuźma Anna, Maksym Rafał, Mechlińska Karolina, Młotkowska Małgorzata, Olszewska Elwira, Przybysz Lidia, Rożniata Barbara, Rumiński Jacek, Skała Katarzyna, Trzeciak Emilia, Tychmanowicz Małgorzata, Żołnowska (Kabacińska) Mariola,

PM:
wychowawca: Maria Błażejczyk

Duda Antonina, Gizińska Agnieszka, Grąbkowska Sylwia, Grzechowiak Anna, Kamińska Agnieszka, Kamińska Marlena, Korneluk Anna, Krok Wioletta, Partyka Beata, Rogala Anna, Rublewska Mariola, Stachura Małgorzata, Stelmach Mariola, Waluszkiewicz Ewa,

OW:
wychowawca: Elżbieta Machalska

Adamska Agnieszka, Balcerowska Małgorzata, Baranow Małgorzata, Boryń Kamilla, Chmielewska Magdalena, Czerkas Agnieszka, Drahim Irena, Dzidziewicz Alina, Gniadek Justyna, Herka Iwona, Horba Iwona, Janiewicz Elżbieta, Jankowska Alicja, Kwiatkowska Aldona, Lasota Ewa, Lipińska Dorota, Łużna Alina, Mikołajczyk Anna, Milewska Małgorzata, Puczkowska Iwona, Rozczyniała Anita, Socha Joanna, Szwed Barbara,

TCP:
wychowawca: Jerzy Macutkiewicz

Bielak Damian, Brzeski Sebastian, Ćwiek Dominika, Drosiński Grzegorz, Giedrojc Krzysztof, Januszewski Kazimierz, Jaworski Rafał, Kadela Krzysztof, Kalka Michał, Klonowski Arkadiusz, Komor Grzegorz, Lewandowski Łukasz, Łukasik Radosław, Mierlak Piotr, Oflakowski Tomasz, Opczyński Artur, Polaczek Adam, Pulajew Paweł, Scharnau Katarzyna, Sobiesiak Krzysztof, Śmigelski Maciej, Śmigielski Sylwester, Targaszewski Maciej, Wiącek Karol, Wiącek Marek,

OŚ:
wychowawca: Andrzej Rożniata

Aksan Anna, Blacha Jan, Chmurzyńska Barbara, Chudek Anna, Danielewicz Aleksandra, Dymek Małgorzata, Elwartowska Anna, Fedus Aneta, Fedus Wioletta, Jędrzejewska Sylwia, Lemkowska Magdalena, Lewandowska Dorota, Maron Lidia, Niedźwiedzka Iwona, Piórkowska Jolanta, Sandecka Edyta, Sepioła Agnieszka, Siastała Agnieszka, Służewska Katarzyna, Sołomiewicz Daria, Sosna Robert, Szydlik Sylwia, Talarski Radosław, Ufnal Agnieszka, Węsierska Alicja, Witońska Agnieszka, Zaparucha Beata,

GR:
wychowawca: Barbara Wojtaszek

Brzozowska Magdalena, Chejnowska Marzena, Chojnacka Joanna, Gajer Barbara, Głuszak Agnieszka, Graczyk Katarzyna, Janik Ewa, Kasprzyk Agnieszka, Kowalczyk Gabriela, Litwin Małgorzata, Miotke Łukasz, Nowak Agnieszka, Paplińska Aleksandra, Parowińska Aneta, Poźniak Ewa, Radzik Monika, Rochoń Jadwiga, Rędziński Krzysztof, Rudnicka Małgorzata, Rusin Katarzyna, Senderek Sylwia, Wereda Paulina, Wiśniewska Agnieszka, Wiśniewska Monika, Wolak Rafał, Zardzewiała Renata, Zdankiewicz Monika,

K:
wychowawca: Anna Jabłońska

Borkowska-Kietlińska Jadwiga, Chylińska Justyna, Frela Agnieszka, Gołębiewska Sylwia, Hapke Mariola, Jancz Anna, Janiszewska Dorota, Kohnert Justyna, Kozioł Joanna, Krałza Beata, Landmesser Dorota, Łukaszewska Monika, Malinowska Monika, Marzec Karolina, Mikołajczyk Anna, Milda Katarzyna, Piórkowska Elżbieta, Przybyła Justyna, Rachowicz Bożena, Springer Katarzyna, Struzik Magdalena, Strzelczyk Barbara, Śliwińska Lucyna, Tubacka Agnieszka, Tumiłowicz Katarzyna, Żółkowska Agnieszka,

wychowawca: Eugenia Sierawska
Biskupska Aneta, Dąbrowska Bożena, Dembek Sylwia, Gągała Karolina, Gogół Karolina, Gryń Sławomir, Janaszewski Tomasz, Kiełbowska Beata, Klimczak Krzysztof, Lausz Magdalena, Lewandowska Karolina, Lewicka Karolina, Majek Anna, Marchlewska Monika, Maśnicka Anna, Mirosław Emilia, Mrozek Katarzyna, Neumann Paweł, Nurzyński Leszek, Palczewska Anna, Parzonka Krzysztofa, Pawłowska Anna, Prociów Mariola, Rzepka Karol, Subkowska Agnieszka, Sulej Justyna, Sumińska Justyna, Szczęsny Mariusz, Szwaracki Wiesław, Szyszko Radosław, Wesołek Bernard,

C:
wychowawca: Teresa Komorowska

Balawender Agnieszka, Czyż Magdalena, Górka Justyna, Hinz Agnieszka, Horzempa Małgorzata, Jeżowska Agnieszka, Kamiński Paweł, Karaś Beata, Komsta Małgorzata, Kuchnicka Ilona, Lagowska Ewa, Maliszewska Iwona, Milda Karolina, Mróz Dorota, Orzechowska Ewa, Pawłowska Katarzyna, Piktus Anna, Sadaj Lucyna, Seremet Monika, Stawicka Monika, Śliwińska Kamila, Tereszko Łukasz, Urbanowicz Karolina, Więcek Justyna, Wiśniewska Marlena, Ziarko Dariusz,

P:
wychowawca: Maria Kalka

Borkowski Władysław, Feter Agnieszka, Gruza Sylwester, Kaniecka Anna, Kwiatkowski Paweł, Libiatowski Jacek, Lorek Jacek, Milewski Józef, Nowacki Rafał, Pupek Piotr, Salczak Sławomir, Smolarski Dariusz, Sosnowski Marcin, Srożak Małgorzata, Sulej Krzysztof, Szostak Jan, Szymańska Katarzyna, Zdunkiewicz Justyna, Żółkowski Grzegorz,

OM:
wychowawca: Mirosława Piotrowska

Borko Mateusz, Bruździński Marcin, Chudzik Marta, Czeszejko Marzena, Dąbrowska Agnieszka, Foksińska Aleksandra, Gęsicka Emilia, Grzegorczyk Anna, Modzelewska Katarzyna, Moczulska Małgorzata, Narolska Ewa, Orkiszewska Joanna, Orłowska Monika, Sabiszewski Piotr, Szcześniak Wioletta, Woś Wojciech, Zarembska Marlena, Ziarkowska Marta,

GD:
wychowawca: Marzena Burczyńska

Adamiec (Gerke) Agnieszka,
Bereda Marcin, Bielecka Agnieszka, Bieszczad Anna, Brodzińska Mariola, Cybowicz Iwona, Cymerman Barbara, Cymerman Monika, Derecka Katarzyna, Hoepfner Emilia, Junker Małgorzata, Kołodziej Piotr, Korecka Anna, Labuda Anna, Latopolska Sylwia, Modrzejewska Marta, Musielewicz Paweł, Olkiewicz Jarosław, Piłat Dariusz, Sowińska Agnieszka, Surdykowska Agnieszka,

ŻD:
wychowawca: Bożenna Daniecka

Borowska (Szudzińska) Joanna,
Byk Marcin, Gręda Agnieszka, Grochoła Sławomir, Kanios Marzena, Kłos Izabela, Lubecka Lucyna, Maćkiewicz Monika, Marciniak Marek, Marszelewska Marta, Mrówczyńska Marta, Nowak Honorata, Orłowska Izabela, Pięta Ewelina, Prządka Agnieszka, Sowińska Barbara, Szot Anna, Szuba Magdalena, Światłowska Małgorzata, Wasylow Katarzyna, Wielgus Mariusz,

 2001

 PZ:
wychowawca: Marek Woźniak

Czarnecka Magdalena, Czechowska Barbara, Dębniak Magdalena, Górecka Joanna, Kiempska Sylwia, Krajnik Kamila, Kujtkowska Justyna, Laskowska Sylwia, Łazarczyk (Świedz) Agnieszka, Łukaszewska Monika, Mularczyk Beata, Piasecka Joanna, Stelmach Monika, Szawardak Dorota, Wąsicka Małgorzata,

PM:
wychowawca: Marek Woźniak

Dolecka Monika, Głuszko Aleksandra, Gurtatowska Justyna, Michalska Aneta, Nalikowska Marita, Olżyńska Żaneta, Piór Monika, Saczewa Małgorzata, Wardak Joanna, Wilk Monika, Żuchowska Agnieszka,

OW:
wychowawca: Anna Jaremko

Adamczyk Małgorzata, Balawender Ewa, Balińska Małgorzata, Gerlach Beata, Grządka Magdalena, Grzywińska Sylwia, Gudyń Dorota, Hermaszewska Wioleta, Jędrzejewska Anna, Kaza Izabela, Kisielewska Monika, Krampa Izabela, Lazarowska Anna, Lipińska Emilia, Lubińska Justyna, Matyka Ewa, Mazur Wioletta, Obuchowska Anna, Orkwiszewska Karolina, Ostrowska Anna, Pacocha Monika, Prządka Edyta, Skoczek Zenobia, Szaciłło Mariola, Szyszko Anna, Wilkosz Anna, Wyszomierska Sylwia,

OŚ:
wychowawca: Anna Słota

Browarczyk Sylwia, Chmiel Tomasz, Czerkies Dorota, Dąbrowska Justyna, Greglewska Monika, Jędrys Magdalena, Kak Dawid, Kapica Joanna, Kotowski Marcin, Krzywdzińska Agnieszka, Lejczak Dorota, Lewandowska Maria, Maciejak Ewa, Macierzyński Marek, Magierowska Agnieszka, Majewska Anna, Malinowska Ewelina, Mehlberg Mariusz, Nadolska Katarzyna, Nakonieczna Renata, Preuss Ewa, Rejman Andżelika, Sikora Dorota, Skowron Katarzyna, Słupek Marcin, Stankiewicz Gabriela, Stefański Adam, Stodulska Magdalena, Szaflik Aldona, Szpyt Ewelena, Torłop Kamil, Warczykowska Małgorzata,

GR:
wychowawca: Józef Kozdęba

Bartkowska Agnieszka, Bartosewicz Emilia, Bąkowska Laura, Bobrowska Magdalena, Depczyńska Aleksandra, Depczyńska Alicja, Detmer Marlena, Detmer Monika, Dobosz Emilia, Falkowska Emilia, Flak Justyna, Gajewska Izabela, Greglewska Magda, Gwizdała Wojciech, Kardyś Barbara, Koprowska Adriana, Lipowicz Aleksandra, Kotański Mariusz, Krzywicki Łukasz, Listewnik Andżelika, Piekarska Marzena, Płaczek Elżbieta, Polej Krzysztofa, Polej Joanna, Ratka Alicja, Stępień Aleksandra, Słupczyńska Agnieszka, Szarafińska (Tarasińska) Patrycja, Szczęsna Aneta, Szpocińska Emilia, Szydlik Zofia, Tarczykowska Dorota, Wąsikowska Nina, Więcławski Tomasz, Żmudowska Barbara,

GD:
wychowawca: Antoni Barganowski

Brodzińska Bogumiła, Chmielecka Hanna, Chrzanowska Iwona, Dembek Marta, Dietrichkeit Agnieszka, Płaczek (Falkiewicz) Dorota, Hanas Mariola, Jernat Aleksandra, Kalisz Monika, Kardyś Beata, Król Zbigniewa, Kuźma Magdalena, Maliszewska Marzena, Murawska Agnieszka, Pasternak Paweł, Połajdowicz Lucyna, Schodowska Renata, Słowik Anita, Sosna Tomasz, Sadowiska (Szyszko) Patrycja, Ważna Anna, Wesołowski Piotr, Wierzbicka Karolina,

ŻD:
wychowawca: Bogusław Domaradzki

Chudek Joanna, Chmurzewski Sławomir, Guziewicz Wojciech, Kamrowski Sławomir, Kęska Katarzyna, Klein Monika, Kuberska Anna, Meller Tomasz, Puzia Monika, Otłowski Radosław, Piotrowska Anna, Przewoźnik Barbara, Skierski Sławomir, Stefaniak Wojciech, Tyszer (Wójcik) Barbara, Ziarko Beata,

KK:
wychowawca: Izabela Kondratowicz

Bukowska Karolina, Cichańska Elżbieta, Czarnecka Agnieszka, Czarnecka Anna, Dmitrzak Kamila, Drozdowska Barbara, Dudek Sylwia, Gęsicka Natalia, Gieroń Joanna, Justa Gabriela, Karasiewicz Małgorzata, Kasprzak Katarzyna, Kaza Renata, Krajewska Magdalena, Kruk Joanna, Kuroń Ilona, Laubenstein Ewelina, Lisewicz Marlena, Maciejewska Monika, Malankowska Jolanta, Małkowska Anna, Mazur Ewa, Mroczko Aleksandra, Musińska Irena, Piasek Monika, Pietryka Monika, Ryś Małgorzata, Smagalska Alicja, Tuszyńska Ewelina, Witkowska Anna, Wróblewska Iwona, Wyszomierska Justyna,

wychowawca: Bożena Żmijewska
Beyer Anna, Chmielecka Joanna, Cichewicz Barbara, Gotowicka Magda, Jasińska Anna, Kiersznicka Romana, Kowalak Iwona, Kubis Piotr, Latopolska Katarzyna, Łączyński Stanisław, Mroczkowska Joanna, Ostrzyżek Monika, Pendrak Monika, Pietruszewski Piotr, Rydel Jarosław, Ryś Agata, Sienkiewicz Marta, Sokół Agnieszka, Stobbe Kamila, Szczepińska Anna, Szuflitowska Małgorzata, Świderska Magdalena, Tosik Wojciech, Waga Barbara, Wąsikowski Mariusz, Wiśniewska Edyta,

C:
wychowawca: Dorota Wojciechowska

Andrzejewska Anna, Banasiak Róża, Bąkowska Joanna, Dębska Małgorzata, Figurska Sylwia, Gajewska Wioleta, Golankowska Hanna, Hermaszewska Anna, Iwanowicz Adrianna, Kania Anna, Kowalak Justyna, Karasiewicz Agnieszka, Małkowska Żaneta, Michalski Tomasz, Mikołajczyk Izabela, Mordasiewicz Dorota, Nawracaj Angelika, Piotrowska Jolanta, Radomińska Sylwia, Styk Małgorzata, Szemraj Monika, Szkop Artur, Osik Andżelina, Szymańska Bożena, Węcławska Dominika, Woźniak Monika, Zmysłowska Agnieszka,

OM:
wychowawca: Jacek Michlewicz

Adamska Monika, Błachuta Karolina, Drzażdżewska Barbara, Górski Piotr, Grochocka Monika, Grzywińska Natalia, Jędra Agata, Karasiewicz Kamil, Kopczeński Marcin, Kozubowski Grzegorz, Lejsa Aneta, Lipińska Iwona, Manelska Lucyna, Olek Joanna, Stańczyk Małgorzata, Stawicki Przemysław, Święcka Beata, Tyniecka Monika, Wawerska Małgorzata, Wichrowska Agnieszka,

P:
wychowawca: Stanisław Radomski

Chodorowska Beata, Gruza Kamil, Jarmulski Michał, Magdziński Marcin, Małkowski Radosław, Michoński Jarosław, Milewska Agnieszka, Mroczkowski Andrzej, Nogowski Tomasz, Skała Karolina, Strzelczyk Adam, Stawicki Przemysław, Szreder Przemysław, Talkowska Magdalena, Tłuchowski Piotr, Tumiłowicz Rafał, Żmijewski Seweryn,

 2002

 PZ:
wychowawca: Zuzanna Widz

Bielicka Karolina, Bieszk (Brodnica) Anna, Buczkowska Marta, Dębek Agnieszka, Gadomska Małgorzata, Gebel Alina, Gugała Monika, Janaszczyk Małgorzata, Jaworska Marta, Kamińska Katarzyna, Kornatowska Agnieszka, Kupiecka Anna, Łukasik Piotr, Macutkiewicz Katarzyna, Magdzińska Joanna, Malinowska Mariola, Miarka Katarzyna, Michalska Monika, Milda Magdalena, Olkiewicz Sylwia, Palczewska Katarzyna, Papis Justyna, Pesta Karina, Rakowska Joanna, Rodak Marta, Skrajda Aldona, Stańczak Piotr, Rychcik (Wajs) Małgorzata, Wisińska Justyna, Wojtaś Małgorzata, Żukowski Waldemar,

AŚS:
wychowawca: Bożenna Ossowska

Jabłońska Joanna, Karwowska Anna, Konieczna Magdalena, Łozińska Anita, Milewska Magdalena, Musińska Magdalena, Piątek Magdalena, Potuczko Aleksandra, Prabucka Justyna, Włodarczyk Beata, Zaborska Magdalena, Zawada Stella,

OW:
wychowawca: Bożenna Ossowska

Balsam Wioletta, Czarnecka Dorota, Ćwiek Kamila, Deuter Małgorzata, Kęcik Agata, Korczyc Małgorzata, Kwiatkowska Elżbieta, Makarewicz Małgorzata, Maskowicz Jolanta, Radzikowska Karolina, Remisiewicz Sabina, Sas Małgorzata, Sęk Kamila, Skała Grażyna, Szwed Karolina, Zając Marta, Żóchowska Anna,

TCP:
wychowawca: Anna Świokło

Dąbrowski Marcin, Felenczak Dawid, Gotowicki Dominik, Jabłonka Wojciech, Jakubowski Marek, Jurkiewicz Dariusz, Kaliszewski Jakub, Kisa Krzysztof, Koplin Marcin, Kozłowski Rafał, Król Grzegorz, Kuc Michał, Łubiński Mariusz, Maluchnik Przemysław, Mechliński Bartosz, Musiński Sławomir, Nowak Roman, Osiński Krzysztof, Pazdan Wojciech, Radomiński Tomasz, Rozwadowski Mariusz, Rumiński Piotr, Rządkowski Dariusz, Siwiec Piotr, Stolarski Daniel, Tarnowski Rafał, Wiącek Przemysław, Więcław Arkadiusz,

OŚ: wychowawca: Anna Słota
Augustyniak Przemysław, Baran Joanna, Belt Ewa, Biesek Anna, Błaszkiewicz Ewa, Brzezińska Joanna, Brzostowski Paweł, Chejnowska Katarzyna, Dejewska Justyna, Duszyńska Agnieszka, Gołębiowska Agnieszka, Januszewska Elżbieta, Kończalska Anna, Lewicka Agnieszka, Lis Karolina, Mędrek Amelia, Neumann Izabela, Nowak Beata, Pliszka Anna, Przedromirska Katarzyna, Radtke Karolina, Rogala Kamila, Rudnicka Kesja, Rutka Emilia, Tkaczuk Agnieszka, Treichel Anna, Wasiewicz Alina, Ważny Jacek, Wiktorowicz Kamila, Woźniak Małgorzata,

LT:
wychowawca: Alicja Szwed

Brączkowska Edyta, Brzeski Grzegorz, Cybulska Magdalena, Deuter Karolina, Głodowicz Dorota, Jarecka Helena, Kanabaj Anna, Kania Anna, Kwiatkowska Żaneta, Michalczyk Magdalena, Otoka Aldona, Paczkowska Martyna, Piernicka Agnieszka, Sikorska Katarzyna, Sowińska Wioleta, Torbowska Ewelina, Troczyńska Milena, Wegehaupt Roksana, Wisniewska Joanna, Zarzycka Aleksandra,

wychowawca: Joanna Kuć
Adranowicz Joanna, Bartkowski Krzysztof, Bojanowski Krzysztof, Bryl Kamila, Drozdowska Adrianna, Drozdowski Piotr, Falkowska Anna, Falkowska Monika, Gaładzun Kamila, Jankowska Joanna, Kamiński Kamil, Kardyś Karolina, Karpisz Emilia, Kasprzyk Monika, Katewicz Kamila, Kisiel Katarzyna, Latecka Ewelina, Łysak Barbara, Majewski Piotr, Mielniczek Małgorzata, Mikuła Sławomir, Miśkiewicz Justyna, Pisarek Joanna, Reszczyński Grzegorz, Rędziński Mirosław, Stasiłowicz Monika, Zep Marika,

GD:
wychowawca: Beata Zembrzuska

Banaszewska Agnieszka, Czeszejko Karolina, Bagińska Anita, Bednarek Izabela, Burnowska Justyna, Dzieża Anna, Findling Małgorzata, Furman Małgorzata, Gapska Ewa, Gertner Anita, Kamińska Iwona, Kistowska Bogumiła, Kubiak Łukasz, Miedzińska Sylwia, Oleksiak Justyna, Gadomska (Pietryka) Ewelina, Pobłocki Przemysław, Staranczak Marlena, Szalczewska Wioleta, Szrubkowska Beata, Wesołowska Nina, Wyrzykowska Joanna,

ŻD:
wychowawca: Marek Woźniak

Arendt Anna, Bielińska Iwona, Borysowska Joanna, Cyrankowska Zdzisława, Fiszer Anna, Giers Anna, Kazimierczuk Karolina, Krajewska (Kowalska) Małgorzata, Książak Zbigniew, Mankowicz (Talewska) Agnieszka, Nowotniak Agnieszka, Przysowa Monika, Sobek Kamila, Socha Ewa, Szyca Anna, Tereszko Michał, Waga Adam, Wosztyl Barbara,

K:
wychowawca: Janina Tkaczyk
Brzostowska Anna, Czarnecka Monika, Dudek Marta, Filipek Kinga, Gburczyk Elżbieta, Jakubowska Krystyna, Kaszuba Magdalena, Kiełbowska Małgorzata, Kondracka Anna, Kuzimska Agnieszka, Lagowska Anna, Lasota Andżelika, Łukaszewska Ewa, Malinowska Aneta, Maślanka Magdalena, Michałowska Marta, Powirska Jolanta, Sokołowska Zofia, Stawicka Katarzyna, Tomaszek Katarzyna, Walasek Katarzyna, Wielgus Katarzyna,

wychowaca: Michał Wejtko
Bęc Aleksandra, Grzyb Wojciech, Hołtyn Łukasz, Jedlińska Alena, Justa Ireneusz, Kaczmarczyk Piotr, Kawka Karol, Kończalski Paweł, Kraucka Wioletta, Leśniak Krzysztof, Michalik Wojciech, Paurowska Magdalena, Piasek Jakub, Piotrowska Justyna, Ronowska Halina, Sokołowska Magdalena, Szpadkiewicz Daniel, Truszkowski Tomasz, Witkowska Agnieszka, Wiącek Marcin,

C:
wychowawca: Andrzej Dąbrowski

Bąkowska Aleksandra, Beeg Krystyna, Bodal Joanna, Boguta Wioletta, Brzozowski Łukasz, Chełminiacka Monika, Chylińska Karolina, Cieślak Anna, Ćwik Dawid, Grodecka Małgorzata, Gryglewski Grzegorz, Humięcki Wojciech, Jata Ewa, Kardaś Monika, Klofczyński Przemysław, Kostecka Sylwia, Kujawa Monika, Lausz Honorata, Łagocka Monika, Mioducka Anna, Nagórska Marlena, Nowacka Renata, Ostrowska Izabela, Panasiewicz Anna, Schomschor Daniel, Skonieczna Katarzyna, Stawicka Angelika, Talarczyk Anita, Wilemska Justyna,

P:
wychowawca: Jerzy Zdziennicki

Bieszk Marcin, Biskupski Jarosław, Biskupski Tomasz, Boryń Tomasz, Koperwas Zbigniew, Koproszyński Krzysztof, Kostek Robert, Kowalski Łukasz, Kroplewska Sylwia, Litwin Rafał, Orligóra Paweł, Presnal Jacek, Piskorz Krzysztof, Sawków Maciej, Traczyk Dariusz, Wichowski Jarosław, Wirszyło Łukasz,

OM:
wychowawca: Hanna Grodecka

Bania Alicja, Bieszk Joanna, Bęc Elżbieta, Czeszejko-Sochacka Agnieszka, Gruza Paweł, Gryl Agnieszka, Kamińska Anna, Kaska Sambor, Kmito Marta, Kornytowska Monika, Komor Grzegorz, Kurpiewski Andrzej, Murawski Piotr, Parulska Anna, Puzyrkiewicz Piotr, Semczuk Jolanta, Ścibiorski Robert, Szlosek Kamila, Wawrzon Anna, Wiącek Agnieszka,Wosiak Agnieszka, Wydramska Beata,

 2003

 AŚS:
wychowawca: Maria Świerk
Balukiewicz Agata, Browarczyk Katarzyna, Faltynowski Krzysztof, Jackiewicz Joanna, Kozłowska Anna, Kryger Magdalena, Krzeszowska Magda, Małkowska Magdalena, Milewska Katarzyna, Orzechowska Dorota, Przybyszewska Izabela, Truszkowska Alina,

OW:
wychowawca: Maria Świerk

Bała Iwona, Bieszk Katarzyna, Gawarkiewicz Agnieszka, Giczewska Izabela, Kadela Alicja, Kulczyk Karolina, Lipińska Monika, Łuszczyńska Agnieszka, Marchlewicz Karolina, Podgórska Justyna, Pokrzywka Arleta, Powirska Katarzyna, Rutka Agnieszka, Rutkowska Marietta, Rychlik Magda, Świątkowska Anna, Wasiuk Anna, Woźniak Monika, Zaborowska Marlena,

            OŚ:
wychowawca: Wioletta Paciorek

Bojarska Karolina, Drąg Aleksandra, Drelich Dorota, Drzewiński Radosław, Duliban Agnieszka, Grabowska Anna, Gudowski Dominik, Herka Katarzyna, Kubiszewska Anna, Latopolski Krzysztof, Lessner-Leśniakowska Katarzyna, Lipińska Ewelina, Mędrek Dorota, Miąsko Anna, Milas Paweł, Musińska Anna, Piechocka Magda, Pieczkowska Katarzyna, Płocharz Sylwia, Prociak Magdalena, Siwiec Anna, Sobiczewska Magdalena, Stańczak Dorota, Stocka Alicja, Stromecki Mariusz, Szachłowicz Jarosław, Wiórkiewicz Jędrzej, Zalech Marta

           TCP:
wychowawca: Maria Budek

Alama Wojciech, Archacki Jakub, Arkuszewski Mateusz, Bujasz Andrzej, Chojnacki Andrzej, Chrościcki Stanisław, Czyrson Krzysztof, Drap Przemysław, Jagiełka Maciej, Kosarzecki Adam, Maciejewski Wojciech, Madej Krzysztof, Marciniak Michał, Michalik Piotr, Milewski Mariusz, Mokoszyn Sławomir, Niewiadomski Rafał, Ożóg Krzysztof, Piątkowski Adam, Przybysz Krzysztof, Smentoch Grzegorz, Straszewski Piotr, Szawardak Paweł, Stasiak Michał, Szul Łukasz, Tryc Sławomir, Tur Marcin, Wierzbicki Patryk, Wyrzykowski Jarosław

            LT:
wychowawca: Iwona Grodecka-Trautsolt

Budziłek Dorota, Bułka Kamila, Ciesielska Joanna, Gęsicka Agnieszka, Głowacka Urszula, Jankowska Agnieszka, Jasińska Sylwia, Jaworska Magdalena, Jurkiewicz Katarzyna, Karasiewicz Monika, Krzemień Lidia, Kulesz Weronika, Kulik Paulina, Lewandowska Katarzyna, Lipiak Magdalena, Makarewicz Agnieszka, Marnocha Marta, Mierlak Anna, Pędrak Aneta, Płoska Małgorzata, Sabiszewska Małgorzata, Świątek-Brzezińska Agnieszka, Torbowska Karolina, Wierzba Katarzyna, Więckowska Marta, Winnicka Lidia,

            wychowawca: Antoni Barganowski
Bańcerek Anna, Głuszak Ewelina, Jabłońska Magdalena, Jagielska Anna, Kawecka Karolina, Kłosińska Aleksandra, Konczyński Przemysław, Krajewska Patrycja, Krasowska Anna, Kraszewska Katarzyna, Kuźma Agnieszka, Lewińska Anna, Majda Katarzyna, Michalska Marzena, Nowaczyk Karolina, Nowosz Katarzyna, Prządka Karolina, Roszak Karolina, Smoliński Krystian, Świątkowska Agnieszka, Wiśniewska Małgorzata, Wyka Tomasz, Zdankiewicz Milena, Zubel Bartłomiej, Żak Karolina, Żuber Małgorzata,

            C:
wychowawca: Teresa Komorowska
Adamczyk Iwona, Barańska Anna, Bartosewicz Małgorzata, Bochna Anita, Brzeziński Marcin, Choim Anna, Czarnuch Anna, Derks Natalia, Detmer Małgorzata, Dmitrzak Małgorzata, Kwiatkowska (Dobosz) Malwina, Dybowska Joanna, Gryl Joanna, Kaczmarek Agnieszka, Kisielewska Anna, Kohnert Beata, Kopczyńska Danuta, Kortas Ewelina, Laube Waldemar, Liszewska Beata, Magda Beata, Reszka (Meyer) Katarzyna, Opiła Olga, Orłowski Daniel, Przyłucka Monika, Siecińska Elżbieta, Siembida Zbigniew, Stocka Anita, Szamańska Małgorzata, Talarski Jacek, Tetera Anna, Wiechowska Sylwia, Wierzbicka Sylwia, Zduniak Justyna, Żółkowska Marzena,

            OM:
wychowawca: Beata Zembrzuska

Bognacka Ewelina, Bralewska Monika, Gryl Małgorzata, Jaworska Joanna, Jedlińska (Drańska) Monika, Kowalewski Łukasz, Kowalkowska Agnieszka, Lejsa Hanna, Łada Monika, Łużna Joanna, Masiuk Justyna, Matysiak Olga, Mórwska Kinga, Naguszewska Aleksandra, Nikolajska Monika, Syska Małgorzata, Szostak Helena, Tetera Robert, Wawer Anna, Wołowska Patrycja,

            K:
wychowawca: Renata Antos

Bielińska Ewa, Błachnio Patrycja, Burnowska Kamila, Chylińska Edyta, Drańska Monika, Euskirchen Sylwia, Gątarek Krzysztof, Głogowska Agnieszka, Kisielewski Leszek, Kozłowska Iwona,Laskowska Anna, Magdziarek Monika, Malankowski Grzegorz, Nadolska Anna, Olszewski Michał, Panasiewicz Natalia, Pięta Arkadiusz, Polakowska Marta, Proch Marcin, Smejlis Krzysztof, Sonnenfeld Marta, Świdziński Paweł, Trędowicz Małgorzata, Tumiłowicz Agnieszka, Wasiewicz Anna, Wesołowska Ewa, Zorzowska Magdalena,

            P:
wychowawca: Maria Kalka

Czyżewski Paweł, Hajnowska Andżelina, Kaszubski Przemysław, Kegel Krzysztof, Komoszewski Damian, Łukaszewski Andrzej, Mejer Paweł, Mielniczek Andrzej, Pawelczak Karol, Rogowski Rafał, Spergel Grzegorz, Szostak Krzysztof, Szustkiewicz Krzysztof, Szamanek Damian, Święcki Wojciech, Wilk Andrzej, Wiśniewski Sławomir,

            ŻD:
wychowawca: Bogusław Domaradzki

Balawender Agnieszka, Chudzik Marta, Czeszejko Marzena, Czyż Magdalena, Dąbrowska Agnieszka, Gęsicka Emilia, Gieroń Natalia, Grzegorczyk Anna, Jurys Tomasz, Milewski Józef, Narolska Ewa, Piktus Anna, Sadaj Lucyna, Seremet Monika, Szczeniak (Kozłowska) Wioleta, Tereszko Łukasz, Wiśniewska Marlena, Zaleski Robert, Ziarkowska Marta,

            GD:
wychowawca: Andrzej Rożniata

Borkowska-Kietlińska Jadwiga, Jancz Anna, Kaźmierski Sebastian, Lewandowska Karolina, Lewicka Karolina, Malinowska Monika, Maśnicka Anna, Milda Katarzyna, Mrozek Katarzyna, Nurzyński Leszek, Pawłowska Anna, Piórkowska Elżbieta, Przybyła Justyna, Prociów Mariola, Rzepka Karol, Subkowska Agnieszka, Sumińska Justyna, Szczęsny Mariusz,

            OŻ:
wychowawca: Alicja Szwed

Adranowicz Joanna, Bojanowski Krzysztof, Brączkowska Edyta, Brzeski Grzegorz, Cybulska Magdalena, Deuter Karolina, Głodowicz Dorota, Gurtatowska Agata, Jarecka Helena, Kamiński Kamil, Kanabaj Anna, Karpisz Emilia, Otoka Aldona, Piernicka Agnieszka, Pisarek Joanna, Reszczyński Grzegorz, Rędziński Mirosław, Rumas Anna, Sulot Mateusz, Trynda Dariusz, Tucholska Monika, Wegehaupt Roksana, Wiśniewska Ewa, Zamaro Paulina,

2004

TŻ:
wychowawca: Lidia Wejtko

Albrecht Magda, Balińska Monika, Barczak Magdalena, Bieszk Małgorzata, Brzozowska Jowita, Cybak Anna, Dąbek Agnieszka, Dudek Kamila, Jankowska Kinga, Kmiecik Dariusz, Koszczka Urszula, Krajewska Agata, Lasota Monika, Latopolska Anna, Makarewicz Joanna, Paśko Barbara, Sepioła Anna, Wittstock Kamila, Wosiak Edyta, Zenke Anna,

TPP:
wychowawca: Irena Urbańska
Brzeski Łukasz, Czerniak Tomasz, Dąbrowski Karol, Falkowski Robert, Frica Michał, Gackowski Krzysztof, Głuszko Michał, Gogół Józef, Golik Jacek, Grzechowiak Piotr, Gwóźdź Michał, Heron Arkadiusz, Jastrowski Wojciech, Kamiński Szymon, Kęcik Michał, Kordek Paweł, Kupiecki Paweł, Laskowski Łukasz, Lewicki Dawid, Modrzejewski Daniel, Murawski Radosław, Musiński Marcin, Naguszewski Dawid, Osowski Łukasz, Ożdżoński Rafał, Pokrzywka Michał, Przeperski Adam, Rogala Bartosz, Rutkowski Jarosław, Saławiła Krzysztof, Skierki Mariusz, Sowiński Piotr, Spergel Łukasz, Tecmer Maciej, Zamiara Sylwester, Zaremba Marcin, Żurawski Dawid,

OŚ:
wychowawca: Marzena Burczyńska

Archutowska Agnieszka, Belt Dorota, Chmiel Marcin, Packi Jakub, Dudek Teresa, Jurkiewicz Jarosław, Kamiński Paweł, Kasprzak Sebastian, Krupa (Kawka) Magda, Klawiński Michał, Klein Katarzyna, Kozarzewski Łukasz, Kwiatkowska Iwona, Limarowska Aleksandra, Ławryniuk Ewa, Makarewicz Anna, Mazur Marlena, Mroczkowska Justyna, Prusakowska Monika, Rodak Laura, Romanowski Rajmund, Szałek Sebastian, Ściepura Monika, Trukawka Wojciech, Zakreta Joanna, Zawalich Kamila, Zygmunt Bartosz,

LZ:
wychowawca: Barbara Wojtaszek
Ceberek Maciej, Cichańska Magdalena, Chejnowska Mirosława, Czarnowski Michał, Figurska Anna, Foryś Renata, Guminiak Ewa, Hinca Justyna, Jaworska Sylwia, Jóźwik Agnieszka, Kozak Ewelina, Kozłowska Katarzyna, Kulik Weronika, Kuźnik Izabela, Masłowski Maciej, Murak Przemysław, Murawski Stanisław, Napieralski Michał, Paurowska Agnieszka, Potuczko Małgorzata, Szwed Dorota, Świderska Ewelina, Świderska Joanna, Turkuła Izabela, Waga Krzysztof, Zdunek Joanna,

LT:
wychowawca: Jolanta Klimek
Bednarczyk Anna, Brzezińska Agata, Czeszejko-Sochacka Justyna, Czeszejko-Sochacka Małgorzata, Dziedzic Anna, Karwowska Ewelina, Kmito Karolina, Krajewska Żaneta, Mateja Joanna, Olszewska Katarzyna, Ostrowska Małgorzata, Orligóra Anna, Partyka Agnieszka, Roguska Katarzyna, Rudnik Małgorzata, Sałajska Sylwia, Skoczek Magdalena, Sokołowska Andżelika, Tańcula Agnieszka, Walczak Joanna, Wodzak Karolina, Żakowska Iga,

wychowawca: Wojciech Chojnacki
Adranowicz Paweł, Bańcerek Barbara, Czyż Joanna, Filaber Łukasz, Gularowski Marcin, Hiszczyński Przemysław, Jedel Andżelika, Jedel Łukasz, Kiliszek Adrian, Klusek Marcin, Kłosiński Zbigniew, Kopczyński Mariusz, Kowalski Radosław, Lech Paweł, Przewłocka Agata, Radomska Anna, Robełek Monika, Sajdowski Cezary, Seremak Jerzy, Szostak Marcin, Tuszyński Patryk, Więckiewicz Alicja,

wychowawca: Mirosława Piotrowska
Banaszewska Mirosława, Białas Justyna, Cichańska Joanna, Drelich Malwina, Kamiński Przemysław, Kasprzyk Joanna, Kasprzyk Piotr, Kowalczyk Rafał, Kozioł Michał, Kraśniewski Dariusz, Meller Michał, Nakonieczna Malwina, Osojca Teresa, Pesta Artur, Pieczkowska Bernadeta, Piszczewiat Dariusz, Ratka Emilia, Rodzik Ewelina, Romanowska Ewelina, Springer Agnieszka, Strzelec Bartosz, Sus Łukasz, Szatkowski Maciej, Wąsicka Barbara, Zubel Paweł,

GD:
wychowawca: Antoni Barganowski

Barczykowska Jolanta, Bukowska Karolina, Dmitrzak Kamila, Dudek Sylwia, Gęsicka Natalia, Gieroń Joanna, Jasińska Anna, Justa Gabriela, Kruk Joanna, Kubis Piotr, Laubenstein Ewelina, Lewandowska Aleksandra, Musińska Irena, Stec Ewa, Świderska Magdalena, Tosik Wojciech, Trzaska Joanna, Witkowska Anna, Wyszomierska Justyna,

ŻD:
wychowawca: Iwona Grodecka-Trautsolt

Adamska Monika, Banasiak Róża, Dąbska Małgorzata, Figurska Sylwia, Gajewska Wioleta, Golankowska Hanna, Grzywińska Natalia, Horzempa Małgorzata, Karasiewicz Agnieszka, Kopczeński Marcin, Kościelska Małgorzata, Mikołajczyk Izabela, Osik Andżelina, Stańczyk Małgorzata, Styk Małgorzata, Świącka Beata,

K:
wychowawca: Anna Jabłońska

Adamczyk Joanna, Bruszczak Ewelina, Ciećwierz Łukasz, Brzuska Katarzyna, Gwiazda Kamila, Gwóźdź Jakub, Janiszek Waldemar, Krogulec Jacek, Kuźnik Paweł, Lechmański Jacek, Maluchnik Sylwia, Marciniak Mateusz, Maskowicz Dorota, Mierzwa Anna, Oblotzka Justyna, Orszewski Wojciech, Osowski Adrian, Pawelczak Bartosz, Pich Karolina, Podgórski Grzegorz, Rydel Zenon, Sienkiewicz Paweł, Siwiec Mateusz, Słysz Angelika, Wąsiewicz Sławomir, Ważny Kamil, Wendt Marcin, Wiśniewska Jolanta, Wiśniewska Marta,

C:
wychowawca: Dorota Wojciechowska

Dietrichkeit Monika, Grochowalska Magdalena, Jancz Karolina, Klinger Anna, Kosińska Alicja, Kościesza Ewelina, Ławreniuk Lucyna, Michalska Jolanta, Mierlak Monika, Okrai Karolina, Ozimkiewicz Sylwia, Pachnik Karolina, Paszkowska Angelika, Paziewska Magdalena, Rosziewska Monika, Sobczyk Kamila, Stachecka Joanna, Sucharska Justyna, Szałek Dorota, Szostak Olga, Żółkowska Karolina,

OT:
wychowawca: Anna Jaremko

Budziłek Dorota, Czyrson Krzysztof, Głuszak Ewelina, Grenda Jarosław, Jackiewicz Joanna, Krzemień Lidia, Krzeszowska Magda, Majda Katarzyna, Niewiadomski Rafał, Okraszewski Witold, Orzechowska Dorota, Płoska Małgorzata, Prządka Karolina, Sabiszewska Małgorzata, Smentoch Grzegorz, Świerczyński Michał, Tucholska Monika, Walkusz Karolina, Wiórkiewicz Jędrzej, Zubel Bartłomiej,

H:
wychowawca: Renata Antos

Balsam Wioleta, Burnowska Justyna, Ciok Ewelina, Czeszejko Karolina, Giers Anna, Jankowska Joanna, Jaworska Marta, Kamińska Iwona, Kardyś Karolina, Kasprzyk Monika, Krupa Anna, Łozińska Anita, Magdzińska Joanna, Miśkiewicz (Lewicka) Justyna, Sęk (Wójcie) Kamila, Sokołowska Małgorzata, Szrubkowska Beata, Trzebiatowska Karina, Wawel Agnieszka,

  2005

 TŻ:
wychowawca Maria Łużna

Adamska Renata, Burzawa Anna, Byszkowska Angelika, Chrzanowska Joanna, Gołębiowska Ewelina, Górska Anna, Gruza Agnieszka, Gutkowska Danuta, Rutkowska Justyna, Jakubiak Agata, Janiszek Monika, Jankowska Ilona, Konopacka Zbigniew, Kuśmirek Kamila, Makiła (Konopacka) Katarzyna, Manelska Katarzyna, Michalska Anna, Nowacki Tomasz, Pacocha Ewelina, Podobiński Sebastian, Popowicz Anna, Stromecka Dorota, Szczurko Bogdan, Szella Karolina, Śliwińska Marta, Wąsik Beata, Zgliczyńska Agnieszka, Zygadło Michalina, Żarnoch Malwina,

TPP:
wychowawca: Jerzy Macutkiewicz

Chejnowski Krzysztof, Chmal Dawid, Cytarski Paweł, Damaziak Rafał, Dudek Kamil, Frankowski Mateusz, Gburczyk Piotr, Januszewski Leszek, Karpiński Michał, Komoszyński Jakub, Kreczman Przemysław, Kwaśnicki Paweł, Łasiński Jarosław, Marczyk Marcin, Mroczek Damian, Niedzielski Łukasz, Niszczał Adam, Piątkowski Daniel, Pilarski Alan, Rejmer Mariusz, Serdacki Tomasz, Starula Dariusz, Więcławski Jakub, Więcławski Łukasz, Werner Mariusz, Wołk Adam,

OŚ:
wychowawca: Andrzej Rożniata

Archutowska Małgorzata, Cicha Katarzyna, Cichowska Aleksandra, Cieszyński Sławomir, Greglewska Karolina, Gogół Kamila, Gwóźdź Olga, Karczewska Anna, Kisiel Anna, Klimczok Anna, Kłos Kinga, Koralewski Mariusz, Kulesz Katarzyna, Laskowski Ireneusz, Lipińska Beata, Łuczkiewicz Daniel, Malinowska Paulina, Mroczkowska Teresa, Okrasa Agata, Piątek Katarzyna, Piotrowska Kamila, Rajca Magdalena, Sadecki Maciej, Tarnowska Malwina, Simson Stella, Szostak Ewelina, Talarski Adrian, Weber Katarzyna, Wereda Iwona, Woś Joanna, Żakowski Andrzej,

LP:
wychowawca: Bogusław Domaradzki
Bielicka Małgorzata, Bubicz Lucyna, Grzegrzółka Marcin, Hazy Damian, Jakubowska Marlena, Janiszewska Aleksandra, Kaszuba Damian, Kida Ewa, Kiziński Szymon, Kożyczkowski Wojciech, Maroń Marzena, Matysiak Krzysztof, Młyńczak Edyta, Piotrowski Adrian, Ratyński Tomasz, Szczotka Rozalia, Wiącek Katarzyna, Wiśniewska Aleksandra, Wiśniewska Patrycja, Wojtyra Andżelina,

wychowawca: Anna Świokło
Błędzki Michał, Czajka Tomasz, Czajkowski Michał, Dobosz Michał, Frischkemuth Patryk, Gabriel Michał, Gaździak Alicja, Jaskuła Przemysław, Kasprzak Kamil, Korniejczyk Michał, Koszczka Paweł, Kowalewski Kamil, Rutka Mariola, Rząsa Borys, Szamański Bartłomiej, Tatara Agata, Wojtaś Marta, Wojtkowski Tomasz, Zdankiewicz Anna,

 wychowawca: Anna Jaremko
Aniołkowska Kamila, Bagińska Marlena, Bandzimiera Ewa, Baranowska Natalia, Budzińska Małgorzata, Gąsiorowska Joanna, Hazy Malwina, Hes Marlena, Jastrzębska Katarzyna, Jaworska Magdalena, Katewicz Patrycja, Kawka Sylwia, Kolaś Elwira, Koniecka Agnieszka, Konińska Joanna, Kowalska Agnieszka, Langowska Małgorzata, Makiła Małgorzata, Misztal Anna, Perczak Zuzanna, Płaczek Zofia, Siewieja Katarzyna, Szczęsna Ewelina, Wesołowska Magdalena, Wiącek Elżbieta, Wierzba Agnieszka, Włodarczyk Wioleta, Żółtowska Monika,

wychowawca: Ewa Holińska
Barbarewicz Ewa, Ćwiklińska Ludwika, Iwaniec Monika, Jachimowska Malwina, Jarmosz Aleksandra, Jastrząb Marta, Kalkowska Jolanta, Konczyńska Karolina, Koper Marta, Kunicka Natalia, Langowska Alicja, Łapniewska Monika, Melkowska Kamila, Nakonieczna Marlena, Nowik Elżbieta, Ostrowska Patrycja, Paźniewska Alicja, Podgórska Edyta, Preuss Monika, Redzińska Sylwia, Skierska Magdalena, Siembida Anna, Szustkiewicz Anna, Witkowska Magdalena, Wodzak Katarzyna, Żarnoch Justyna,

wychowawca: Alicja Szwed
Balmas Monika, Banaś Joanna, Błaszkiewicz Aleksandra, Bryksy Agnieszka, Chojecka Justyna, Choim Marzena, Cichańska Olga, Gołębiewska Agnieszka, Góralska Sylwia, Gugała Aleksandra, Jankowska Marta, Jarynowska Anna, Kalczuk Klaudia, Komorniczak Justyna, Kowalska Matylda, Krupa Agata, Krupa Mariola, Kwaśnicka Weronika, Lejsa Iwona, Mróz Marta, Niedziela Weronika, Radzymińska Karolina, Simson Ilona, Szaflik Katarzyna, Szlachta Joanna, Tarka Justyna, Wójcik Paulina, Zielińska Magdalena, Zorena Aleksandra, Żmijewska Katarzyna,

wychowawca: Marek Woźniak
Budzińska Ewa, Fijałkowski Jarosław, Fiszka Małgorzata, Frąś Paulina, Głowacka Agnieszka, Gularowski Aleksander, Gruszczyński Kamil, Humięcki Błażej, Janeczek Mirosław, Jankowska Marta, Jankowska Monika, Janiszewska Barbara, Jawor Piotr, Karwowska Maja, Kędra Karol, Kosiecka Paulina, Kozłowski Dariusz, Latopolska Agnieszka, Lorek Marta, Matysek Monika, Mikołajewski Mateusz, Mówińska Malwina, Osowski Marcin, Pędrak Marcin, Podobiński Dariusz, Polanowski Paweł, Poteracka Anna, Rajnowska Karolina, Trzaska Paulina, Wetta Wiesława, Zgryza Justyna, Zip Paweł,

GM:
wychowawca: Anna Jabłońska

Chruścińska Monika, Czeszejko-Sochacka Agnieszka, Giemza Jacek, Gruza Paweł, Jata Ewa, Kujawa Monika, Kurpiewski Andrzej, Lausz Honorata, Leśniak Krzysztof, Łagocka Monika, Mioducka Anna, Nowacka Renata, Panasiewicz Anna, Parulska Anna, Piasek Jakub, Puzyrkiewicz Piotr, Stawicka Angelika, Szlosek Kamila, Tomaszek Katarzyna, Wilemska Justyna, Witkowska Agnieszka, Wosiak Agnieszka,

H:
wychowawca: Anna Prusińska
Alama Wojciech, Bułka Kamila, Głuszek Dorota, Kosarzecki Adam, Kulińska Urszula, Lewandowska Karolina, Maśnicka Anna, Michałowski Krzysztof, Milda Katarzyna, Milewska Katarzyna, Nurzyński Leszek, Piórkowska Elżbieta, Sandomierski Piotr, Stocka Alicja, Sumińska Justyna, Szczeblewska Magdalena, Świątek-Brzezińska Agnieszka, Wierzba Katarzyna, Zakierska Aneta,

GD:
wychowawca: Barbara Wojtaszek

Bodal Joanna, Boguszewicz Katarzyna, Brzozowski Łukasz, Czarnecka Monika, Ćwik Dawid, Jabłońska Elżbieta, Jakubowska Krystyna, Jedlińska Alena, Kaszuba Magdalena, Kiełbowska Małgorzata, Kiersznicka Romana, Kondel Joanna, Kraucka Wioletta, Kuzimska Agnieszka, Lasota Andżelika, Lewandowski Leszek, Malinowska Aneta, Piotrowska Justyna, Skierki Wojciech, Skonieczna Katarzyna, Wielgus Katarzyna,

OT:
wychowawca: Ludmiła Vdowina

Albrecht Magda, Czarnowski Michał, Ogół Andrzej, Guminiak Ewa, Hińca Justyna, Gackowski Krzysztof, Guziewicz Karolina, Kamieński Przemysław, Kłosiński Zbigniew, Kołowrocka Justyna, Kopczeńska Alicja, Kopczyński Mariusz, Kowalczyk Rafał, Kraśniewski Dariusz, Lachowicz Ronald, Magdzińska Joanna, Napieralski Michał, Ostrowska Małgorzata, Pesta Artur, Piszczewiat Dariusz, Przewłocka Agata, Ratka Emilia, Sajdowski Cezary, Saławiła Krzysztof, Schodowski Michał, Springer Agnieszka, Strzelec Bartosz, Sus Łukasz, Szatkowski Maciej, Ukleja Katarzyna, Wąsicka Barbara, Wetta Rafał, Wodzak Karolina,

K:
wychowawca: Beata Zembrzuska
Bakierska Marta, Błachuta Olga, Brzozowska Monika, Chrząszczewska Marzena, Dańko Anna, Falkowski Andrzej, Gogół Martyna, Górnikiewicz Agata, Górska Agnieszka, Gutkowska Anna, Gużyński Tomasz, Janeczek Maciej, Jarocki Jarosław, Jarzyński Mariusz, Kamrowski Janusz, Kemski Tomasz, Lewandowska Izabela, Maksym Patryk, Marks Łukasz, Mikołajewska Sylwia, Milewski Krzysztof, Płocharz Kamil, Radomski Radosław, Rogowska Dominika, Sankiewicz Dariusz, Świerad Krystian, Szaturska Jolanta, Wojciechowski Radosław,

P:
wychowawca: Michał Wejtko
Bielecki Roman, Brzostowski Piotr, Czyżewski Rafał, Goszka Piotr, Laut Mariusz, Michlewicz Marek, Nowogrodzki Krzysztof, Podworski Patryk, Psiakowski Mariusz, Radziwił Andrzej, Szpeflik Jacek, Ważny Piotr, Wiśniewski Krzysztof,

C:
wychowawca: Michał Wejtko

Balsam Joanna, Biskup Andżelika, Chojnacka Paulina, Chrypo Karolina, Gogół Anita, Koperwas Kamil, Krzyżek Krzysztof, Kubiak Urszula, Łukaszewska Marlena, Malankowska Agata, Matusiak Monika, Owczarek Katarzyna, Śmigielski Leszek, Tabor Anna,

 2006

 LP:
wychowawca: Maciej Wiśniewski

Adamek Emilia, Berent (Zieleniewska) Wiktoria, Błaszkiewicz Ewelina, Brzozowska Iwona, Drobeńko Ilona, Jarynowski Dariusz, Krakowska Nina, Lagowski Grzegorz, Lausz Elżbieta, Leszek Natalia, Łapniewska Magdalena, Milas Urszula, Modrzejewska Karolina, Orligóra Rafał, Pinkowska Karolina, Roguska Dorota, Rolińska Katarzyna, Rymarz Rafał, Szafran Malwina, Świechowicz Anna, Ulenberg Katarzyna,

wychowawca: Iwona Grodecka-Trautsolt
Blokowski Karol, Boryń Kamila, Czarnecki Michał, Gałka Rafał, Huszcza Karol, Kazimierska Agata, Kołatka Justyna, Lewandowska Ewelina, Lorrek Sebastian, Mikołajczyk Alicja, Mroczek Magdalena, Nowik Małgorzata, Stawicki Krzysztof, Stosik Monika, Piekutowska Milena, Przybysz Ewelina, Wesołowski Łukasz, Wyszomierska Monika, Żarnoch Iwona,

wychowawca: Maria Świerk
Adamek Ewelina, Dadio Oksana, Gawrońska Wioleta, Gągała Dorota, Gryz Paulina, Hebda Justyna, Jankowska Anna, Janaszczyk Karolina, Kaszubska (Starula) Dorota, Komar Katarzyna, Kośmider Martyna, Kulesz Monika, Kuźma Natalia, Kwiatkowska Natalia, Laps Anna, Leszczyńska Ewelina, Liszewska Monika, Maroń Joanna, Mettel Joanna, Miłocka Marta, Misztal Karolina, Nalewska Justyna, Mróz Paulina, Nowacja Dorota, Osowska Daria, Pietryka Joanna, Piórkowska Ewelina, Piórkowska Maja, Rycharska Monika, Socha Edyta, Sosna Danuta, Szpeflik Karolina, Wesołowska Natalia,

wychowawca: Elena Andrejunas
Błaszkiewicz Alicja, Dąbrowska Martyna, Domaszewicz Anna, Dunker Justyna, Falkowska Justyna, Golik Marzena, Gosik Joanna, Gosik Magdalena, Izbaner Agnieszka, Jasnowska Agnieszka, Kulczyk Monika, Majka Joanna, Meller Marietta, Niedziela Kamila, Osojca Katarzyna, Piątkowska (Dombrowska) Anna, Popowicz Dorota, Reimus Daria, Serafin Dagmara, Słabicka Barbara, Sobieszek Joanna, Stachowska Małgorzata, Szpak Monika, Szydłowska Ewelina, Śliwińska Aneta, Woźniak Emilia,

wychowawca: Antoni Barganowski
Barańska Milena, Bartosiak Marcin, Chmielecka Izabela, Domowicz Dorota, Figacz Sebastian, Goska Anna, Jaguszewski Bartosz, Kędra Katarzyna, Koniecki Tomasz, Kowalska Dorota, Krzysztoszek Bartosz, Kszczot Magdalena, Lewandowska Sylwia, Lewiński Paweł, Morawska Anna, Morus Justyna, Motylińska Marlena, Nowogrodzka Monika, Romanowska Ewelina, Romanowska Malwina, Rurarz Sebastian, Rutkowska Paulina, Sadaj Tomasz, Serafin Wojciech, Smerdel Krzysztof, Sobek Barbara, Studzińska Kamila, Stypuła Marcin, Wajler Marcin, Wnuk Magdalena, Żółkowska Małgorzata, Żuchowska Joanna,

GM:
wychowawca: Wioletta Paciorek

Barańska (Rutkowska) Anna, Bralewska Monika, Burnowska Kamila, Choim Anna, Derks (Marut) Natalia, Gątarek Krzysztof, Gintowt Beata, Głogowska Agnieszka, Grzyb Wojciech, Kaska Sambor, Kisielewska Anna, Kopczyńska Danuta, Kortas Ewelina, Laskowska Anna, Lejsa Hanna, Magdziarek Monika, Murawski Piotr, Olszewski Michał, Opiła (Podgórska) Olga, Panasiewicz Natalia, Pięta Arkadiusz, Proch Marcin, Siecińska Elżbieta, Smejlis Krzysztof, Spergel Grzegorz, Trędowicz Małgorzata, Wesołowska Ewa,

GD:
wychowawca: Antoni Barganowski
Bartosewicz Małgorzata, Chylińska Anna, Chylińska Edyta, Czarnuch Anna, Kisielewski Leszek, Kozłowska Iwona, Liszewska Beata, Mielniczek Andrzej, Naguszewska Aleksandra, Orłowski Daniel, Przyłucka (Czarnecka) Monika, Sonnenfeld Marta, Tetera Anna, Wróblewska Anna,

H:
wychowawca: Ewa Holińska

Bańkowska Ewa, Brzeski Łukasz, Chrobak Beata, Chrzanowska Marta, Dmitrzak Kamila, Foryś (Lazarowska) Renata, Golankowska Hanna, Grzegorczyk Anna, Kościelska Małgorzata, Kozłowska Aleksandra, Kulik Weronika, Musińska Irena, Organiak Karolina, Pietryka Ewelina, Robełek Monika, Służewska Edyta, Śliwa Daniel, Tosik Wojciech, Więczkowska Małgorzata,

OPŚ:
wychowawca: Elżbieta Delęgowska

Aniołkowska Kamila, Bandzimiera Ewa, Baranowska Natalia, Błaszkiewicz Aleksandra, Euskirchen Katarzyna, Frantkiewicz Kamila, Gąsiorowska Joanna, Jachimowska Malwina, Jarmosz Aleksandra, Kalkowska Jolanta, Kawka Sylwia, Kolitz Karolina, Konczyńska Karolina, Koniecka Agnieszka, Koper Marta, Kowalska Matylda, Kulesz Katarzyna, Langowska Alicja, Langowska Małgorzata, Lewandowska (Kwiatkowska) Karolina, Łapniewska Monika, Melkowska Kamila, Nasta Barbara, Ostrowska Patrycja, Perczak Natalia, Perczak Zuzanna, Płaczek Zofia, Sumińska Justyna, Szczęsna Ewelina, Więcek Elżbieta, Wodzak Katarzyna, Wierzba Agnieszka, Żółtowska Monika, Zakierska Aneta,

TUG:
wychowawca: Alicja Szwed

Chojecka Justyna, Cichańska Olga, Dobosz Michał, Hazy Damian, Janeczek Mirosław, Jaworska Magdalena, Jawor Piotr, Jarynowska Anna, Kiełb Piotr, Kwaśnicka Aleksandra, Kwaśnicka Weronika, Laskowska Lucyna, Lejsa Iwona, Mróz Marta, Niedziela Weronika, Pędrak Marcin, Ratyński Tomasz, Rutka Mariola, Samulewska Barbara, Zieliński Cezary, Kowalewski Kamil,

K:
wychowawca: Barbara Wojtaszek

Brzuskiewicz Karolina, Gburczyk Barbara, Grafowski Krzysztof, Gręźlik Patrycjusz, Hazy Bartłomiej, Jędrkowiak Jarosław, Jurczyk Mateusz, Kegel Sebastian, Konecka Małgorzata, Kortas Marcin, Licznerski Tomasz, Marciniak Robert, Puchalski Marcin, Reszczyńska Katarzyna, Szejerka Przemysław, Wierzbicki Mateusz, Wymysłowski Łukasz, Żarczyński Kamil,

P:
wychowawca: Maria Kalka

Iwaniec Andrzej, Jankowski Łukasz, Kamiński Ireneusz, Kawecki Piotr, Kołodziej Damian, Murach Krzysztof, Naguszewski Radosław, Ormowski Piotr, Tumiłowicz Marek, Ważny Andrzej,

C:
wychowawca: Maria Kalka
Adamczyk Ewelina, Czerwiński Paweł, Gąsior Małgorzata, Gieroń Dorota, Gołębiewski Krzysztof, Jońca Małgorzata, Kafkowski Marek, Kołakowski Tomasz, Mikołajewska Ewelina, Wróblewski Wiesław, Zatorska Gabriela,

WZ:
wychowawca: Lidia Wejtko

Janaczek Bartłomiej,

 2007

 LP:
wychowawca: Mirosława Piotrowska

Aleksandrowicz Bożena, Chmal Przemysław, Damaziak Przemysław, Guminiak Piotr, Jarmuda Wojciech, Jesionowski Marcin, Jurkiewicz Przemysław, Kamieński Paweł, Kokoszka Jacek, Kubiki Damian, Kwiatkowski Paweł, Malinowska Karina, Manelski Andrzej, Pawłowski Michał, Piątkowska Anna, Potorski Miłosz, Poźniak Kamil, Puczkowski Tomasz, Rogowski Paweł, Rusek Tomasz, Szwaracka Monika, Śmigielski Adam, Urbanowicz Natalia, Walański Szymon, Wyszyńska Emilia, Zgliczyński Leszek, Zgubiński Szymon,

wychowawca: Elżbieta Sawicka
Bełdycka Anna, Bielawa Jowita, Bulczak Justyna, Cyglicka Sylwia, Dziedzic Iwona, Gajaszek Natalia, Gawarkiewicz Sylwia, Głado Marcelina, Głuszek Ewelina, Górka Monika, Jarynowska Justyna, Kamińska Judyta, Kluska Agata, Kopczyńska Angelika, Kszczot Paulina, Lemańska Emilia, Lemańska Jagoda, Liedtke Justyna, Lipińska Maria, Mróz Michalina, Nogowska Weronika, Pawłowska Małgorzata, Piątkowska Sabina, Sinko Danuta, Sobotka Ewelina, Strzelczyk Katarzyna, Szkodzińska Ewelina, Szyszko Żaneta, Śliwińska Sandra, Wieczorek Karolina,

wychowawca: Jolanta Klimek
Aniołkowska Ewelina, Belka Małgorzata, Błońska Aleksandra, Bryksa Ewelina, Choim Gabriela, Dąbrowska Ewelina, Frąś Karolina, Gosławska Marzena, Gryglewska Agnieszka, Jabłońska Karolina, Karasiewicz Ewelina, Karczyńska Magdalena, Kazaniecka Kamila, Maćkowska Natalia, Nasta Emilia, Nasta Katarzyna, Nowak Magdalena, Paczkowska Marta, Prusińska Emilia, Rewińska Monika, Rutkowska Iwona, Rutkowska Katarzyna, Sobolewska Alina, Szpyt Agnieszka, Tadejewska Grażyna, Welsand Dorota, Wisniewska Marta, Zielińska Beata,

wychowawca: Marlena Kuźma
Balukiewicz Paweł, Barcik Mateusz, Baumgart Elżbieta, Bralewska Grażyna, Cierliński Emilian, Drańska Paulina, Frąś Adrian, Głowacka Izabela, Hara Karol, Jarecki Damian, Jost Magdalena, Jóźwik Robert, Kapica Piotr, Koc Weronika, Krogulec Lidia, Lemański Krzysztof, Lisewski Adam, Lupa Dawid, Małkiewicz Mateusz, Mańkowska Dorota, Marszak Natalia, Mączyńska Monika, Paśko Monika, Podgórska Małgorzata, Rybak Małgorzata, Stalkowska Katarzyna, Szarek Łukasz, Talarczyk Agata, Walasek Aleksandra, Warumzer Karolina, Witwicki Przemysław, Zielińska Paulina,

C:
wychowawca: Jacek Michlewicz

Bagińska Alicja, Broda Sylwia, Buklewska Klaudia, Cichewicz Justyna, Dębek Mariusz, Glinowiecka Barbara, Guziewicz Małgorzata, Jaguszewska Wioleta, Jarynowska Dorota, Kalbarczyk Paulina, Karczewska Kamila, Karczewska Katarzyna, Kęcik Kamila, Krasowska Magdalena, Krzywania Paulina, Lewandowski Kamil, Morawska Lena, Oblotzka Edyta, Skrzek Łukasz, Tereszko Damian, Usak Agnieszka, Wegehaupt Dorota, Wojtysiak Beata, Zdziarski Mikołaj,

GM:
wychowawca: Anna Prusińska

Brzuska Katarzyna, Gwóźdź Jakub, Janiszek Waldemar, Kosińska Alicja, Maluchnik Sylwia, Marciniak Mateusz, Oblotzka Justyna, Orszewski Wojciech, Osowski Adrian, Pawelczak Bartosz, Rydel Zenon, Słysz Angelika, Wasiewicz Sławomir, Wendt Marcin, Wiśniewska Marta,

K:
wychowawca: Bożenna Ossowska

Bębenista Marta, Beret Bartosz, Burczyc Bartosz, Czajkowski Grzegorz, Czeszejko-Sochacka Marzena, Dąbrowski Robert, Denisewicz Aleksandra, Fidurska Katarzyna, Frąś Piotr, Gajewska Malwina, Jankowski Mateusz, Jurczyk Laura, Kupiecki Marcin, Kuszyński Paweł, Laskowska Wioleta, Mańkowski Andrzej, Nasta Marcin, Oleszczak Paweł, Puzyrkiewicz Jacek, Rzonca Sylwester, Sucharska Katarzyna, Sułkowski Piotr, Szlosek Ewelina, Szamańska Urszula, Typek Tomasz, Winiarz Ewelina, Wiśniewski Justyna,

P:
wychowawca: Lidia Wejtko

Bruszczak Radosław, Falkowski Karol, Goszka Michał, Jędrzejewski Łukasz, Knabe Wojciech, Knyszyński Bartosz, Kozioł Michał, Kusy Daniel, Miazga Marcin, Sobianek Dawid, Socha Marlena, Stawicki Łukasz, Tamski Sylwester, Ulatowska Karolina,

WZ:
wychowawca: Lidia Wejtko

Baliński Michał, Balmas Łukasz, Bękarciak Maja, Borkowski Sławomir, Gruszczyński Andrzej, Gruza Grzegorz, Gwóźdź Jacek, Łukaszewski Wojciech, Malankowski Dariusz, Masiak Marcin, Murak Jarosław, Olszewski Grzegorz, Szefler Krzysztof, Szostak Jacek, Szuwarowski Grzegorz, Wijata Dariusz, Zaraziński Artur, Zmysłowski Adam,

OT:
wychowawca: Barbara Wojtaszek

Błachnio Grzegorz, Błaszkiewicz Alicja, Błaszków Piotr, Chmielecka Izabela, Czarnecki Michał, Dybcio Agata, Gabriel Michał, Grodnicka Aneta, Kędra Katarzyna, Kiełb Piotr, Kołatka Justyna, Kopecka Justyna, Kszczot Magdalena, Lenartowicz Ewa, Majka Joanna, Małkowski Karol, Morawska Anna, Pietras Dariusz, Rek Wioleta, Stosik Beata, Szpak Monika, Szydłowska Ewelina, Szamański Tomasz, Zawada Joanna, Żółkowska Małgorzata,

H:
wychowawca: Marcin Lemański

Bukowska Karolina, Brzozowski Łukasz, Czarnecka Magdalena, Laszkowska Magdalena, Leśniak Krzysztof, Michalak Monika, Panasiewicz Anna, Sosna Agata, Macierzyńska Justyna,

OPŚ:
wychowawca: Elżbieta Delęgowska

Adamek Ewelina, Błaszkiewicz Ewelina, Brzozowska Iwona, Chrzanowska Marta, Kuźma Natalia, Liszewska Monika, Łączyńska Katarzyna, Modrzejewska Karolina, Mróz Paulina, Mróz Marta, Nalewka Justyna, Osowska Daria, Pawluk Aleksandra, Piekutowska Milena, Piórkowska Ewelina, Pokora Agnieszka, Romanowska Malwina, Rutka Mariola, Sosna Danuta, Szpeflik Karolina, Ścisłowska Kamila, Wesołowska Natalia, Zakrzewska Katarzyna,

 2008

 LP:
wychowawca: Marzena Burczyńska

Chmiel Natalia, Chmielecka Aleksandra, Czerkies Emilia, Dądela Paulina, Domagalska Dominika, Duchniewicz Żaneta, Gąsiorowska Katarzyna, Godzina Barbara, Gogół Ewelina, Huzarska Katarzyna, Kaza Kamila, Kotowska Katarzyna, Kurkus Anna, Langowska Jagoda, Makarewicz Aleksandra, Nowik Justyna, Perschke Weronika, Pięta Anna, Rathenów Klaudia, Sarach Sylwia, Senderek Aleksandra, Skonieczna Olga, Sokołowska Iwona, Stachecka Natalia, Szepelakowska Marta, Szlachetka Otylia, Wiśniewska Ewa, Wojtowicz Kamila,

wychowawca: Magdalena Dolatta
Badziąg Piotr, Brodnicka Marta, Ciejko Piotr, Duchała Marta, Dudek Agnieszka, Dutkowska Barbara, Gełdon Kinga, Gerke Agnieszka, Gołębiowska Aleksandra, Gurtatowska Aleksandra, Jędrzejewska Mirosława, Jurek Kamila, Kąkol Artur, Kłosowska Amelia, Krogulec Tomasz, Kułaga Magdalena, Lewandowski Łukasz, Lidak Przemysław, Nowakowski Krzysztof, Olińska Paulina, Osmak Adam, Osojca Marta, Podworska Martyna, Rożek Ewelina, Safianowska Marcelina, Smoleńska Agnieszka, Stelmach Anna, Wesołowska Sylwia, Winiarz Joanna, Wiśniewski Tomasz, Zaręba Monika, Żur Justyna,

GM:
wychowawca: Beata Zembrzuska

Brzostowski Piotr, Brzozowska Monika, Chrypo Karolina, Gogół Anita, Gogół Martyna, Górnikiewicz Agata, Grzelak Anna, Gutkowska Anna, Jarocki Radosław, Kemski Tomasz, Koperwas Kamil, Krzyżek Krzysztof, Lewandowska Izabela, Malankowska Agata, Matusiak Monika, Śmigielski Leszek, Tabor Anna, Ważny Kamil, Wiśniewski Krzysztof, Wojciechowski Radosław,

C/P:
wychowawca: Dorota Wojciechowska
Bartnicka Joanna, Chełmowska Dorota, Chojnowska Katarzyna, Czaplicka Katarzyna, Dzienisiewicz Marcin, Gęsicka Aneta, Górska Monika, Gruszczyńska Żaneta, Jagła Sławomir, Jędrzejewski Łukasz, Kuffel Patryk, Laskowska Edyta, Skrzek Agnieszka, Śliwińska Monika, Wiernicka Paulina, Błachnio Mateusz, Cichewicz Łukasz, Gurdak Dawid, Jagła Łukasz, Nowaczyk Tomasz, Stosik Łukasz, Święcki Tomasz,

WZ:
wychowawca: Anna Świokło

Berent Paweł, Bryl Rafał, Chodorowski Michał, Dramiński Robert, Gadomski Michał, Gryta Marek, Kamiński Dariusz, Karpiński Krzysztof, Kluczyk Piotr, Krok Marcin, Lewiński Andrzej, Magda Wojciech, Murawska Halina, Skrajda Patryk, Sokół Wioleta, Ślebocki Łukasz, Wesołowski Marcin, Wilczewska Natalia,

 2009

 TH:
wychowawca: Anna Jaremko 

Adamska Natalia, Antolak Beata, Bacewicz Karolina, Berent Karolina, Chmielewska Monika, Czarnotta Katarzyna, Czeszejko Paulina, Giedrojć Adam, Graszkiewicz Aneta, Hinca Kamila, Jasnoch Magdalena, Jędrzejewska Irwina, Kisiel paulina, Konarska Natalia, Konopka Malwina, Kseba Natalia, Miler Sylwia, Milewski Jacek, Modrzejewska Małgorzata, Murawska Anna, Olszewska Andżelika, Plichta Agnieszka, Przybył Paulina, Rymarz Monika, Szklarz Monika, Tomaszewski Marceli, Werner Katarzyna, Wilk Joanna, Zaparucha Kamil, Zieleniewski Wioletta, Zubel Aleksandra, Żarłok Marta,

TP:
wychowawca: Michał Wejtko

Bruszczak Damian, Burny Wojciech, Chmal Łukasz, Fałkowski Paweł, Fieducik Sylwester, Gryń Paweł, Hończak Piotr, Jankowska Joanna, Kaszuba Łukasz, Kowalski Kacper, Lewicki Rafał, Lipski Damian, Łasica Ilona, Olkiewicz Dawid, Opczyński Kamil, Pawluch Dawid, Prusiński Paweł, Równiak Paula, Skorupski Dariusz, Słupek Marzena, Widawski Rafał, Wilkowski Łukasz, Włoszczyński Przemysław, Życiński Łukasz,

C:
wychowawca: Ewa Holińska

Abramska Anna, Abramska Małgorzata, Albrecht Joanna, Aleksiewicz Agata, Brudecka Anna, Filipek Emilia, Goska Monika, Górnikiewicz Agnieszka, Grześkowiak Agnieszka, Jasińska Joanna, Jóźwik Estera, Karczewska Agnieszka, Kisiel Patrycja, Klementowska Żaneta, Korczyc Patrycja, Kortas Marta, Kucharska Monika, Łupkowska Magdalena, Łysak Dorota, Miklewicz Artur, Ozimkiewicz Patrycja, Piekarska Patrycja, Piotrowska Patrycja, Przezdziek Przemysław, Puzia Justyna, Sergiel Ilona, Sujewicz Artur, Świąder Łukasz, Żeglicki Piotr,

WZ:
wychowawca: Maria Świerk

Czajkowski Dariusz, Jaśtak Justyna, Jędrzejewski Kamil, Kalarus Kamil, Kniazkin Nikita, Łukaszewska Katarzyna, Murawski Dawid, Murawski Zbigniew, Niedzielski Tomasz, Ostrowski Tomasz, Rewińska Emilia, Rokita Piotr, Sieratzka Karolina, Ślebocki Marek, Szafrański Rafał, Szpak Jacek, Szuwarowski Paweł, Treder Krzysztof, Warczak Andżelika, Wiśniewski Paweł, Wiśniewski Tomasz, Wysocka Justyna,

K:
wychowawca: Maria Kalka

Banasiak Małgorzata, Bęc Paulina, Czeszejko-Sochacki Przemysław, Dąbrowska Natalia, Dobosz Rafał, Gryń Piotr, Gużyńska Sylwia, Huszcza Damian, Jastrzębski Mateusz, Jurek Justyna, Karasiewicz Katarzyna, Karczewska Alina, Kłysko Patrycja, Laut Anna, Orłowski Dawid, Romanowski Tomasz, Słupek Kamil, Straszewski Sebastian, Szczygieł Paulina, Szymaniak Piotr, Talewska Ewa, Talewska Monika, Winkler Łukasz, Wiśnioch Anna, Wiśnioch Sylwia, Wysocki Kamil, Zalewska Edyta, Zep Anna, Żur Katarzyna,  

K a:
Bielaszewski Bartłomiej, Dzidziewicz Izabela, Felner Edyta, Opalińska Agnieszka,  Podlewska Kamila, Sontowski Jerzy, Wiśniewski Dariusz,  

K b:
wychowawca: Iwona Malarczyk

Balas Przemysław, Balicki Marcin, Chwiłka Natalia, Kraśniewski Szymon, Krogulec Katarzyna, Kwiatkowski Mariusz, Nadworna Karolina, Szwedowska Magdalena, Wąsik Wioletta, Woźniak Klaudia, Wójcik Grzegorz,

 2010

 TH:
wychowawca: Iwona Grodecka-Trautsolt

Adranowicz Aleksandra, Bojanowska Kamila, Czajka Karolina, Dadio Olga, Domaradzka Marta, Góralska Monika, Górczewska Justyna, Hejnowska Karolina, Jackowska Joanna, Jarosińska Katarzyna, Jaworska Urszula, Kogut Paulina, Kozioł Paulina, Krauza Monika, Łazarczyk Katarzyna, Magdzińska Ewelina, Mędryk Natalia, Mroczkowska Anna, Nowaczyk Danuta, Przychodzka Joanna, Rumianowska Aleksandra, Rusin Małgorzata, Stefaniak Jowita, Stępkowski Maciej, Śmigrodzka Aleksandra, Wnętrzak Dawid, Wszelaki Maciej, Zawalich Kamil, Zieleniewska Aleksandra, Żarłok Natalia, Żołądkiewicz Sara, Żur Ewelina

TG:
wychowawca: Mirosława Piotrowska
Bielaszewska Ewa, Chojecka Karolina, Cieślak Emilia, Czajczyk Dominika, Czajkowska Natalia, Dąbrowska Agnieszka, Dąbrowski Arkadiusz, Fałkowska Paulina, Głowacka Małgorzata, Gwiazda Ewelina, Kamińska Agnieszka, Kotańska Angelika, Kowalewski Mateusz, Krajewska Anna, Laskowska Magdalena, Lessner-Leśniakowska Paulina, Malinowska Joanna, Mańkowska Monika, Milde Anna, Pokora Irena, Przybył Karolina, Raba Klaudia, Radziniewska Monika, Sepioła Maciej, Sieracka Aleksandra, Skonieczny Damian, Strehlau Kamila, Woźniak Edyta, Zielińska Joanna

TP:
wychowawca: Jolanta Klimek

Biskup Agnieszka, Błoński Karol, Burny Wojciech, Chmiel Krzysztof, Dudkowski Paweł, Frąś Karol, Jastrzębski Wojciech, Kawski Piotr, Kopecki Przemysław, Kowalski Łukasz, Kulmanowski Michał, Lachowicz Dawid, Mańkowski Adrian, Michałowski Mariusz, Paśko Stefania, Pepel Cezary, Piotrowska Klaudia, Sietko-Sierkiewicz Patryk, Stelmach Adam, Szramka Patryk, Winiarska Marcelina, Żakowski Dawid

GM:
wychowawca: Barbara Wojtaszek

Berent Bartosz, Burczyc Bartosz, Cichewicz Justyna, Dąbrowski Robert, Denisewicz Aleksandra, Fidurska Katarzyna, Grzybicka Agnieszka, Guziewicz Małgorzata, Jankowski Mateusz, Krzywania Paulina, Oleszczak Paweł, Puzyrkiewicz Jacek, Rzonca Sylwester, Szymańska Urszula, Winiarz Ewelina

WZ:
wychowawca: Jacek Michlewicz

Chyła Marcin, Dolina Izabela, Gąsior Adrian, Gniadek Paweł, Jóźwik Wojciech, Jurek Grzegorz, Kijek Monika, Kosiecki Dawid, Lewandowski Jakub, Lewandowski Piotr, Lipiec Arkadiusz, Malinowski Radosław, Mazur Agnieszka, Nazarewicz Artur, Oniszczuk Marcin, Radzio Łukasz, Rzoska Bartłomiej, Sokołowska Ewelina, Studziński Łukasz, Styk Aneta, Szpeflik Aleksandra, Tłuchowski Przemysław, Toboła Ewa, Wąsikowska Natalia, Włodarczyk Kamil, Wyrzykowski Krzysztof, Zalewski Patryk, Zmysłowski Paweł, Zygmunt Katarzyna, Żmudowski Mateusz

 C/W:
wychowawca: Lidia Wejtko
Berent Natalia, Gałązka Alicja, Goszka Anita, Grembowska Karolina, Grembowska Magdalena, Jakubowski Rafał, Jasieniecka Sandra, Jurkiewicz Wiktoria, Kantorska Andżelika, Kardyś Marta, Kołodenny Krzysztof, Krauza Katarzyna, Małkowska Paulina, Mańkowski Michał, Mądroń Aleksandra, Milewska Monika, Mruczkowska Marzena, Oblotzka Ewelina, Piaskowska Ewelina, Ponelajd Katarzyna, Proch Natalia, Przybył Karolina, Ścibiorska Agnieszka, Wardziński Bartosz, Wittenberg Agnieszka

C/W:
wychowawca: Anna Jabłońska
Borowski Adam, Domke Tomasz, Fanslau Patryk, Rębisz Marcin

WZ:
wychowawca: Krzysztof Sulej
Kmieciński Paweł

K:
wychowawca: Teresa Komorowska
Brzóska Katarzyna, Chrzanowska Ewelina, Damaziak Damian, Daniszewska Dominika, Gajewska Anita, Górczewska Alina, Ilińska Aleksandra, Jackowska Natalia, Kałan Karolina, Lisewska Katarzyna, Milewska Agnieszka, Okulski Wojciech, Paśko Aleksandra, Poźniak Beata, Sawicki Mateusz, Sobianek Marlena, Sowa Weronika, Szulc Samanta, Tomaszek Monika, Tumiłowicz Przemysław, Wąsik Agnieszka, Wąsik Katarzyna, Wiśnioch Katarzyna, Woźniak Paweł, Ziarek Edyta, Zubel Natalia, Żur Katarzyna, Żywiecki Bartosz

K a:
wychowawca: Jolanta Nowacka
Czerwonka Daniel, Kwiatkowski Rafał, Lagowska Renata, Przybylska Barbara, Przybylska Katarzyna, Sowa Mateusz, Urbanowicz Agnieszka, Wąsik Arkadiusz, Zdunek Patrycja, Zabrocki Marcin

 K b:
wychowawca: Ewa Jastrzębska

Chojnacka Iwona, Dąbrowska  Lucyna, Gawłowicz Krystian, Gużyński Konrad, Klinger Marek, Kowalczyk Tatiana, Mesanio Anna, Urtnowska Angelika, Woźniak Sandra

 2011

 TP:
wychowawca: Elżbieta Sawicka

Biskupska Monika, Brodnicka Danuta, Budnik Emilia, Burdyński Mateusz, Bylicki Wojciech, Czarnowska Ewa, Czerniak Wojciech, Dolatta Maciej, Drańska Beata, Gebel Mateusz, Giczewska Elżbieta, Gurzyńska Sylwia, Klein Grzegorz, Koszara Paweł, Nogowski Szymon, Kuczkowski Patryk, Kwiatkowski Mateusz, Lisewski Michał, Maliszewska Danuta, Pawluch Kamil, Stacherczak Patrycja, Talarczyk Dominik, Toboła Grzegorz, Typek Marcin, Żuchowski Adam

TG:
wychowawca: Bożenna Ossowska
Barbach Karolina, Bergmann Monika, Bielecka Justyna, Buczkowska Karolina, Chabowska Ewelina, Chełmowska Agnieszka, Czajka Kamila, Czubińska Sylwia, Dawidowicz Karolina, Dąbrowski Bartosz, Jackowska Monika, Juszczyk Sylwia, Kamionka Marcelina, Kęsicki Karol, Kopik Anna, Pielak Anna, Plichta Michalina, Rakoczy Dorota, Rutka Monika, Rygielska Anna, Smentek Jadwiga, Sobek Aniela, Sowa Wojciech, Talar Szymon, Tomaszek Aleksandra, Wesołowski Adam, Wurster Joanna, Żmuda Piotr

TH a:
wychowawca: Anna Słota
Adamiec Justyna, Banaszewska Patrycja, Baranowska Anna, Blokowska Beata, Domaszewicz Dorota, Duchniewicz Monika, Gburczyk Weronika, Grucza Ewelina, Grzejdziak Oliwia, Jaranowska Justyna, Jasińska Lucyna, Kardyś Karolina, Krzeszowska Joanna, Kulak Karolina, Kułakowska Żaneta, Kwiatkowska Patrycja, Latopolska Kinga, Osińska Paula, Ożdżońska Paulina, Piotrowska Marzena, Raszkowska Milena, Suczyńska Beata, Wesołowska Karolina

TH b:
wychowawca: Marta Goc-Kozakiewicz

Barczak Iwona, Burnos Dominika, Chrostowska Klaudia, Franosz Alicja, Gajaszek Katarzyna, Głowacka Anna, Głuszczuk Olga, Granica Monika, Grzywińska Patrycja, Karpiński Paweł, Krajewska Katarzyna, Leksicka Joanna, Orligóra Joanna, Parafianczuk Sylwia, Piotrowska Milena, Piskor Marta, Polakiewicz Agnieszka, Ponieważ Weronika, Ptak Ewelina, Rumińska Monika, Siwiec Marta, Stankiewicz Karol, Starula Paweł, Sudoł Karolina, Wiśnioch Bartłomiej, Wojciechowska Daria, Wylk Agata

GM:
wychowawca: Antoni Barganowski

Czaplicka Katarzyna, Drańska Marzena, Dzienisiewicz Marcin, Fedak Renata, Górska Monika, Jasnoch Łukasz, Krzemień Paweł, Marciniak Bartosz, Nasta Marcin, Serafin Maciej, Stanek Bartosz, Śliwińska Monika, Wiernicka Paulina

II CW:
wychowawca: Maria Kalka

Krupa Jakub, Malinowski Łukasz, Szymanik Grzegorz, Załucki Paweł

II K:
wychowawca: Ewa Holińska 

Barska Zuzanna, Borowska Justyna, Chejnowska Karolina, Duliban Natalia, Fecowicz Justyna, Frela Iwona, Goszka Julita, Lasota Damian, Marchlewska Anna, Matysiak Malwina, Müller Joanna, Nadworna Gabriela, Piskorz Alicja, Pokora Piotr, Rumińska Aneta, Stryczek Ewelina, Szpyt Anna, Tomaszek Marita, Wilk Agnieszka, Wiśniewski Krzysztof, Zdrojewska Natalia, Zieleniewska Anna, Żółkowska Marta

III CW:
wychowawca: Anna Jabłońska 
Antoszewska Natalia, Banasiak Aleksandra, Brzuskiewicz Angelika, Czerwiński Paweł, Damaziak Natalia, Drapek Łukasz, Flisek Monika, Gruszczyńska Sylwia, Kalinowski Michał, Kamiński Dawid, Knabe Michał, Lubecki Damian, Malajka Agnieszka, Oliński Łukasz, Ostrowska Anna, Palińska Agnieszka, Robaczyńska Paulina, Tyszkowski Paweł, Tyszkowski Piotr, Więczkowska Karolina

WZ:
wychowawca: Krzysztof Sulej
Archutowska Joanna, Blonkowski Arekadiusz, Brzozowska Klaudia, Chejnowski Grzegorz, Czupryński Damian, Komoniewska Joanna, Krupa Sławomir, Lausz Adam, Leńska Anna, Libiatowska Alicja, Magalski Tomasz, Maroń Izabela, Matysiak Patryk, Mazurek Damian, Murawska Joanna, Nadolska Małgorzata, Neumann Kamil, Szafrański Łukasz, Szostak Paweł, Wichowska Paulina, Widziajło Damian, Zarzycka Katarzyna, Żmuda Paweł

II a K:
wychowawca: Marek Florek
Dzidziewicz Izabela, Gudowski Mariusz, Hauer Jacenty, Kobza Paulina, Kuźniewska Joanna, Mierzwicki Sebastian, Nalewska Małgorzata, Nosarzewska Katarzyna, Opalińska Agnieszka, Stobbe Aleksandra, Tyrau Weronika, Wiśniewski Dariusz, Żołnowska Marlena 

II b K:
wychowawca: Małgorzata Szymańska-Król
Bielicka Joanna, Kowitz Izabela

III b K:
wychowawca: Ewa Jastrzębska

Getka Paweł, Jackowski Michał

 2012

 HP:
wychowawca: Jacek Michlewicz

Andrzejewska Agnieszka, Białas Arkadiusz, Burny Daniel, Cendrowski Michał, Dobrosielska Marta, Durau Robert, Fijałkowska Monika, Filipiak Sylwia, Gryglewska Anna, Grządka Mateusz, Idzik Piotr, Kamiński Bartłomiej, Karczewska Alina, Kemska Kataarzyna, Kołodenna Joanna, Kowalski Damian, Królak Jagoda, Krzykawska Małgorzata, Mioduska Ewa, Morus Michał, Palberg Mateusz, Podgórska Marta, Raiski Radosław, Rusin Szymon, Sejka Dominika, Stolarski Krzysztof, Sulikowski Dominik, Trzaska Weronika, Wszelaki Jakub, Zacierka Dawid, Ziarek Magda

TG:
wychowawca: Alicja Szwed

Baumgart Natalia, Boguszewicz Marta, Gajaszek Leszek, Henclik Agnieszka, Jarocka Marta, Kamińska Monika, Kocikowska Karolina, Komar Patrycja, Koralewski Michał, Krzykawska Joanna, Kulecka Andżelika, Leszczyńska Małgorzata, Magierowska Oliwia, Malicki Kamil, Małkowska Natalia, Ossowska Karolina, Piątkowska Luiza, Pluta Natalia, Pydyniak Paulina, Stańczak Aleksandra, Szatkowska Marlena, Szczepańska Karolina, Szuba Paulina, Wieczorek Filip, Winiarska Natalia, Winnicki Wojciech, Wodzisławska Ewa, Żółkowska Monika

TH:
wychowawca: Marlena Kotłowska

Baranow Daria, Brzezińska Natalia, Brzozowska Adrianna, Brzozowska Andżelika, Chojnacka Karolina, Drewa Dominika, Goliszewska Aleksandra, Gryń Patrycja, Grzyb Wioletta, Jabłońska Agnieszka, Jackowska Agnieszka, Kamińska Monika, Kin Karolina, Koban Ewa, Kostkowska Monika, Koszara Aleksandra, Kozuń Marta, Kryszkiewicz Natalia, Łukaszewska Monika, Michalak Paulina, Murawska Martyna, Obojska Kamila, Plichta Józefa, Urbańska Karolina, Wiercińska Kamila, Wiśniewska Katarzyna, Zając Justyna

CW:
wychowawca: Maria Kalka

Chojnacka Kamila, Głowacka Katarzyna, Jasnoch Joanna, Jedlińska Marta, Kamińska Małgorzata, Kwiatkowski Rafał, Mancewicz Klaudia, Marchlewicz Alicja, Marszałkowska Magdalena, Mikołajewska Natalia, Olszowy Wioleta, Puzia Emilia, Równiak Kinga, Szatkowska Marzena, Szymańska Daria, Świeżak Krzysztof, Wilma Andżelika

K:
wychowawca: Barbara Wojtaszek

Armista Patrycja, Badura Bartosz, Beczek Anna, Bielawska Andżelika, Bielicka Natalia, Czop Kacper, Domozych Alan, Dubik Agnes, Górska Daria, Grzywińska Natalia, Jaciw Anna, Jackowska Hanna, Janiszewska Katarzyna, Kamińska Anna, Kemska Ola, Kotowicz Marta, Kozak Michał, Laskowska Paulina, Olszewska Paulina, Pendrak Justyna, Rzepczyński Przemysław, Sobiech Łukasz, Sobjanek Anna, Wierzbowska Anna, Zatorska Monika, Zdrojewska Patrycja, Zenc Magda

WZ:
wychowawca: Katarzyna Badzińska

Archutowska Monika, Bakierski Mateusz, Bęc Justyna, Brzozowski Damian, Gądek Natalia, Gutkowska Marlena, Karczewski Dariusz, Lorek Magdalena, Magierowski Szymon, Malicki Mateusz, Mielniczek Marcin, Murak Monika, Patalon Bartłomiej, Rygielska Aneta, Sałasiński Robert, Smółkowski Sebastian, Stocki Marek, Sztabińska Małgorzata, Ścibińska Karolina, Wesołowski Rafał, Wielgusiak Łukasz, Wiśniewska Ewelina, Wnuk Martyna, Zglińska Jagoda, Zieliński Krzysztof

II B K:
wychowawca: Jolanta Nowacka
Karalus Katarzyna, Kowalczyk Tatiana, Kowalkowski Łukasz, Wiśniewska Klaudia

 III B K:
wychowawca: Małgorzata Szymańska-Król
Dudarewicz Szymon, Gutkowska Kamila, Krogulec Katarzyna, Nowak Kamil

 2013

 TG:
wychowawca: Michał Wejtko

Bergman Paulina, Blokowska Katarzyna, Czarnik Rafał, Deput Monika, Dębicka Aleksandra, Gadomska Ilona, Gajewska Agnieszka, Gajewska Wioletta, Greglewska Aneta, Jarynowska Agnieszka, Kaszubowski Kamil, Konopska Natalia, Kwiatkowska Katarzyna, Lewandowska Elżbieta, Małkowska Emilia, Michalczyk Marta, Nelkowska Natalia, Podgórska Karolina, Podworski Kamil, Przybyszewska Lidia, Racieniewski Gabriel, Stawicka Patrycja, Stawicki Krystian, Szydłowska Andżelika, Szymaniak Anita, Tadajewski Jakub, Tutka Monika, Warmińska Katarzyna, Wierzbicka Emilia

TH:
wychowawca: Marzena Burczyńska

Berent Katarzyna, Czarnowska Kamila, Dawidowicz Marcin, Dębska Marta, Dytrich Beata, Gołębiowska Emilia, Guba Weronika, Jagodzińska Ola, Jankowska Klaudia, Jarosińska Roksana, Kisiel Agnieszka, Kochanowska Dorota, Kuriata Aleksandra, Mroczek Monika, Okulska Anna, Paplińska Paulina, Piędziak Martyna, Piotrowska Natalia, Preuss Małgorzata, Rokita Katarzyna, Rutka Monika, Rygielska Natalia, Sopiela Beata, Sosnowska Karolina, Szymańska Beata, Szyszko Andżelika, Wnuk Justyna, Wojtowicz Katarzyna, Wozińska Katarzyna, Zaworska Adrianna,

TŚ:
wychowawca: Wioletta Paciorek / Magdalena Dolatta
Bielecka Karolina, Bielińska Karolina, Bożek Aleksandra, Dawidowicz Krzysztof, Dudarewicz Martyna, Flak Daria, Kalkowska Paulina, Karpińska Karolina, Korytowski Mateusz, Krzywdzińska Monika, Lipiak Szymon, Marchlewicz Justyna, Michałowski Marcin, Piętka Katarzyna, Rutkowska Marta, Schodowska Natalia, Ziółkowski Adrian